Jump to content
Dogomania

ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.


Recommended Posts

Dnia 1.01.2022 o 16:03, malagos napisał:

Nieśmiało proszę też o pomoc Martusi, która opiekuje się drugą malotką, Nutką 😞  moze ktoś wspomoże karmą?

Ja zmówiłam w zooplusie Rocco dla szczeniąt i witaminki. Na razie daję paszteciki z Rossmanna. Kupiłam też będąc u weta suchą karmę dla szczeniąt Josery, ale nie chce jej jeść. Za to wcina karmę Josery dla kociąt !

0bdb09803da36f62gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 16:29, Mazowszanka13 napisał:

Ja zmówiłam w zooplusie Rocco dla szczeniąt i witaminki. Na razie daję paszteciki z Rossmanna. Kupiłam też będąc u weta suchą karmę dla szczeniąt Josery, ale nie chce jej jeść. Za to wcina karmę Josery dla kociąt !

0bdb09803da36f62gen.jpg

Mazowszanko sciskam pozdrawiam lapucinki wszystkie
Posylam pieniazki z bazareczku,ktore dostalam od kolezanki kotunkowej mojej, jako Cegielenke  posle abys juz miala, bo bazarusko do 15 tego
Link to comment
Share on other sites

Ada chodzi po domu i płacze, bo nikt nie chce się z nią bawić. Jedyna nadzieja w kocie, który gania się z nią. I to nieczęsto, bo wiekszość czasu spędza na dworze.

Ada ma proporcje naszej zmarłej w lipcu Luki: nóżki 3/4 i długi tułów.

https://images92.fotosik.pl/563/81aca4679cb94ff3gen.jpg

https://images92.fotosik.pl/563/81aca4679cb94ff3gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Filmik z dzisiejszego poranka. Sorry za końcówkę. Smycz i telefon to dla mnie za dużo.

https://youtu.be/5RBvW-Vm7w0

https://youtu.be/szJso9N78aM

Trzeba przyznać, że dobrze je karmili w tym kojcu. Sierść ładna, błyszcząca. Tylko przednie łapki lekko krzywe. Czy witaminki i dobra karma z wapniem mogą to naprostować ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze wiadomości od Martusi:

Już się nauczyła na kanapy wskakiwać 😂 na dworze tez już jest super, do domku sama wchodzi jedyne co to nadal boi się takich gwałtownych ruchów ale jak ja wołam to po malutki podchodzi( No chyba ze mój zazdrośnik warknie to stoi jak zaczarowana 😂).

2 razy w domku siusiu zrobiła i dziś w nocy jej się zdarzyło w legowisko, a tak to na dworku

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 10:28, Mazowszanka13 napisał:

Trzeba przyznać, że dobrze je karmili w tym kojcu. Sierść ładna, błyszcząca. Tylko przednie łapki lekko krzywe. Czy witaminki i dobra karma z wapniem mogą to naprostować ?

Mogą poprawić, ale bałabym się działać suplementami bez wcześniejszego badania krwi pod kątem niedoborów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 10:18, Mazowszanka13 napisał:

 

W poście # 3 będę umieszczać informacje o Adzie. Z tego skleimy tekst do ogłoszeń. Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo weny brak.

Świetny pomysł, będzie łatwiej ogłosić:) Postaram się coś sklecić jutro albo na dniach.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 11:28, malagos napisał:

I jeszcze wiadomości od Martusi:

Już się nauczyła na kanapy wskakiwać 😂 na dworze tez już jest super, do domku sama wchodzi jedyne co to nadal boi się takich gwałtownych ruchów ale jak ja wołam to po malutki podchodzi( No chyba ze mój zazdrośnik warknie to stoi jak zaczarowana 😂).

2 razy w domku siusiu zrobiła i dziś w nocy jej się zdarzyło w legowisko, a tak to na dworku

To u nas inaczej. Sika ładnie na podkłady. Na zewnątrz nie. Na spacerze jest zaabsorbowana czym innym. Muszę więcej stać, mniej chodzić. Dziś był spacer na łąki. Szła za Małą, w drodze powrotnej za mną, bo Mała i Lilek oddalilisię. Wyraźnie się zmęczyła, bo to kawał drogi, a ona biegła na tych krótkich nóżkach. Do domu nie chce wracać, staje okoniem, trzeba ją wnosić. Na zawołanie nie podchodzi. Ucieka na posłanko, a tam rozkłada się do głaskania, co bardzo lubi. Płacze, gdy jest w innym pomieszczeniu niż psy. Czasami dostaje głupawki, biega po mieszkaniu. Zaprasza do zabawy, czasami szczekaniem. Niestety, bez odzewu. Lilek kłapie zębami, ale tak jakby bez przekonania. Lubi swoje dwa posłanka, na te większe nie wchodzi. Nie jest łasa na przysmaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 15:35, Tyśka) napisał:

Świetny pomysł, będzie łatwiej ogłosić:) Postaram się coś sklecić jutro albo na dniach.

Dziękuję bardzo 🙂 Postaram się jutro zrobić zdjęcie na spacerze, aby było widać sylwetkę.A filmiki można umieszczać w ogłoszeniach ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 16:43, Mazowszanka13 napisał:

Dziękuję bardzo 🙂 Postaram się jutro zrobić zdjęcie na spacerze, aby było widać sylwetkę.A filmiki można umieszczać w ogłoszeniach ?

chyba tylko zdjęcia można umieszczać na OLX....ale może się mylę i o czymś nie wiem 😉

przelałam grosik dla cudnej malizny, przesłodka jest ❤️ obie słodkie, rozkoszne -   i Ada, i Nutka ❤️❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 21:27, mari23 napisał:

chyba tylko zdjęcia można umieszczać na OLX....ale może się mylę i o czymś nie wiem 😉

przelałam grosik dla cudnej malizny, przesłodka jest ❤️ obie słodkie, rozkoszne -   i Ada, i Nutka ❤️❤️ 

Dziekuję bardzo 🙂

Dnia 3.01.2022 o 08:47, malagos napisał:

Nutkę ogłosiłam na olx z tymi kilkoma zdjęciami, wyróżniłam za 16 zł z groszami. Przyznam się po cichu, ze liczę, ze Nutka zostanie na stałe u Martusi...

Ha,ha ! Ja też tak myślę. Będzie parka z yorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...