Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 10.01.2022 o 17:05, Jaaga napisał:

Dzięki Asiu. tu jedno ze zdjęć Maro, kiedy uznaje, że pora na posiłek. Mam lepsze, ale są za duże do wstawienia na dogo.

DSC07179 (1).JPG

 jesusku jak cudnie alez sie usmialam .. w tym czasie jakze trudnym pelnym cierpienia naokolo ... bardzo bardzo pragniemy takich cudow bardzo bardzo ,czasem juz nawet czlek boi zajrzec na wateczki  Dziekuje za wszystko dobre dla psinuniow❤️
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 17:15, Nadziejka napisał:
 jesusku jak cudnie alez sie usmialam  w tym czasie jakze trudnym pelnym cierpienia naokolo ... bardzo bardzo pragniemy takich cudow bardzo bardzo  dziekuje za wszystko dobre dla psinuniow

Nadziejko, tak samo ja. Stałam i śmiałam się, jaki z niego bystry cwaniak. Jak zobaczyłam pierwszy raz, to nie miałam sumienia nie napełnic miseczki. dodatkowo przesuwa nią po ogrodzeniu, jeśli nie widzi wystarczająco szybko reakcji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

    Niezwykly niezwykly stokrosci oncik zachwycajacy                                       noc ryczalam i ne tylko ja przecie.to teraz mamy nagrode i pocieszenie 

Dziekuje z calej duszy      Niechaj wszelka moc spokojnosci i zdrwko bedzie z Wami Jagusiami wszystkimi ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 17:15, Nadziejka napisał:
 jesusku jak cudnie alez sie usmialam .. w tym czasie jakze trudnym pelnym cierpienia naokolo ... bardzo bardzo pragniemy takich cudow bardzo bardzo ,czasem juz nawet czlek boi zajrzec na wateczki  Dziekuje za wszystko dobre dla psinuniow❤️

Masz rację Nadziejko, tak bardzo potrzebne nam są takie widoki...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 17:05, Jaaga napisał:

Dzięki Asiu. tu jedno ze zdjęć Maro, kiedy uznaje, że pora na posiłek. Mam lepsze, ale są za duże do wstawienia na dogo.

DSC07179 (1).JPG

Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<< - Page 5 - Psy do  adopcji / znalezione - Dogomania

Zachwycajace paczam i paczam i gembola naokolo raduje
Maro jest tak duzy taki potezny? duzo wyzszy od siostrzyczki?
Link to comment
Share on other sites

Mam świetne wiesci. Pokazałam Maro i Andzelę na swoim FB z prośbą o napełnienie trzymanej w zębach miseczki 😉 Nie wiem, jaki bedzie odzew na konto ZEA, bo dwie osoby zadeklarowały pomoc, ale... zadzwoniła moja maltanczykowa koleżanka z fundacji Maltańczyk Przyjaciel Człowieka i zaoferowała zwrot kosztu zakupu karmy dla obojga na 1500 zł!

W przypadku Maro chciałabym z tych podarowanych 750 zł opłacić jeszcze  drugą dawkę leku do uszu, antybiotyk na przewód pokarmowy i ew. badanie krwi, bo je jak smok i robi ok 6-8 kup na dobę. Wszystkie ogromne, budyniowate. Zakupiłabym mu może karmę jelitową GastroIntestinal? Nasze wszystkie ukrainśkie młode z lambliami na niej regenerowały jelita. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 15:05, Aska7 napisał:

O kurcze, ale gest 🌷

Też mnie zaskoczyła, a dopiero kupiłaś mu karmę. Chyba jutro powinna dojść?

Nie przyszło mi do głowy, że wzruszające zdjęcie z miską będzie miało taki efekt. Ta znajoma już pomagała bardzo Lindzie. Zebrała na nia na początek dużo pieniędzy na leczenie i opłaciła ze zbiórkowych środków zakup wózka.

Link to comment
Share on other sites

Mam już wszystkie wpłaty na bazarku imiennym i przelewam kwotę 653 złote dla Maro na konto Alaskan. Alaskan jeszcze dołoży 20 zł od siebie i w sumie będzie piękny wynik 673 zł!! Bardzo bardzo Wam dziękuję raz jeszcze. 🤩🌼🌼🌼🌼🌼

Asiu, potwierdź, proszę, jak pieniądze dotrą 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 19:59, agat21 napisał:

Mam już wszystkie wpłaty na bazarku imiennym i przelewam kwotę 653 złote dla Maro na konto Alaskan. Alaskan jeszcze dołoży 20 zł od siebie i w sumie będzie piękny wynik 673 zł!! Bardzo bardzo Wam dziękuję raz jeszcze. 🤩🌼🌼🌼🌼🌼

Asiu, potwierdź, proszę, jak pieniądze dotrą 🙂

 

Pieniążki na koncie Maro. Dziękujemy Zobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...