Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.01.2022 o 20:55, Jaaga napisał:

Razem są tylko pod kontrolą. Staje mu ciągle łapami na grzbiecie i prowokuje. Andżela sie nie wtrąca, bo w tym czasie zajmuje się swoją wojenką z Maximem. Z tym, że oni mają wyrównane szanse, bo są tej samej wielkości i mają obydwoje uzębienie w podobnym stanie zużycia 😉 

Walka na sztuczne szczęki 🤨

O rany, kurcze, dobrze, że nie mają balkoników 😖

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Śmiejecie się, ale Maxim jednak jakoś skaleczył Andżelę w łapę. Siekacze mają jak spiłowane, kły stępione, a jednak. Co do wózka, to akurat daje bardzo duże mozliwości 😉 Pamiętacie jak kiedyś pisałam, że nie potrafiłam dogonić Lindy, jak puściła się za sarnami? Także proszę mi tu nie podśmiewać się. Maximowi o dziwo w prowokacjach nie przeszkadza fakt, że ma tylko trzy łapy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2022 o 22:01, elik napisał:

Jakie biedaczek ma smutne spojrzenie.  On nadal tęskni za swoim stadem - panią i suniami  😞  

DSC07883 (1).JPG

Elu, nie ma dłużnego spojrzenia. Żeby usiedział i skupił uwagę to trzymałam żwacz z aparatem 😆 to jego koncentracja na śmierdziuchu, nie smutek. Bardzo dobrze się zaaklimatyzował. Ze wszystkimi ma dobre relacje, nawet probuje zdominować Maro  dziś  oszczekal rowerzystę, wiec i pilnować zaczął.  Niestety tak wychodzi na zdjęciach i nic nie poradzę. To już druga sesja. Tolu, wstaw może to z zewnątrz. Tam dopiero szalał, powinno być dobre. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2022 o 10:23, Sowa napisał:

Ale takie "rzewne" spojrzenie jest bardzo wzruszające.. A może ta fotka, kiedy położył łapkę na nodze opiekuna?  Az prosi się o podpis "Tylko mnie pokochaj..."

Tak, oba te zdjęcia są bardzo wzruszające.

Link to comment
Share on other sites

To rzewne spojrzenie nikogo jednak nie wzrusza, zdjęcia uśmiechniętego Wolfika też nie, nadal cisza i nikt nie dzwoni.

Zdjęcia zmieniałam, zmieniłam też tytuł  i nadal nic.

Wolfik jest bardzo przyjazny, spragniony człowieka;  w schronisku skakał na siatkę z radości, jak ktoś podchodził.Ma piękne, uśmiechnięte zdjęcia ze spacerów, które uwielbiał.

Jaaga mówi, że to wspaniały piesek, właściwie bez wad, ogromnie przyjacielski.

Ale on się widocznie nie podoba, bo jaka  może być przyczyna takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 20:20, Tola napisał:

Ale on się widocznie nie podoba, bo jaka  może być przyczyna takiej sytuacji.

Matko Jedyna, jak może się takie cudo nie podobać?  Piękny jest. Absolutnie wyjątkowy.

Mało jest psów z takim umaszczeniem i taką sierścią.

Link to comment
Share on other sites

Jego przypadku zupełnie nie ogarniam. Zazwyczaj ludziom zalezy, zeby pies był łagodny, zachowywał czystość, nie niszczył i chodził na smyczy. On to wszystko ma i robi, a do tego jest śliczny i nic - cisza. Wolfik już zaczął pilnowac i oszczekiwać obcych za bramą, to znak ze już u nas zadomowił się i zaczyna nasz dom traktowac jako swój. Chodzi z nami wszedzie, jest przylepny i kontaktowy. To wrecz aż niemozliwe, ze nikt nie jest zainteresowany tak wspaniałym psiakiem. Juz zaskoczyło mnie, że tyle czasu taka pięknota siedziała w schronisku na widoku i nikt go chciał. Teraz po prostu przysłowiowo przecieram  oczy z niedowierzania.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga, czasami ręce opadają..., ładny, grzeczny łagodny piesek a nikt nie chce 😞

On ma chyba puszystą kitę, może zrobić mu zdjęcie na spacerku idącego na smyczy .... do ogłoszeń? 

Napisałabym w ogłoszeniu - oddany z powodu wyjazdu właścicielki za granicę ( czy coś w tym stylu)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...