Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 19:59, mari23 napisał:

I ja się pod tymi życzeniami podpisuję ❤️ wiem, jaka to radość z zostania babcią, tym serdeczniej gratuluję i wszystkiego, co najlepsze życzę! 

Mari, Tobie też bardzo dziękuję 😀😘. Tak, to rewelacyjne uczucie 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 19:15, Aska7 napisał:

I jeden i drugi masakra 😖

Kołtunik jak pluszak, jak postawisz, położysz tak zostaje. Przeważnie siedzi ze zwieszoną głową. 

Oczek - dramat !!!! i jeszcze raz dramat.

Świąd, futro jakby go z oleju wyjąć, bez przerwy trzepie uszami. Albo spał, albo płakał. I nie widzi nic. 

O matulu, tyle nieszczęścia ❤

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:14, Monika z Katowic napisał:

Na wniosek mari23 piesek Oczek otrzymał 300 złotych bezzwrotnej pomocy ze Skarpety im. Talcott.

Proszę o przesłanie konta do wpłaty do skarbnika asikowska.

Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku Skarpety oraz wklejenie do pierwszego postu:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Serdeczne dzięki! I dla Skarpety i dla Mari, która zgłosiła psiula. 

Bardzo bardzo dziękujemy oboje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wszystko mi się pomerdało. To jasne , ze jest na kwarantannie i wyszedł sam z tego domku na spacerek. A nie, że w takim stanie trafił do schroniska z domu z kwarantanną :)))) Po prostu posklejałam sobie informacje i wyszło mi od czapy :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:11, pyra napisał:

nic nie rozumiem? Oni siedzą na kwarantannie a chore psiątko samo się oddało do schroniska??

To ja się wkurwiam, bo ledwie żyją sieroty, miały iść do mieszkania, a wylądowały w "domku" i pytam na ile czasu tam trafiły.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja dotarłam z gratulacjami dla szczęśliwiej babci i życzeniami wszystkiego co najlepsze dla wnusi i mamy.

 Znam to uczucie szczęścia od ponad roku, jest niepodobne do żadnego innego:)

Staruszki w bardzo złym stanie, dobrze, ze to już koniec ich poniewierki i cierpienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:22, rozi napisał:

To ja się wkurwiam, bo ledwie żyją sieroty, miały iść do mieszkania, a wylądowały w "domku" i pytam na ile czasu tam trafiły.

 

To nie bluzgaj tylko się zastanów.

Nie mogą iść do stada w mieszkaniu , przypuszczalnie z życiem wewnętrznym i z pchłami ewentualnie z chorobą zakaźną oraz  śmierdzące jak skunksy.

Mieszkałaś kiedyś  w mieszkaniu z  choćby jednym cuchnącym niemiłosiernie psem  wziętym ze schronu?

Jednemu z oczodołu leje się ropa. I co?  ma zarazić resztę psów?

Ja mieszkałam, zamknęłam w WC z oknem  do czasu kąpieli  ,  wietrzyłam non stop.

A jedna sunia przez 3 dni siedziała w garażu do czasu SPA. Tylko na spacer wychodziła i kilka razy dziennie zaglądaliśmy do niej.

Jak mawiasz, nic im nie jest, przetrwają, dadzą radę.

Mają ciepło, co jeść i pić, posłania i serce. Dostaną opiekę weterynaryjną i kąpiel. I wtedy trafią do mieszkania.

Jeszcze dopiszę. Twoje gadanie niczego nie wnosi. Krytyka ma sens, jeżeli jest konstruktywna. A Ty gadasz byle gadać. Masz coś lepszego do zaproponowania? Może BDT u Ciebie?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:27, Tola napisał:

I ja dotarłam z gratulacjami dla szczęśliwiej babci i życzeniami wszystkiego co najlepsze dla wnusi i mamy.

 Znam to uczucie szczęścia od ponad roku, jest niepodobne do żadnego innego:)

Staruszki w bardzo złym stanie, dobrze, ze to już koniec ich poniewierki i cierpienia.

Bardzo dziękuję za życzenia 🙂

Psiaczki w złym stanie, ale zrobimy wszystko żeby im pomóc. Najważniejsze, że są poza schronem już. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 21:47, Ewa Marta napisał:

A może coś go boli? Jutro będzie można więcej powiedzieć.

Podejrzewam,że boli go oczko a może swędzi bo na jednym zdjęciu widać jak jedna strona ta z chorym oczkiem jest brudna tak jakby tę stronę ocierał.Dobrze,że trafi w miarę szybko do weta i otrzyma pomoc.Kąpiel w dobrym szamponie leczniczym na pewno też pomoże.Trzeba poczekać,najważniejsze,że jest w cieple,w czystym pomieszczeniu i ma co jeść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...