Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Na konto Cymusia wpłaciłam 110,00 zł - częściowy zwrot kwoty 139,90 zł pożyczonej od Cymusia na zakup obroży przeciw pchłom i kleszczom dla Limonka.
Pozostałą część - 29,90 zł zwrócę z kolejnego bazarku.

662427362_Cymekbaz.png.446aed7e62b551f774f2bd3b5441d644.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2022 o 10:56, mari23 napisał:

odwiedzam, bo dawno nie zaglądałam do Cymusia, a to teraz piękny, szczęśliwy pies 🙂

 

Witaj kochana  🙂  Tak, teraz to całkiem inny psiak, to nie ten smutasek zza krat w schronie. Teraz to radosny, energiczny psiak, aż miło patrzeć.    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam pierwsze sensowne zgłoszenie i szukam kogoś do wizyty PA w Wałbrzychu.
Młody mężczyzna mieszka z narzeczoną, mają jednego psiaka - sunię, przygarniętą ze schroniska. W domu rodzinnym odkąd pamięta, zawsze były zwierzęta przygarniane z ulicy, czy schronisk. Teraz mama ma 2 psy ze schroniska, siostra psa i kota. Bardzo chciałby adoptować Cymusia. Zgadza się na wizytę PA i na umowę adopcyjną.
Coś mi mówi, że to będzie dobry dom dla Cymeczka.

Czy znacie kogoś z Wałbrzycha lub pobliskiej okolicy kto mógłby przeprowadzić wizytę PA?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2022 o 23:50, AnetaStadler napisał:

Moja Psia Córcia umiera. Błagam o wsparcie, choćby złotówkę!😭💔

SPARALIŻOWANA 9,5 l. CAVALIERKA - Aneta Stadler-Kołek | Pomagam.pl

Może lepiej zbiorke udostepni Pani w dziale dotyczacym rasy i na grupach miłośników na fb? Tu praktyczne wszystkie psiaczki potrzebują pomocy, a do tego są podwojnie poszkodowane przez los, bo bezdomne. Cavaliery to niestety obciążona problemami rasa i trzeba liczyć się z tym, że u starszego często konieczne będzie kosztowne diagnozowanie i leczenie. Na szczęście wielu nabywców ma tego świadomość i przygotowaną jakąś kwotę na wszelki wypadek. Prosze popytać o możliwość pomocy weterynaryjnej płatnej na raty. Moja mama tak zrobila psu operacje za 4000 zl. Lekarz zgodził się, odkładała z emerytury i wplacila w dwóch ratach co kilka miesięcy. Ja z kolei pożyczyłam od znajomej na pilną operacje serca szczeniaka. Oddawałam kilka miesięcy, ale maluch po operacji byl zdrowy i poszedl do adopcji, wiec warto było. Ważne, żeby psu móc jak najszybciej pomóc. Życzę Pani suni powrotu do zdrowia. 

 

Dnia 15.05.2022 o 21:04, elik napisał:

Dzisiaj dostałam pierwsze sensowne zgłoszenie i szukam kogoś do wizyty PA w Wałbrzychu.
Młody mężczyzna mieszka z narzeczoną, mają jednego psiaka - sunię, przygarniętą ze schroniska. W domu rodzinnym odkąd pamięta, zawsze były zwierzęta przygarniane z ulicy, czy schronisk. Teraz mama ma 2 psy ze schroniska, siostra psa i kota. Bardzo chciałby adoptować Cymusia. Zgadza się na wizytę PA i na umowę adopcyjną.
Coś mi mówi, że to będzie dobry dom dla Cymeczka.

Czy znacie kogoś z Wałbrzycha lub pobliskiej okolicy kto mógłby przeprowadzić wizytę PA?

Elu, super wiadomość.  Dziwie się, że nikt dotąd go nie adoptował.  Na zdjęciach to nie ten pies, który wyjechał ze schroniska. Mialam problem ze znalezieniem kogoś do wizyty już za Wrocławiem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2022 o 23:17, Jaaga napisał:

Elu, super wiadomość.  Dziwie się, że nikt dotąd go nie adoptował.  Na zdjęciach to nie ten pies, który wyjechał ze schroniska. Mialam problem ze znalezieniem kogoś do wizyty już za Wrocławiem. 

Też ne wiem czemu dotychczas nie było sensownego zapytania o Cymusia. To taki pozytywny psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 00:22, Poker napisał:

z Wałbrzycha była kiedyś na dogo kora78. Może jest na FB?

Dzięki wielkie. Muszę kogoś znaleźć, bo szkoda byłoby stracić taka okazję.
Może wiesz jak się ewentualnie nazywa na fb?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 07:05, elik napisał:

Dzięki wielkie. Muszę kogoś znaleźć, bo szkoda byłoby stracić taka okazję.
Może wiesz jak się ewentualnie nazywa na fb?

W ostateczności można zrobić wideorozmowę. Mialam taka sytuacje z dwoma ukraińskimi psami w tamtych okolicach. Domy są świetne i tez szkoda bylo mi ich stracić. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 07:58, Jaaga napisał:

W ostateczności można zrobić wideorozmowę. Mialam taka sytuacje z dwoma ukraińskimi psami w tamtych okolicach. Domy są świetne i tez szkoda bylo mi ich stracić. 

 

Dnia 16.05.2022 o 08:12, Poker napisał:

Anula może mieć namiary do kora78.

Ja też robiłam  wideo wizytę i było ok.

Wiecie czego się boję w przypadku wideo wizyty?  Że nie mam pewności czy to ten dom, a nie dom sąsiada, czy kogoś z rodziny.  Wiem, w ostateczności  można tak zrobić, ale miałabym pewien niedosyt.

Zapytam Anulę o kontakt do kora78.

Link to comment
Share on other sites

Mogę poszukać kogoś do wizyty na fb.

A wideowizyty się sprawdzają, przecież chodzi chodzi to jacy Ludzie są, a nie jak mieszkają. Przynajmniej ja tak robiłam wizyty, traktowałam je jako spotkanie z ludźmi, nie robilam im inspekcji po domu... jak chcą to oprowadzają, jak nie to nie I to też jest dla mnie ok. Jedyne co to prosiłam o oprowadzenie po podwórzu, aby sprawdzić płot, a w domu o pokazanie miejsca na legowisko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 15:30, Tyśka) napisał:

Mogę poszukać kogoś do wizyty na fb.

A wideowizyty się sprawdzają, przecież chodzi chodzi to jacy Ludzie są, a nie jak mieszkają. Przynajmniej ja tak robiłam wizyty, traktowałam je jako spotkanie z ludźmi, nie robilam im inspekcji po domu... jak chcą to oprowadzają, jak nie to nie I to też jest dla mnie ok. Jedyne co to prosiłam o oprowadzenie po podwórzu, aby sprawdzić płot, a w domu o pokazanie miejsca na legowisko.

Tysiu bardzo Cię proszę poszukaj na fb. Jednak co typowa wizyta, to typowa. Jak była pandemia i różne ograniczenia, to nie można było inaczej, ale teraz myślę, że lepsza rzetelna wizyta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...