Jump to content
Dogomania

PILNE! Kto kupił szczeniaki z rodowodem lub bez z hodowli w Warszawie ul. Taneczna?


amikat

Recommended Posts

[B][COLOR=red]UWAGA!!!Pilnie poszukujemy nabywców psów[/COLOR][/B]
Pilnie poszukujemy osób, które od lipca 2008 roku zakupiły bezrodowodowe westy, shih-tzu, pinczery, labradory lub inne szczenięta w Warszawie przy ul.Tanecznej, bądź też od jakiejkolwiek osoby, która mogła być hodowcą dogów niemieckich z Warszawy (pradopodobnie imie Olimpia lub Iwona)
Gdyby ktokolwiek miał jakieś informacje proszę o kontakt na pw bądź mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Hodowla która być moze uczestniczyła w rozmnażaniu psów bez zadnej kontroli za to z ogromną dawka okrucieństwa, to dwie miłośniczki psów w tym hodowczyni dogów niemieckich zwiazane ze związkiem kynologicznym.

Naszym zdaniem zachodzi [B]podejrzenie[/B] ze była to pseudohodowla nagorsza z najgorszych. Chcąc jednak wyjaśnić sprawę szukamy osób bezpośrednio zwiazanych przez zakup szczeniat.

POMÓŻCIE PROSZĘ!!!

Powiedzmy PSEUDOHODOWLOM STOP!!!

Jesteśmy w posiadaniu westów z tego "chlewu" które dotarły do nas w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. 3 suczki są szczenne. Sterylki na dniach!

Prosimy o pomoc w zbieraniu dokumentacji, opinii, wiadomości itd. Osoby których zakupione szczenięta chorowały lub padły są najcenniejszymi świadkami w tej bulwersującej sprawie.

Wiemy ze szczenięta nie były szczepione, odrobaczane i niestety umierały wyrzucane na śmietnik .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amikat'][B][COLOR=red]uwaga!!!pilnie poszukujemy nabywców psów[/COLOR][/B]
pilnie poszukujemy osób, które od lipca 2008 roku zakupiły bezrodowodowe westy, shih-tzu, pinczery, labradory lub inne szczenięta w warszawie przy ul.tanecznej, bądź też od jakiejkolwiek osoby, która mogła być hodowcą dogów niemieckich z warszawy (pradopodobnie imie olimpia lub iwona)
gdyby ktokolwiek miał jakieś informacje proszę o kontakt na pw bądź mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

hodowla która być moze uczestniczyła w rozmnażaniu psów bez zadnej kontroli za to z ogromną dawka okrucieństwa, to dwie miłośniczki psów w tym hodowczyni dogów niemieckich zwiazane ze związkiem kynologicznym.

Naszym zdaniem zachodzi [B]podejrzenie[/B] ze była to pseudohodowla nagorsza z najgorszych. Chcąc jednak wyjaśnić sprawę szukamy osób bezpośrednio zwiazanych przez zakup szczeniat.

PomÓŻcie proszĘ!!!

Powiedzmy pseudohodowlom stop!!!

Jesteśmy w posiadaniu westów z tego "chlewu" które dotarły do nas w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. 3 suczki są szczenne. Sterylki na dniach!

Prosimy o pomoc w zbieraniu dokumentacji, opinii, wiadomości itd. Osoby których zakupione szczenięta chorowały lub padły są najcenniejszymi świadkami w tej bulwersującej sprawie.

Wiemy ze szczenięta nie były szczepione, odrobaczane i niestety umierały wyrzucane na śmietnik .....[/quote]

oraz [B]w Piasecznie[/B] na ulicy [B]Warszawskiej[/B]

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka kupiła nie dawno westa, ale w ,,hodowli'' pod Częstochową od jakiejś babki, która rozmnaża labradory, westy itp. Jednak jej szczeniak jest w dobrym stanie fizycznym i psychicznym. Szkoda, że nie miałam wpływu na to aby jej mama zakupiła rodowodowego szczeniaka... Amikat a co z tymi suczkami westów? mają dt?

Link to comment
Share on other sites

3 są już w nowych domach a 1 dzisiaj jeszcze sterylke aborcyjną. Wszystkie oblepione g... em, zdrewniałe, odparzone łapki od moczy. Stan psychiczny - FATALNY i MAKABRYCZNY. Wszystkie 3 suki szczenne!!!!!!

Mam obdukcje.

Z tego miejsca pochodzą też dogi, labradory, pinczerki, itd. KOSZMAR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akard']oraz [B]w Piasecznie[/B] na ulicy [B]Warszawskiej[/B][/quote]
Jeszcze ul Wilanowska u twojej przyjaciółki K.Ł.
I pare innych adresów domów, które jako pracownik biura nieruchomości miałaś do wynajmu lub sprzedaży:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie.
Proszę o zrobienie allegro - ewentualnie innych ogłoszeń.


Dla mnie jest OBRZYDLIWE hodowanie psów rasowych (dogi) a obok nich rozmnażanie bestialskie psiaków dla kasy....... analizując te symulacje "zysków" nic tylko się brać za taki złoty interes :mad:

Gdzie jest , gdzie był związek kynologiczny zapytam nieśmiało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saragossa']A to jest właśnie user - wspomniany w pierwszym poście "hodowczyni" z ulicy Tanecznej - Olimpia .[/quote]

Nie jestem "hodowczynią" z Tanecznej i nie zyczę sobie Moniko obrażania mnie publicznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anija11']Jeszcze ul Wilanowska u twojej przyjaciółki K.Ł.
I pare innych adresów domów, które jako pracownik biura nieruchomości miałaś do wynajmu lub sprzedaży:angryy::angryy::angryy:[/quote]

To jakaś paranoja co wy wyczyniacie!!
Obrażacie publicznie moje imię! Ostrzegam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...