Jump to content
Dogomania

Bazarek cegiełkowy na spłatę długów szczebrzeszyńskich bezdomniaków do 31-go grudnia do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

Wszystkim osobom które tutaj były bardzo dziękuję za udział w bazarku. Jak zawsze można było na Was liczyć chociaż na początku miałam obawy co do rezultatów. Dzięki Wam sprzedaliśmy 124 cegiełki/ dla pewności trzeba jeszcze raz policzyć/. Dzięki cegiełkom sprzedanym na tym bazarku uda się się spłacić w lecznicy dość znaczną część długu. Jeszcze raz bardzo dziękuję wraz z Radziem dawniej szczebrzeszyniakiem który dzielnie pomagał w reklamie bazarku.

 

image.jpeg.46355cca4ad009b4cac851804655c617.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 00:04, bakusiowa napisał:

Wszystkim osobom które tutaj były bardzo dziękuję za udział w bazarku. Jak zawsze można było na Was liczyć chociaż na początku miałam obawy co do rezultatów. Dzięki Wam sprzedaliśmy 124 cegiełki/ dla pewności trzeba jeszcze raz policzyć/. Dzięki cegiełkom sprzedanym na tym bazarku uda się się spłacić w lecznicy dość znaczną część długu. Jeszcze raz bardzo dziękuję wraz z Radziem dawniej szczebrzeszyniakiem który dzielnie pomagał w reklamie bazarku.

 

image.jpeg.46355cca4ad009b4cac851804655c617.jpeg

Dołączam do podziękowań:)

Dziękuję bakusiowej za zrobienie tego bazarku:) pomoc kotkom ze Szczebrzeszyna:)

Wszystkim wpłacającym na dług bardzo serdecznie dziekuję:)

I zaglądającym nieustannie na bazarek,podrzucającym,bardzo dziekuję:)

9705e0cebbf93bb58.35033540.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 15:17, Isiak napisał:

Przepraszam za opóźnienie, nie wchodziłam na dogo i wyleciało mi zupełnie z głowy 😞 Dziś zrobiłam przelew za moją cegiełkę, za karę zapłaciłam podwójnie, czyli 20 zł.

Skoro tak to zamieszczam dodatkową cegiełkę i bardzo dziękuję.

kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0158

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...