Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Wczoraj doszedł Intestinal i juz wieczorem dałam. Na Joserze nie było różnicy w konsystencji kup, ale dziś rano na diecie weterynaryjnej i owszem. Kup dalej sporo, ale o wiele lepsze. Poranna porcję też dałam jelitową. No i karma smakowita, więc szybko znika. Pierwszą porcję bez Andżeli nie chciał jeść. Długo to trawało, zanim zjadł, ale rano już od razu. Do tego zamówiłam olej rybny i tez wczoraj dotarł, więc podlałam jeszcze olejem ze względu na jego sierść. Wcześniej lamblie mu zaburzały wchłanianie tłuszczu, więc teraz powinno być już tylko lepiej, bo na diecie jelita zaczną więcej wchłaniać. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Maro ma dzis zrobione zdjęcia. Wyslalam je przy okazji zdjęć Wolfika Toli, wiec pewnie wkrótce wstawi. Czy potrzebne są jakieś informacje do ogłoszeń? Wazy ok 35 kg, ale docelowo będzie miał jeszcze trochę więcej. Ladnie chodzi na smyczy, jest zrównoważony i nie zaczepia innych psów.  Nie jest szczekliwy. Po zakończeniu antybiotyków będzie zaszczepiony. Na razie jedno ucho, to pogryzione jest paskudne. Wylewa się dalej z niego cuchnaca wydzielina. Cały czas jest leczone. Czyli gdyby ktoś odezwał się z ogloszenia, to warto powiedzieć o ok. 3 tyg. Jako czasie, kiedy będzie gotowy do adopcji, bo niezaszczepionego strach wydać. Sika na zewnątrz, natomiast kupy w nocy są w domu, ale to przez chore jelita i ich ilość, bo jak się go wypuszcza, to tez robi od razu na zewnątrz. Myśle, ze jak stan jelit będzie dobry, to nie będzie nocnych wpadek. Dodam ze te kupy w nocy to tez nie są byle gdzie, tylko robi je na podklad. To pies typowo domowy. Spacery i do domu. 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś fakturę z przychodni za całość leczenia - 450 zł. wysłałam do fundacji maltańczykowej skan, tu mi nie wchodzi ze względu na rozmiar. Na Maro wykorzystałam więc 719,99 zł. Wczesniej kupiłam Gastrointestinal.

Dnia 26.01.2022 o 09:44, Alaskan malamutte napisał:

Gdyby ktoś napisał tekst, chętnie ogłoszę. Przepraszam, ale na razie nie sklecę sensownego tekstu...Mam jeszcze przez 14 godzin zniżkę na olx, szkoda nie skorzystać....

 

Napisz jakikolwiek prosty tekst, zawsze potem możesz edytować. Jak jest obniżka wyróżnienia. Najwazniejsze, żeby było ujęte, że to domowy pies i dla spokojnych ludzi. Jest łagodny i uległy. Nie nadaje sie absolutnie do pilnowania. Teraz na diecie jelitowej już w domu zachowuje czystosć, więc to też warto podkreslić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 14:05, Jaaga napisał:

Dostałam dziś fakturę z przychodni za całość leczenia - 450 zł. wysłałam do fundacji maltańczykowej skan, tu mi nie wchodzi ze względu na rozmiar. Na Maro wykorzystałam więc 719,99 zł. Wczesniej kupiłam Gastrointestinal.

Napisz jakikolwiek prosty tekst, zawsze potem możesz edytować. Jak jest obniżka wyróżnienia. Najwazniejsze, żeby było ujęte, że to domowy pies i dla spokojnych ludzi. Jest łagodny i uległy. Nie nadaje sie absolutnie do pilnowania. Teraz na diecie jelitowej już w domu zachowuje czystosć, więc to też warto podkreslić.

Postaram się coś dzisiaj sklecić...Na kogo nr tel?

Link to comment
Share on other sites

Tekst: 

Piękny pies w typie owczarka niemieckiego do adopcji.

Maro - przepiękny  pies w typie owczarka niemieckiego, który czeka na swój dom. Oceniony na około 5 lat, waży 40 kg, ale powinien jeszcze trochę przytyć. Porusza się z gracją i jest dostojnym przedstawicielem swojego gatunku. Maro ładnie chodzi na smyczy, słucha opiekuna, zna niektóre komendy.  Zachowuje czystość w domu, nie niszczy. Jak przystało na psa w typie owczarka niemieckiego jest zrównoważony, posłuszny. Potrafi się dogadać z innymi psami, suczkami.
Pies ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. 

Obecnie pies przebywa w domu tymczasowym w Jarząbkowicach (okolice Katowic) gdzie można go zobaczyć i poznać. W przypadku adopcji obowiązują procedury (ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy).

Nie wydamy psa na łańcuch, do budy ani do kojca. 

W miarę potrzeby pomagamy w transporcie do nowego domu.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...