Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 18.12.2021 o 17:12, mari23 napisał:

jestem u piesia, który tym "uśmiechem" zauroczył mnie od pierwszego zdjęcia ❤️ 

Jeśli dobrze pamiętam, nie miałam stałej na Sarunię (*), ale pomagałam finansowo i jego też bez pomocy nie zostawię ❤️ 

Wielkie, ogromne dzięki    1189914795_buziakdlaCiebie.jpg.fdd000796856918eddd0e0ed7b97f50e.jpg    choinka4.png

 

Chłopak bardzo potrzebuje wsparcia, bo wprawdzie będzie  mieszkał w BDT tylko za karmę i weta, ale i na to trzeba kasy, a poza tym, przez pierwszy tydzień na wolności będzie mieszkał z Misiem w hotelu Amok, co już nie będzie bezpłatne  😞   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 20:39, Poker napisał:

Po ogarnięciu sierści chłopak może kogoś zauroczyć wiecznym uśmiechem.

Mi podoba się imię Śmieszek.

Może i ładne, ale lepiej nie mącić mu w łepetynce i przyzwyczajać do takiego imienia, bo wątpię, żeby ktoś wołał na spacerze Śmieszek... Może coś bardziej psiego, co mógłby i przyszły opiekun zaakceptować  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Pokazałam Śmieszka mojej Karolince,a ona spojrzała i powiedziała :"Mistrz". Elik,podaj nr konta,wpłacimy coś jednorazowo,a jak maleństwa Tola(już ma ds ) i Stefcia znajdą dom,to deklaracje od maleństw przekażę na Śmieszka ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 20:47, Tyśka) napisał:

Mnie też Śmieszek się podoba, ale moje zwierzaki noszą nietypowe imiona. Krzyk, Zdrapka, Horek Potworek :). Ale bazarek imienny to świetny pomysł. Piesio wygląda jak bida z nędzą. 

Mnie też się Śmieszek podoba, ale póki on jeszcze nie wie, jak ma na imię - bazarek imienny będzie podówjnym zyskiem - piesio zyska swoje własne imię i kasę na start w lepsze życie :)

Dnia 18.12.2021 o 20:47, Tyśka) napisał:

A w tle Edek 😞

Biedny Edek, nie ma szczęścia, niby się podobał, przyjechali....ech.... 😞 😞 tak tęsknie patrzy ten psiak 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 21:09, kado napisał:

Pokazałam Śmieszka mojej Karolince,a ona spojrzała i powiedziała :"Mistrz". Elik,podaj nr konta,wpłacimy coś jednorazowo,a jak maleństwa Tola(już ma ds ) i Stefcia znajdą dom,to deklaracje od maleństw przekażę na Śmieszka ❤️

Bardzo serdecznie dziękuję        choinka4.png

Wycałuj proszę ode mnie Karolinkę    🙂   

                1170800470_buziaczki1.jpg.d37781485bab0d64c8da64646eeb56e4.jpg     595240180_buziaczki2.jpg.fca0df860dd5ce1b28b6b6dd3b69f086.jpg

 

Numer konta Śmieszka podałam już w PW  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 22:47, agat21 napisał:

Późno, bo późno, ale jest 🙂 🙂

Zapraszam wszystkich na bazar imienny dla cudaczka:  imienny

 

Aga bardzo wielkie dziękuję       buliet2.jpg.e6a16ab43b40611004a41a742bb89876.jpg 

Już tam lecę. Wczoraj nie dałam rady, było po pierwszej, jak dopiero skończyłam aktualizację wszystkich jedenastu psich majątków.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p. Iwoną z hotelu Amok. Pieski zostały zainstalowane w jednym ogrzewanym domku, ale w osobnych boksach z uwagi na to, że p. Iwona nie wie jak się w stosunku do siebie będą zachowywały, a różnica w gabarytach jest duża i nie chce ryzykować. W osobnych boksach, ale się widzą. Chętnie zjadły kolacje i dzisiaj śniadanie. Są spokojne. Misiu jest bardzo chudy  😞 
Prosiłam, żeby odrobaczyć oba psiaki. Po 1.01. Misiu będzie miał pobraną krew -  morfologie i chemię. Może dobrze byłoby zrobić badanie krwi także i Śmieszkowi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 12:53, Poker napisał:

Szkoda, że dopiero po 1.01. Przecież z tego tygodnia są 4 dni robocze i z następnego też.

No tak w Polsce w okresie świątecznym można umrzeć.

Poker, święta są już w przyszłym tygodniu więc do wigilii jest tylko 4 dni. Nie oczekujmy, że pani rzuci wszystko i pojedzie z Misiem na badanie krwi. Gdyby wydarzyło się coś nagłego, zagrażającego życiu, to sądzę, że zawiozłaby psiaka natychmiast, ale badanie krwi nie jest chyba aż tak pilne  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 12:53, Poker napisał:

Szkoda, że dopiero po 1.01. Przecież z tego tygodnia są 4 dni robocze i z następnego też.

No tak w Polsce w okresie świątecznym można umrzeć.

Właśnie pisałam, że są 4 dni + 4 do 1 stycznia robi się 8 dni roboczych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 13:45, Poker napisał:

Właśnie pisałam, że są 4 dni + 4 do 1 stycznia robi się 8 dni roboczych.

No tak, ja wzięłam pod uwagę tylko okres do świąt.

Czy Twoim zdaniem jest to takie PILNE? 

Misiu został przyjęty dużo taniej niż byłby przyjęty, gdyby nie to, że Fundacja użyczyła dla niego swojej puli miejsc w tym hotelu.  Ja na wstępie mam rozrabiać i żądać badania krwi natychmiast?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 14:57, elik napisał:

No tak, ja wzięłam pod uwagę tylko okres do świąt.

Czy Twoim zdaniem jest to takie PILNE? 

Misiu został przyjęty dużo taniej niż byłby przyjęty, gdyby nie to, że Fundacja użyczyła dla niego swojej puli miejsc w tym hotelu.  Ja na wstępie mam rozrabiać i żądać badania krwi natychmiast?

Nie rozrabiaj, trzeba wszystko na spokojnie.  Na robaki coś dostaną ? Bo chyba wszystkie psy z Zamościa to zarobaczone na maxa :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...