Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 31.08.2022 o 13:12, kado napisał:

A wizyta już umówiona?

Na razie nie wiem  😞   Skontaktowałam się z Panem Łukaszem dopiero wczoraj więc nie chcę bombardować go telefonami, choć niecierpliwie czekam na jego telefon z informacja kiedy wizyta. Natychmiast dam znać, gdy tylko dowiem się o terminie wizyty.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 06:49, Radek napisał:

Będę zaciskał kciuki. 

 

Dnia 2.09.2022 o 11:51, Anula napisał:

Trzymam kciuki za ten dom.Oby był wymarzony dla Cymusia.

 

Dnia 2.09.2022 o 13:26, kado napisał:

Trzymamy z całych sił 👍👍👍

 

Dnia 2.09.2022 o 14:48, agat21 napisał:

Cymusiowi zapewne jest wspaniale u p. Kasi, ale co własny dom to własny dom - zatem...

image.png.01fc2d7863a4b4bed6be69d525790bf6.png

 

Dnia 2.09.2022 o 16:05, Tola napisał:

Kciuki zaciśnięte!

 

Dnia 2.09.2022 o 16:24, Gabi79 napisał:

17ta coraz bliżej...

Czekamy

 

Dnia 2.09.2022 o 19:28, Tyśka) napisał:

Zaglądam:)

 

Dnia 2.09.2022 o 19:50, Alaskan malamutte napisał:

I ja....

Dzięki za kciuki  🙂  Domek jest bardzo dobry. Pan Lukasz powiedział, że Cymuś może jechać do tego domu bez żadnych zastrzeżeń. Wszyscy już tam na niego czekają. Dom rzeczywiście w cichej willowej dzielnicy. Pan Łukasz powiedział, że to jest dzielnica Poznania. Cymuś będzie mieszkał z Panią Anitą, jej 21 letnim synem i 16 letnią córką oraz 23 letnią papugą. Dom to bliźniak, ma solidne ogrodzenie. Nieco obawiam się czy ogrodzenie z przodu posesji nie jest zbyt niskie - ma około 1,2 metra wysokości, ale Cymuś to spokojny piesek i myślę, że nie w głowie mu wyskoki. Jeszcze porozmawiam w tej sprawie z Panią Kasią.

Problem z transportem. Pani myślała, że Cymuś jest we Wrocławiu, bo tam ogłasza go Tysia  1819741933_balonikserce2.jpg.8f3c1173c1c8b2c52d4b662ce71f3b39.jpg  i była gotowa pojechać po niego, ale Cymuś jest w Bieszczadach. Za dwa tygodnie mąż Pani Kasi będzie jechał z Bieszczad do Gliwic i może go tam zawieźć, tylko co dalej?  Z Poznania do Gliwic to sporo dalej niż do Wrocławia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Już po rozmowie z Panem Łukaszem zadzwoniła pani z Wrocławia zainteresowana adopcją Cymusia. Przykro jej było, gdy powiedziałam, że ogłoszenie jest już nieaktualne. Ale powiedziałam, że mam pod opieką innego pieska bardzo podobnego do Cymusia i mogę wysłać jej kilka jego zdjęć. Podała mi adres e-mail i posłałam kilka zdjęć Hugo. Hugo bardzo się jej spodobał. Napisała - Jejku piesek jest piękny i zapytała czy może do mnie jutro zadzwonić w sprawie jego adopcji  🙂  Oczywiście odpisałam, że zapraszam jutro do rozmowy.

Tak więc z jednego Tysi ogłoszenia, domki będą miały dwa pieski  🙂  Może  🙂  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ależ cudownie się układa! Dwie możliwe adopcje z jednego ogłoszenia! Łaaaał!! Tysiu, masz bardzo szczęśliwą rękę, za chwilę poproszę o ogłoszenie dla Grafcia Pręgowanego 😊😘

A z powodu adopcji Cymusia i chyba już też u Hugusia - huuurraaaa!! 🤸‍♂️🤸‍♀️🤸

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A może na Śląsku miałby kto przetrzymać psiaka? Ze Śląska chyba są często transporty do Wrocławia, no a z Wrocławia do Poznania to już tylko 2,5h drogi. Mogę też ogłosić że szukamy transportu na trasie Rzeszów-Poznań, może akurat się znajdzie jakiś transport...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...