Jump to content
Dogomania

Winter teraz Kimi ma dom!! Zamieszkał w Opolu. Zabierzesz mnie stąd?? Mały Winter wyprosił pomoc!! Opuszcza schronisko...


Recommended Posts

Dnia 3.01.2022 o 23:18, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z DT Winterka. Piesio coraz fajniejszy, już nie próbuje uciekać. Chętnie przychodzi się przytulać. 

Jak już dotrze do p. Kasi ogarniemy weterynaryjnie, porobimy zdjęcia i zacznę go ogłaszać. 

Super, chętnie pomogę w ogłoszeniach.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wklejam mój tekst do ogłoszenia z danymi. 

Na pewno trzeba zmienić imię psiaka, trochę  zmodyfikować treść. 

Winter to nieduży, ślicznie ubarwiony piesek, ważący ok 15 kg. Oceniony na ok 2-3 lata.

W pierwszym kontakcie trochę nieśmiały, ale szybko przekonuje się do opiekuna, daje się poznać jako pies kontaktowy, radosny, miły, lubiący bliskość swojego człowieka. Na jego widok często merda ogonem, zaczepia pyszczkiem do głaskania. Jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi,  zgodny do psów, toleruje także koty.. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy, umie zachowywać czystość. Jest zdrowy, zaszczepiony, wysterylizowany, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia..
Na swoją nową Rodzinę pies czeka w domu tymczasowym w okolicach  Krakowa, gdzie można go odwiedzić i poznać. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu: Joanna 504 076 122

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 19:42, Tyśka) napisał:

Dla mnie Winter to fiński lapphund, jako nastolatka wzdychałam do nich 🙂

Screenshot_20220108-194039_Chrome.thumb.jpg.9daaa9ff12887e2e5bab93d49485b0f7.jpg

Postaram się się jutro ogłosić, może na Katowice.

Możesz napisać, że w typie. Kasia ze skrzydlatego psa mówiła że to mini malamutek 🙂

Proszę na Katowice, wyróżnię. Ślicznie dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 19:44, Alaskan malamutte napisał:

Możesz napisać, że w typie. Kasia ze skrzydlatego psa mówiła że to mini malamutek 🙂

Proszę na Katowice, wyróżnię. Ślicznie dziękuję 🙂

Ok, to napiszę 🙂 Ma coś w sobie ze szpica, a te zajmują w moim sercu szczególne miejsce.  Śliczny!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...