Jump to content
Dogomania

Winter teraz Kimi ma dom!! Zamieszkał w Opolu. Zabierzesz mnie stąd?? Mały Winter wyprosił pomoc!! Opuszcza schronisko...


Recommended Posts

Ja kiedyś robiłam z imieniem Rubin, ale mi wywalili. Już nic nie rozumiem. Tyśka robiła  któremuś ostatnio z imieniem Rubin

Już wszystko wiem. Pomerdało mi się  totalnie. Ty właśnie TYśka robiła ogłoszenie z Rubinem. Ja też , ale dla Oreo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 10:37, Alaskan malamutte napisał:

Kolejny bardzo fajny telefon o Winterka z Opola. 

Kochana Kado zgodzila się zrobić wizytę.

Domek w Cieszynie będzie sprawdzany, ale mam pewne wątpliwości.

Domek z Krakowa chyba zrezygnował, nie odzywa się.

Pozostale telefony nie są warte uwagi...

 

Kciukamy mocno! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Doczlapalam się do domu,chora jak zbój,ale co tam...wizyta najważniejsza.;)

Winterek może się pakować i przyjeżdżać do Opola. Dom bardzo dobry,odpowiedzialny. 

Państwo mieszkają sami w domku jednorodzinnym,mają piękny ogród,dobrze ogrodzony,bezpieczny.  Marzył nam się dom z najwyższej półki ,a ten jest już z najwyższej. 

Ogłoszenie wypatrzył pan bodajże z ogłoszeń na Wrocław. Są Winterkiem zachwyceni, bardzo się stresowali jaka będzie decyzja,ale ta mogła być tylko jedna..na TAK. Przyjadą po niego osobiście,jak tylko dograja wszystko z Asią i hotelikiem. 

Długo rozmawialiśmy ( nie tylko na tematy psie 😉 ale takie rozmowy też są potrzebne. Dużo mówią o ludziach,o ich wizjach, światopoglądzie.

Jestem przekonana, że to jest TEN domek.

Prosiłam także,żeby Państwo się zalogowali na dogomani i byli z nami. Dzielili się swoimi wrażeniami,wstawiali zdjęcia.

 

 

 

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 19:04, kado napisał:

Doczlapalam się do domu,chora jak zbój,ale co tam...wizyta najważniejsza.;)

Winterek może się pakować i przyjeżdżać do Opola. Dom bardzo dobry,odpowiedzialny. 

Państwo mieszkają sami w domku jednorodzinnym,mają piękny ogród,dobrze ogrodzony,bezpieczny.  Marzył nam się dom z najwyższej półki ,a ten jest już z najwyższej. 

Ogłoszenie wypatrzył pan bodajże z ogłoszeń na Wrocław. Są Winterkiem zachwyceni, bardzo się stresowali jaka będzie decyzja,ale ta mogła być tylko jedna..na TAK. Przyjadą po niego osobiście,jak tylko dograja wszystko z Asią i hotelikiem. 

Długo rozmawialiśmy ( nie tylko na tematy psie 😉 ale takie rozmowy też są potrzebne. Dużo mówią o ludziach,o ich wizjach, światopoglądzie.

Jestem przekonana, że to jest TEN domek.

Prosiłam także,żeby Państwo się zalogowali na dogomani i byli z nami. Dzielili się swoimi wrażeniami,wstawiali zdjęcia.

 

 

 

Kochana, tym bardziej Ci dziękuję, że byłaś u PaństwaZobacz obraz źródłowy

Rozmawiałam z panem Radkiem, wiem, że już czyta forum. 

Witamy pięknie Zobacz obraz źródłowy 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 19:19, Tyśka) napisał:

Świetnie! Czyli ściągać ogłoszenie? 

Powodzenia Winterku-Kimi!! Miałeś ogromne szczęście, że wypatrzyła Cię Alaskan. Zaraz będziesz na SWOIM ❤️

Przyłączam się do słów naszej Tysi.

Cudna wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...