Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 22.09.2022 o 17:32, elficzkowa napisał:

Moja siostra prosiła przekazać ,że swoją deklarację oczywiście zostawia na kolejnego psiaka.

elficzkowa, masz wspaniałą, empatyczną siostrę. Proszę przekaż moje wielkie podziękowanie za ogromną pomoc dla psiaków będących pod moja opieką, a pewnie nie tylko.

1240391305_dlaciebiebukietczerwonychr1.gif.0b03d0fe1eda95039943dc358b1f6e85.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?

Po zapłaceniu hotelu za wrzesień, na koncie Cymusia została kwota  348,41 zł. Chciałam zaproponować, aby przekazać tę kwotę w całości dla chorego psiaka z zamojskiego schronu.

         2.jpg.0c7ee6ca45fc1512e8e9ea4c6771ca64.jpg

Czy macie może na uwadze jakiegoś innego psiaka? Jeśli tak, to proszę podać imię pieska.
 

Przy okazji ponownie proszę o przekazanie deklaracji dla tego psiaka.

Kochani, zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkim nam jest teraz bardzo ciężko, ale może ktoś z Was mógłby przenieść swoją deklarację na psa z zamojskiego schroniska, który bardzo potrzebuje pomocy.

Na wątku zamojskim Jaaga  pisze o nim tak:

"To jest pies, którego juz kilka razy pokazywała tutaj Tola w ciągu ostatnich miesięcy. Teraz wygląda juz jak żywy szkielet.  Wczesniej biegał niestrudzenie wzdłuż siatki, dzis juz nie byl w stanie. Pewnie ma lamblie, bo stopniowo chudł i "wysychał" i może cos jeszcze. To duży, raczej młody pies. Dzis wlasnie o nim znowu mowilysmy z Tolą.  Moim zdaniem, jeśli schronisko nie leczy go czy nie oddziela, to powinni humanitarnie uśpić.  Niestety, ale on bardzo cierpi umierając na raty, a będzie jeszcze bardziej, kiedy osłabnie na tyle, ze go psy zagryzą. Straszny los go czeka 😥"

Bardzo serdecznie proszę o pomoc dla tego psiaka. Trzeba mu znaleźć miejsce w hotelu i zdiagnozować go, a to bez środków finansowych nie będzie możliwe. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o przeniesienie na niego deklaracji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 25.09.2022 o 16:26, elik napisał:

 

         2.jpg.0c7ee6ca45fc1512e8e9ea4c6771ca64.jpg


 

Przy okazji ponownie proszę o przekazanie deklaracji dla tego psiaka.

 

 

Cieszę się,że Cymuś ma już swój domek :))

 

Moja deklaracja niech idzie na tego psiaczka

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 20:39, b-b napisał:

Elu nie wiem czy moja wpłata na Cymusia za październik przejdzie na Agata czy mam za niego za październik wpłacić?

Boguniu właśnie weszłam na wątek Cymusia, żeby poprosić jego deklarowiczów o zgodę na przekazanie Agatowi niewykorzystanych przez Cymusia funduszy. Twoja i inne wpłaty dla Cymusia na październik, byłyby więc wpłatami już dla Agacika, ponieważ Cymuś pojechał do swojego DS we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

Zwracam się z prośbą do deklarowiczów Cymusia o zgodę na przekazanie Agatowi niewykorzystanych przez Cymusia funduszy w kwocie 358,41 zł w tym 30,00 zł, to wpłaty na październik - 20,00 zł b-b i 10,00 zł jaguska.

Wpłaty wniesione dla Cymusia na październik, byłyby wpłatami już dla Agacika, ponieważ Cymuś pojechał do swojego DS we wrześniu.

Jeśli są jakieś inne propozycje, to bardzo proszę o przedstawienie ich do dnia 16.10. Jeśli nie będzie kontrpropozycji, to 17.10. przekażę tę kwotę Agacikowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...