Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.06.2022 o 20:50, uxmal napisał:

Czy ten piesek obok to nowy kolega (rezydent) czy raczej podwójna adopcja?

Nowy kolega Borys, który był na zapoznaniu u Jagny, też z adopcji, był wtedy bardzo wycofanym psem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 05:13, Aska7 napisał:

Misio vel Wolfik to cudo nie pies. Trochę się wydzierał w proteście przeciw jeździe w kontenerze, ale po zostawieniu chłopaków jechał luzem. I tu była eksplozja. Tarzanko w kocykach, skoki, przytulanko. Pół drogi jechał trzymając mi głowę na ramieniu, rozdając buziaki i domagając się głasków. Ma miękkie, delikatne futerko w jeszcze dobrym stanie pomijając zapach. Dobrze, że nie poszedł do budy z Suvi, bo to jest pies domowo-kanapowy. Zupełnie go w budzie nie widzę.

To napisałam 19 grudnia. No cudo : )

Link to comment
Share on other sites

 

Ale Wolfik i Borys super razem wyglądają, jakby mieszkali ze sobą od zawsze .... Dwa cuda 🙂 

Borys trochę wygląda jak Pręgusek którego nie udało się nam uratować. Sporo czasu już minęło, a ja nie mogę przestać o nim myśleć, ale jak zobaczyłam Boryska jakoś mi się trochę lżej zrobiło ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2022 o 15:56, limonka80 napisał:

 

Też się bardzo cieszę. Państwo wypatrzyli ogłoszenie Tusi, ale jak zobaczyli Wolfika, to była obustronna miłość od pierwszego wejrzenia 🙂

i to Wolfik był inicjatorem owego "wejrzenia" :)

cudowne wieści, doczekał się chłopak :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nic minęła spokojnie, oba psy dogadują się świetnie, spały obok siebie.  Wolfik jak nie śpi to  cały czas chce się przytulać😁 Wczoraj byli na intensywnym spacerze, nasz Misio nie na kondycji, przysiadał na schodach😉 A jutro też będzie intensywnie, bo Wolfika czeka wyjazd do dziadków. Wysłałam p. Małgosi  link do wątku, obiecała relacje z pierwszej ręki🙂 

IMG-20220603-WA0004.jpg

IMG-20220603-WA0005.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...