Jump to content
Dogomania

Zima w betonowym schroniskowym boksie jest straszna, a ona jest malutka, ma króciutką sierść i tak bardzo prosi o pomoc:(


Tola

Recommended Posts

Jestem i ja u suni.

Niestety nie mam jak wspomóc. Sunia mi się bardzo pochorowała, jesteśmy w trakcie leczenia.

Dzisiaj jak zwariowani  u nas strzelają. A moja mała bardzo boi się wystrzałów.

Pamiętam ,że gdzieś obiecałam bazarek i słowa dotrzymam. Muszę tylko poczekać na jakiś wolny dzień. Niestety niedziele też mam pracujące a czasu jak zawsze brak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 00:52, b-b napisał:

Jestem i ja u suni.

Niestety nie mam jak wspomóc. Sunia mi się bardzo pochorowała, jesteśmy w trakcie leczenia.

Dzisiaj jak zwariowani  u nas strzelają. A moja mała bardzo boi się wystrzałów.

Pamiętam ,że gdzieś obiecałam bazarek i słowa dotrzymam. Muszę tylko poczekać na jakiś wolny dzień. Niestety niedziele też mam pracujące a czasu jak zawsze brak.

 Odwiedzanie tutaj suni to też forma pomocy, to też wyraz życzliwości z jej nowego życia. serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Dnia 1.01.2022 o 11:08, Nadziejka napisał:

Dla Wabi Cegielki i fanteczki będę dokladac Calem Sercem do 12.01.2022

 zapraszam z calego serca na kramik skromny dla Wabuni Pin na Tatty Teddy

Pięknie dziękujemy za pomoc, bazarekserce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Dnia 1.01.2022 o 19:40, Tyśka) napisał:

Świetnie, będzie można szybko ogłaszać:)

Rozmawiałam dzisiaj z jaaga, już jest w domu, będą zdjęcia.serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Dnia 1.01.2022 o 20:21, Poker napisał:

Pięknie dziękuję, zaraz pędzę serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Link to comment
Share on other sites

Wabi jest bardzo miłym i towarzyskim psem. Lekko lękliwa przy braniu na ręce, szczególnie po spacerze, ale w normalnych sytuacjach w domu to wesołek. Lize po twarzy i cieszy się na człowieka. Strasznie wczoraj chciala zaopiekować się czarnuszkami Gajki, kiedy przy niej obcinałam im pazurki. Wylizala je ibyla niepocieszona jak poszły do siebie.. Pewnie niedawno miala tez szczeniaki, ze tak reaguje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 11:10, Poker napisał:

Fajnie, że sunia jest dobra.

Bazarek idzie bardzo kiepsko 🙂

Jaaga, zajrzyj, może coś dla Twoich yorczków się nada.

https://www.dogomania.com/forum/topic/354919-dla-psów-dla-psów-do-0601-g22/

Też mam sporo podarowanych ubranek. Chciała nowe wystawic na aukcji charytatywnej na allegro, ale nie mam czau ogarnąć jak to zrobić. Ja zamawiam sobie na Aliexpress i mam całe szuflady, a zakładam tylko proste koszulki po strzyżeniu czy w razie choroby. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:41, Jo37 napisał:

Pięknie dziękuję, zaraz tam zajrzę, a dłuzej zostanę jutro, bo znowu północ.

Miałam dorobić Olx Loni, Pastelce, Sarze, Cynce eh,  znowu przekładam na kolejny dzień.😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:19, elik napisał:

Zwolniło mi się ogłoszenie pieska, który dzisiaj pojechał do DS, a wyróżniłam mu ogłoszenie do 27.01. mogłabym podłożyć ogłoszenie Wabi, albo innego psiaczka, czy kotka, tylko proszę tekst i zdjęcia.

Eluś, zdjęcia na razie mam tylko te,  Jaaga na pewno dorobi, żeby był komplet.

Tekstu nie mam, na razie muszę uporać się z zaległymi ogłoszeniami, robię je powolutku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:41, Tola napisał:

Eluś, zdjęcia na razie mam tylko te,  Jaaga na pewno dorobi, żeby był komplet.

Tekstu nie mam, na razie muszę uporać się z zaległymi ogłoszeniami, robię je powolutku.

To może na razie podstawie Lonię/Sonię, bo jej wyróżnienie właśnie się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:44, elik napisał:

To może na razie podstawie Lonię/Sonię, bo jej wyróżnienie właśnie się skończyło.

Bardzo proszę i dziękuję. '

Chciałabym wyadoptować chociaż jedną suczkę, może pojawiłaby się szansa dla jednej z tej wsi...

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie prosze ogłoszenia z tymi zdjęciami, co są i moze z tymi przy wydaniu ze schroniska. Sunia jest proludzka, ale to szalony diablik. Nie da się łatwo obfocić. Z wielu zdjęć wyszło tylko tych kilka. Cały czas jest w ruchu. Mąż stale gdzieś jeździ i nie ma mi jak pomóc przy zdjęciach. Dopiero na komputerze odkryłam, że zdjęcia zepsuła odblaskowa obroża. Na kazdym zdjęciu prawie dawała rozmytą poświatę na pół psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 14:27, Jaaga napisał:

Zróbcie prosze ogłoszenia z tymi zdjęciami, co są i moze z tymi przy wydaniu ze schroniska. Sunia jest proludzka, ale to szalony diablik. Nie da się łatwo obfocić. Z wielu zdjęć wyszło tylko tych kilka. Cały czas jest w ruchu. Mąż stale gdzieś jeździ i nie ma mi jak pomóc przy zdjęciach. Dopiero na komputerze odkryłam, że zdjęcia zepsuła odblaskowa obroża. Na kazdym zdjęciu prawie dawała rozmytą poświatę na pół psa.

Jaaga, te ze schroniska to raczej tylko do wykorzystania tutaj. 

W tym wypadku mniej będzie znaczyło więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...