Jump to content
Dogomania

rozliczam_bazarek(szybki) na 2 cele-dla Rewy i staruszków Korabkowych.włóczkowe bombki-grzybki, dla dzieci-Swojaki z Biedronki,rzeczy na prezenty świąteczne,puszki na pierniczki....do 23.12


Martello

Recommended Posts

Dnia 21.12.2021 o 23:02, Koki-99 napisał:

A która z tych puszek jest największa? Ta fioletowa? Potrzebuję na pierniczki, no i teraz za duży wybór 😉Rezerwuję fioletową, ale podaj proszę wymiary wszystkich.

zadna z prezentowanych puszek nie ma w środku rdzy itp. srodek fioletowej nie jest idealny. Fioletowa jest ośmiokątna, srednica około 23 cm, wysokośc około 7-8 cm. Jest po cukierkach (cukierki były w papierkach). Czarna- w srodku był zestaw prezentowy-kalendarz, długopisy....Puszka z kotkiem i czerwona są zblizonej wielkości. Średnica 19cm.wysokosc puchy ok 5-6cm.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2021 o 08:30, iwna5702 napisał:

Dzień dobry, poproszę mydełko w KT i 3 cegiełki 🙂

Dziewczyny, jeśli chodzi o mydełka-to mam kilka kawałków różnych-ale chce  zaznaczyć ze to sa małe kawałki-do testów. Nie są to pełnowymiarowe mydełka. Kawałki mydełek są z małych manufaktur- wegańskie,część z olejkami eterycznymi, zawierają w składzie maslo shea,olej rycynowy, z pestek winogron itd.

Wsród zwykłych/standardowych zapachów mam też takie, może komus będzie zapach pasowal lub lubi, to mogę malutki zestawik zrobić: lawendowe, leśne-drzewne(drzewo herbaciane, drzewo różane), orientalne(zapach kadzidła indyjskiego,z olejkiem paczuli, miety, pomarańczy) mydełko z olejkiem z dziegcia brzozowego(ma bardzo charakterystyczny silny zapach. Bardzo polecane-jako antyseptyczne,dla problematycznej skóry).

Mydełka mogę wysłać listem zwykłym/poleconym lub ewent. do odbioru na Ochocie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2021 o 12:07, agat21 napisał:

Dzięki za zaproszenie 🙂

czy mydełko tylko jedno jest?

Dziewczyny, jeśli chodzi o mydełka-to mam kilka kawałków różnych-ale chce zaznaczyć ze to sa małe kawałki-do testów. Nie są to pełnowymiarowe mydełka. Kawałki mydełek są z małych manufaktur- wegańskie,część z olejkami eterycznymi, zawierają w składzie maslo shea,olej rycynowy, z pestek winogron itd.

Wsród zwykłych/standardowych zapachów mam też takie, może komus będzie zapach pasowal lub lubi, to mogę malutki zestawik zrobić: lawendowe, leśne-drzewne(drzewo herbaciane, drzewo różane), orientalne(zapach kadzidła indyjskiego,z olejkiem paczuli, miety, pomarańczy) mydełko z olejkiem z dziegcia brzozowego(ma bardzo charakterystyczny silny zapach. Bardzo polecane-jako antyseptyczne,dla problematycznej skóry).

Mydełka mogę wysłać listem zwykłym/poleconym lub ewent. do odbioru na Ochocie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 20:57, mari23 napisał:

ja poproszę czapkę nr 10 🙂

 

Dnia 21.12.2021 o 22:41, pochamerka napisał:

To biorę i meduzę 🙂 po rzeczy to bym przysłała mojego brata bo on codziennie bywa na ochocie.

dziękuję za wplate, towar spakowany, czeka na odbior.Parka szczesliwa ze nie zostala rozdzielona;) Zolw bardzo mi sie podoba, meduza-jesli na prezent to chyba bardziej dla dziewczynki;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 20:57, mari23 napisał:

ja poproszę czapkę nr 10 🙂

towar spakowany

Dnia 21.12.2021 o 22:41, pochamerka napisał:

To biorę i meduzę 🙂 po rzeczy to bym przysłała mojego brata bo on codziennie bywa na ochocie.

dziękuję za wplate, towar spakowany, czeka na odbior.Parka szczesliwa ze nie zostala rozdzielona;) Zolw bardzo mi sie podoba, meduza-jesli na prezent to chyba bardziej dla dziewczynki;)

Link to comment
Share on other sites

Moja decyzja jest taka, że proszę o puszkę fioletową i jeśli ta z kotkami się do niej zmieści, to też może być. Pierniczki robię swoje, nie na prezent, więc puszki mogą być wysłane po świętach. Przydadzą się na następny rok 😉 Dane do wpłaty dostałam, więc wyślę Ci swoje i puścisz paczkę kiedy Ci będzie wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2021 o 14:34, Koki-99 napisał:

Moja decyzja jest taka, że proszę o puszkę fioletową i jeśli ta z kotkami się do niej zmieści, to też może być. Pierniczki robię swoje, nie na prezent, więc puszki mogą być wysłane po świętach. Przydadzą się na następny rok 😉 Dane do wpłaty dostałam, więc wyślę Ci swoje i puścisz paczkę kiedy Ci będzie wygodnie.

Sprawdziłam.jedna puszka wchodzi w drugą. tę z kotkami włozyłam w fioletową(opakuję w folię i papier aby nic się nie uszkodziło i nie porysowało) . zaraz idę do parku to wrzucę do paczkomatu-jak dostanę od Ciebie adres. czy nadać do paczkomatu/czy na Twój adres domowy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...