Jump to content
Dogomania

ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.


Recommended Posts

Dnia 23.01.2022 o 16:48, Mazowszanka13 napisał:

Jak nasika to nie zmieniam od razu.

Ale wiesz co, moja Wiadomo Kto nie zawsze (z początku) honorowała podkłady, a jak dołączył Łukaszek, to już tylko tam sikała, bo jej musiało być na wierzchu. No Twoja może za młoda na taki myk.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 11:00, Nadziejka napisał:
 

        

  Z zakonczonego Adusiowego poslalam Mazowszanko ku Tobie 72 zl                            ❤️  ❤️    ❤️  ❤️     z mnostwem pozdrowien sercem calem 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 13:02, Mazowszanka13 napisał:

Na moim koncie 72 zł z bazarku Nadziejki za co bardzo dziękuję:)

Starczy na mokrą karmę z zooplusa i wyróżnienie ogłoszeń przed weekendem.

Na razie więcej wydatków nie planuję. Czeka nas wścieklizna , ale to na koszt gminy.

to nadwyżkę domów chętnych proszę przekazać Nutce 🙂 moje ogłoszenia straciły już wyróżnienie 😞

Karmę Martusia kupuje za swoje...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 13:02, Mazowszanka13 napisał:

Na moim koncie 72 zł z bazarku Nadziejki za co bardzo dziękuję:)

Starczy na mokrą karmę z zooplusa i wyróżnienie ogłoszeń przed weekendem.

Na razie więcej wydatków nie planuję. Czeka nas wścieklizna , ale to na koszt gminy.

  ❤️  Najlepszego cieplutkiego zasylam

Potwierdz prosze na tym bazareczku num 2 Adusiowym ,nie na tym najnowszym, ktory jeszcze trwa 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 18:48, malagos napisał:

to nadwyżkę domów chętnych proszę przekazać Nutce 🙂 moje ogłoszenia straciły już wyróżnienie 😞

Karmę Martusia kupuje za swoje...

Nie ma chętnych, nadwyżki tym bardziej. A czym Martusia karmi ? Mogę zamówić więcej Rocco i podzielić. Suche daje własne dla dorosłych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 09:44, Poker napisał:

Jaka duża będzie sunia i ile teraz ma miesięcy ?

Ma ok.5,5 miesiąca. Nie wiem do którego miesiąca szczeniaki rosną. Ma krótkie łapy, więc wysoka nie będzie. Teraz sięga do połowy łydki (mam 168 cm), wyżej kolana nie urośnie. Nawet jeśli malagos zapyta się o rozmiary matki, to ojciec nadal jest NN.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 11:24, Mazowszanka13 napisał:

Ma ok.5,5 miesiąca. Nie wiem do którego miesiąca szczeniaki rosną. Ma krótkie łapy, więc wysoka nie będzie. Teraz sięga do połowy łydki (mam 168 cm), wyżej kolana nie urośnie. Nawet jeśli malagos zapyta się o rozmiary matki, to ojciec nadal jest NN.

Ja nawet tej matki nie widziałam 😞

Nutka jest mniejsza, drobniejsza

Link to comment
Share on other sites

Zamieniłam Ciechanów na Przasnysz. Widuję w Przasnyszu dużo zadbanych kundelków na spacerach. U weta też. Jak nic nie ruszy to za tydzień dam na Warszawę.

Nie wiem jak wyróżnić.

Ada, uratowana przed losem kolejnej niechcianej suczki na wsi. Ada ma idealne umaszczenie psa myśliwskiego (gończego) i posturę jamnika, dlatego nie wyrośnie na dużego psa. Obecnie ma 5,5 miesiąca i waży ok.6 kilo. Lubi towarzystwo innych zwierząt. Naśladuje dorosłe psy i chętnie bawi się z kotem. Jest trochę nieśmiała, ale uczy się życia w domu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Przasnysza. Jest odrobaczona, zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom, dwukrotnie zaszczepiona na wirusówki.
Przy adopcji obowiązuje umowa oraz zobowiązanie do sterylizacji za parę miesięcy. Tylko warunki domowe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z załatwianiem się nadal mamy problem

Czasami robi na podkład, czasami na zewnątrz a czasami gdzie bądź. Jest jeszcze czwarta opcja: błąd w optyce. Cztery łapy na podkładzie tak jak trzeba, tylko tyłeczek na krawędzi, wiec leci na podłogę. A pogoda nie sprzyja wychodzeniu na dwór zbyt często.

Mała-Łezka przyszła do nas w maju. Cały czas była na zewnątrz i samo przyszło utrzymywanie czystości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...