Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Jest w Krakowie pani chętna na azylowego krakowskiego miksa malinois - jeśli po pierwszym spotkaniu jeszcze w tym tygodniu uzna, że to za żywiołowy, za duży pies dla niej, zaproponuję jej Wolfa - dzwoniłaby powołując się na Sowę.  Na pewno Wolf nie byłby dla niej za duży. Doświadczenie z psami ma. Wizytę przedadopcyjną mogłabym zrobić.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kolejne zapytanie o Wolfika - pan Jacek z Warszawy. Mieszkają w domu z niewielkim ogrodem, w domu rodzinnym zawsze były psy, teraz wspólnie mieli szpica wilczego, odszedł na raka.  Wysyłam ankietę, zobaczymy. Prosimy o kciuki, jak zawsze, to działa.👍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 09:44, Poker napisał:

Trzymam

 

Dnia 28.01.2022 o 10:48, elik napisał:

Oczywiście trzymam.

 

Dnia 28.01.2022 o 10:52, Jaaga napisał:

Mam nadzieję, ze tym razem to bedzie ten dom. 

 

Dnia 28.01.2022 o 11:51, elik napisał:

Też mam taką nadzieję i niech tak się stanie  🙂

Ja też mam nadzieję, że to będzie ten dom. Roznawiałam dzisiaj z p. Jackiem - w domu rodzinnym mieli psa z Radys i z Palucha. Ostatni pies, w typie szpica wilczego trafił do nich w 2017 od problematycznej rodziny. Początkowo był nieufny, agresywny. Z czasem zamienił się w super przytulasa. W 2020 z powodu nowotworu nerwu miał amputowaną łapkę. Później niestety pod koniec 2021 roku przerzuty  śledziony i płuc pokonały psa. Wolfik jest bardzo do niego podobny, z opisu charakteru również. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 11:38, Aska7 napisał:

Gdyby byli wizytatorzy na północ. Gdańsk, Bydgoszcz, nawet Szczecin to transport u mnie gratis : )

Szczecin wizytatora ma :). Praktycznie zawsze jak jest prośba o wizytę to ją robię. Odmawiałam tylko wtedy gdy miałam złamaną nogę :).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 11:38, Aska7 napisał:

Gdyby byli wizytatorzy na północ. Gdańsk, Bydgoszcz, nawet Szczecin to transport u mnie gratis : )

Na Gdańsk nigdy nie ogłaszam, właśnie z powodu braku zaufanych wizytatorów.

W Bydgoszczy jest parę osób, które kiedyś aktywnie działały na dogo, może ktoś ma do nich kontakt...

Ostatnio do Torunia pojechała nasza Fibi, wizytę robiła polecona przez Bogusik wizytatorka, mam więc kontakt, słuzę pomocą. 

No a Szczecin to faktycznie AlfaLS i oby to trwało:)

Link to comment
Share on other sites

Pan zadzwonił dziś do Toli, ze rezygnuje z adopcji Wolfika :( Tola pozmieniała już ogłoszenia na Sarę. Czy ktoś moze ponownie ogłosić chłopaka?

To wręcz niesamowite, jaki on ma pech w życiu. Najpierw oddany do schroniska, gdzie tyle czasu nikt się nim nie zainteresował, potem u nas prawie żadnego zainteresowania nim, mimo że sliczny i idealny. Teraz jeszcze rezygnacja z adopcji. Dopiero rano mu mówiłam, że pojutrze jedzie do domu, a naraz okazało się, że został bez perspektyw.

Na szczęście Aska7 okazała się największą dobrodziejką dla Loni, którą miał też zawieźć pan Jacek. Lonia została także na lodzie. I wtedy wkroczyła nasza niezastapiona Aska i zadeklarowała, że przyjedzie po Lonię i zawiezie ją do nowego domu. Bardzo, bardzo Asiu dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 13:59, Jaaga napisał:

Pan zadzwonił dziś do Toli, ze rezygnuje z adopcji Wolfika :( Tola pozmieniała już ogłoszenia na Sarę. Czy ktoś moze ponownie ogłosić chłopaka?

To wręcz niesamowite, jaki on ma pech w życiu. Najpierw oddany do schroniska, gdzie tyle czasu nikt się nim nie zainteresował, potem u nas prawie żadnego zainteresowania nim, mimo że sliczny i idealny. Teraz jeszcze rezygnacja z adopcji. Dopiero rano mu mówiłam, że pojutrze jedzie do domu, a naraz okazało się, że został bez perspektyw.

Na szczęście Aska7 okazała się największą dobrodziejką dla Loni, którą miał też zawieźć pan Jacek. Lonia została także na lodzie. I wtedy wkroczyła nasza niezastapiona Aska i zadeklarowała, że przyjedzie po Lonię i zawiezie ją do nowego domu. Bardzo, bardzo Asiu dziękuję.

Zaraz odnowię swoje ogłoszenie. Było na Katowice, zmieniłam na Opole

Cudny piesek do adopcji!! Opole • OLX.pl

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...