Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 20.12.2021 o 21:36, Jaaga napisał:

Nawet nie pytałam. Prosiłam tylko, zeby mu kupił test na lamblie i zrobił. I podał zwykłe odrobaczenie. Dziś był w przychodni z Luśką, wysyłał książeczkę dla Stefci, na jutro ma umówiona panią do Koffi i teraz poprosiłam go, żeby z moją mamą pojechal na wizytę do p. Marzeny w sprawie szczeniaczka. Musimy to jakoś w te kilka dni poogarniać. Jeszcze musze umówić odbiór naszej szczeniaczki, bo przetrzymuję ja od 3 tyg.

Wiem, ze macie ciężki czas, ale mam nadzieję, ze niedługo wyjdziecie na prostą.

Miałam dzisiaj zapytanie o Wolfika z Wrocławia, ale to jeszcze za wcześnie, żebym coś mogła o nim powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 21:45, Tola napisał:

Wiem, ze macie ciężki czas, ale mam nadzieję, ze niedługo wyjdziecie na prostą.

Miałam dzisiaj zapytanie o Wolfika z Wrocławia, ale to jeszcze za wcześnie, żebym coś mogła o nim powiedzieć.

A, to rozumiem. Jesli popołudniu pojadę do domu, to dam Ci znać. Jak nie, to najwyżej niech dzwonią ludzie z pytaniami do Andrzeja. Masz chyba jego tel.? Wczoraj go bardzo chwalił, dziś rozmawialiśmy głównie o dzieciach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 21:49, Jaaga napisał:

A, to rozumiem. Jesli popołudniu pojadę do domu, to dam Ci znać. Jak nie, to najwyżej niech dzwonią ludzie z pytaniami do Andrzeja. Masz chyba jego tel.? Wczoraj go bardzo chwalił, dziś rozmawialiśmy głównie o dzieciach.

Nie ma Jagna pośpiechu.

Rozmowy o Wolfiku zostawiam na po świętach. 

Myślę, ze teraz  z dnia na dzień będzie coraz mniej zapytań o zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

Miałam szpica małego 3 tyg w lecie, od sąsiadów, znałam go, ale powiedzieć, że potrzebujący kontaktu, to mało, ten pies jest przyklejony do swojego człowieka, a ponieważ chodzi bezszelestnie- ma jakieś kocie stopy i nie stuka pazurami, to trzeba uważać, bo on już pod krzesłem ledwo usiądziemy, albo przy łóżku, choć miał legowisko pół metra dalej.

Akurat ten nie szczekał, ponoć są hałaśliwe. Nie dla maniaków porządku, bo sierść lata wszędzie, no i w lecie musi mieć jakieś chłodne miejsce.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 21:45, Tola napisał:

Wiem, ze macie ciężki czas, ale mam nadzieję, ze niedługo wyjdziecie na prostą.

Miałam dzisiaj zapytanie o Wolfika z Wrocławia, ale to jeszcze za wcześnie, żebym coś mogła o nim powiedzieć.

Moja koleżanka też dzisiaj z błyszczącymi oczami zapytała o niego...ona wciąż jest zauroczona jego oczami...

tylko ona jest z tych  zbyt analizujących, zbyt "odpowiedzialnych", co decyzje podejmują po długotrwałym namyśle (jedynie kota przygarnęła, bo przybłąkał się pod dom), myślę, że zanim by się zdecydowała, to Wolfik domek znajdzie.... tak było z Pongusiem...

Link to comment
Share on other sites

Jest boski. Totalna przylepa i wesołek. Nie odkleja się ode mnie. Jest jednak wielkości naszego Wolfa i nie jest chudy. Jest w bardzo dobrej kondycji, kupy wzorcowe, ale i tak dam zbadać. Juz nie jest w pokoju z Luśką bo wyparzyl za mną i jest wszedzie 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 17:45, Tyśka) napisał:

I ja chętnie ogłoszę, np. na Wrocław. Tylko potrzeba chyba więcej zdjęć, aby moderatorzy nie wypatrzyli drugiego olxa.

Bardzo dziękuję.

Jagna już niedługo wraca do domu to na pewno obfoci pięknego

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 17:48, Alaskan malamutte napisał:

Rozumiem Ciebie doskonale...

Pisz proszę, jakiemu jeszcze psiaczkowi pod Twoją opieką zrobić ogłoszenie

Jak można prosić to Sarze, tylko nie wiem, na jakie miasto, jak jest pod Chełmem...

Na razie ma na Warszawę, bo byłoby najłatwiej.

Może na Katowice, może Wrocław..

Zaraz wrzucę tam nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 17:52, Tola napisał:

Jak można prosić to Sarze, tylko nie wiem, na jakie miasto, jak jest pod Chełmem...

Na razie ma na Warszawę, bo byłoby najłatwiej.

Moze na Kraków...

Zaraz wrzucę tam nowe zdjęcia.

Ok. To ja teraz idę z psem, jak wrócę, to napiszę ogłoszenie dla Sary, wszak to moja krajanka😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...