Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.01.2022 o 09:47, Aska7 napisał:

Myślałam, że telefony będą się urywać 🙄

 

Dnia 11.01.2022 o 10:19, Tyśka) napisał:

Ja też....

 

Dnia 11.01.2022 o 14:14, Jaaga napisał:

Tak, jak ja. Zupełnie nie rozumiem. Jest śliczny, a do tego ma idealny charakter, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Jedno ogłoszenie to jeszcze, ale on ma przecież ich kilka.

Wolfik był w schronisku od lata i nikt nie był nim zainteresowany przy sporej reklamie na FB, więc  chyba ten typ psa nie bardzo się  podoba, może my jakoś inaczej patrzymy na bezdomniaki, całościowo...

Trzeba było go zabrać, bo po wyjezdzie Gandi nie dawał sobie rady, serce mi pękało, że tylko on został.

Będziemy czekać cierpliwie, bo przeceiz ten jego dom gdzies jest.

Mam promocję na OLX, powyróżniałam swoje.

Jak ktoś jeszcze ma u siebie zniżkę, to dajcie znać, oddam za wyróznienie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 17:54, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniła pani z Wrocławia o Winterka. Trochę porozmawiałyśmy. Pani szuka spokojniejszego pieska, a Winter to taki psiak z wiatrem w łapach. 

Podsunęłam ogłoszenie Wolfika. Pani Wolfik się spodobał. 

Nie wiem, czy zadzwoni i czy coś z tego wyjdzie...

Kciuki potrzymać można... to trzymam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 17:54, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwoniła pani z Wrocławia o Winterka. Trochę porozmawiałyśmy. Pani szuka spokojniejszego pieska, a Winter to taki psiak z wiatrem w łapach. 

Podsunęłam ogłoszenie Wolfika. Pani Wolfik się spodobał. 

Nie wiem, czy zadzwoni i czy coś z tego wyjdzie...

Dziękuję bardzo, ze pomyślałaś o Wolfiku.

Na razie nikt z Wrocławia nie dzwonił, zresztą  z innym miast też nie, nikt nie pyta o Wolfika, jest zupełnie niewidzialny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 08:37, Sowa napisał:

A może ludzie, nie znający ras, boją się określenia "wilczy"? Może lepiej ogłaszać go bez podania, jaka rasa w nim może siedzieć? 

Racja, zmienię w swoim ogłoszeniu. Choc wczesniej przy szpicowych adopcjach zgłaszali się głównie miłośnicy rasy. Może on jednak ma za mało typowa głowę i trzeba liczyć na laików w temacie, a tym słowo wilczy może brzmieć zniechęcająco.

Link to comment
Share on other sites

Adopcje wszędzie stanęły... Ja szukam miejsca dla 1,5-rocznego mixa belga - siedzi w krakowskim schronie i ludzie boją się po informacji, że już raz po adopcji został oddany - nie patrzą na dokumentację, że został oddany przez kogoś, kto niewiarygodnie zagłodził psa. Opuściłabym może też informację, że to był domowy pies - normalnym ludziom trudno uwierzyć, że ktoś oddaje normalnego psa...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 23:26, togaa napisał:

Moja Toga.

Stąd ten sentyment do Wolfika.

129965375_togazw81.jpg.e55109679e2bda46a4d8e2b66e0e488c.jpg

Cudna dziewczynka

Dnia 17.01.2022 o 08:37, Sowa napisał:

A może ludzie, nie znający ras, boją się określenia "wilczy"? Może lepiej ogłaszać go bez podania, jaka rasa w nim może siedzieć? 

Warto spróbować, dzisiaj zmienię

Dnia 17.01.2022 o 17:08, Aska7 napisał:

O rany, po takich psach chcą kurczaki 🙄

To ja mam w domu kurczaka;)

No i zawsze miałam kurczaki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 17:08, Aska7 napisał:

O rany, po takich psach chcą kurczaki 🙄

Kurczaki to ja mam, Wolfik poczułby się urażony, bo jednak w domu ma więcej drobiazgu wielkości swojego ogona 😉 Trzymając się ptasiej terminologii określiłabym go jako Pana Indora 😆 Tym bardziej, że ostatnio ma aspiracje i próbuje zaczepiać Maro. Co z tego, że mniejszy ciałem, jak wieki duchem💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 20:47, wiolhelm170 napisał:

Zaczepia Maro? Żeby nie oberwał od jego kumpeli

Razem są tylko pod kontrolą. Staje mu ciągle łapami na grzbiecie i prowokuje. Andżela sie nie wtrąca, bo w tym czasie zajmuje się swoją wojenką z Maximem. Z tym, że oni mają wyrównane szanse, bo są tej samej wielkości i mają obydwoje uzębienie w podobnym stanie zużycia 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...