Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 28.12.2021 o 17:45, Tyśka) napisał:

I ja chętnie ogłoszę, np. na Wrocław. Tylko potrzeba chyba więcej zdjęć, aby moderatorzy nie wypatrzyli drugiego olxa.

Mam jeszcze kilka w telefonie, to jutro wstawię. mam taki zawrót głowy ze wszystkim, że ledwo ogarniam. Dziś miałam kilkadziesiąt połączeń. Boli mnie buzia od gadania 😉 Musze powoli wszystko uzupelniać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 20:46, Poker napisał:

A to OLX się wycwanił. Chciałam wyróżnić ogłoszenie Sary, a tu niespodzianka. Cena normalna. Z tego wynika, że zniżka jest tylko dla własnych ogłoszeń.

Ale wyróżnię jej ogł0szenie chociaż na 7 dni.

 

Dnia 28.12.2021 o 20:53, togaa napisał:

Przedłużyłam i wyróżniłam na m-c jego olx na Wrocław.

https://www.olx.pl/d/oferta/misio-prawie-szpic-wilczy-teskni-w-schronisku-CID103-IDMcMcy.html

 Bardzo Wam dziękuję❣️🌹

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 11:39, Tyśka) napisał:

Być może marudzę trochę, ale jak możesz prosiłabym o usunięcie tego zdjęcia przy budzie,  Wolfik jest teraz w domu;  chcę uniknąć telefonów z propozycją zamieszkania na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 17:34, Tola napisał:

Być może marudzę trochę, ale jak możesz prosiłabym o usunięcie tego zdjęcia przy budzie,  Wolfik jest teraz w domu;  chcę uniknąć telefonów z propozycją zamieszkania na podwórku.

Nie mam zdjecia przy budzie, tylko przy kolanach. O to Ci chodzi? Uważałam, aby tych z kojca nie dodać, aby właśnie nie było propozycji budy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 18:14, Tyśka) napisał:

Nie mam zdjecia przy budzie, tylko przy kolanach. O to Ci chodzi? Uważałam, aby tych z kojca nie dodać, aby właśnie nie było propozycji budy.

Przepraszam, to ja juz mam chyba zwidy.

Parę minut temu zaglądałam i wydawało mi się, ze widzę to zdjęcie ze schroniska przy budzie.

1632656318129.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...