Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

[quote name='coronaaj']Poprosze o rozliczenie Allegro, kto ile dal ? Moga byc inicjaly, nazwisko???
Wplacilam 125PLN i nie widze swojej wplaty...[B]Ciotka CORONAAJ a przelew od Alice k-c[/B]

[B]Przypominam, konto Albercika powinno byc rozliczane raz na 7 dni...(konto prywatne, fundacja raz na miesiac)mod moze miec spore zastrzezenia..[/B][/quote]Napisałam przecież, że Twoja wpłata doszła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Napisałam przecież, że Twoja wpłata doszła.[/QUOTE]
Tak ale inni tez chca zobaczyc kto wplacil. Czesto nicki na Allegro nie sa takie same jak na Dogo, pozatem nie Dogomani wchodza na watki i chca widziec swoje wplaty. Pisze to z doswiadczenia na innych watkach..zawsze podawane inicjaly, nawet nazwiska, nicki, etc...jest przyjete, ze Allegro tez jest dokladnie rozliczane..zobacz na innych watkach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Tak ale inni tez chca zobaczyc kto wplacil. Czesto nicki na Allegro nie sa takie same jak na Dogo, pozatem nie Dogomani wchodza na watki i chca widziec swoje wplaty. Pisze to z doswiadczenia na innych watkach..zawsze podawane inicjaly, nawet nazwiska, nicki, etc...jest przyjete, ze Allegro tez jest dokladnie rozliczane..zobacz na innych watkach..[/quote]Wiele razy robiłam aukcje cegiełkowe i nigdy nie pisałam na wątkach kto ile wpłacił, ale ok, jak tylko wrócę z wakacji zrobię rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

Madcat dziękuję za wklejenie pięknych zdjęć Alberta. Widać jak jest szczęśliwy. A to było moje marzenie. Bardzo mi było miło współpracować z Tobą na dogo.:loveu:
[B]Bardzo serdecznie Wszystkim dziękuję za okazaną pomoc. nawet ta najmniejszą. A czasami tylko za dobre słowo które było mi bardzo potrzebne.[/B]
Mariamc dziękuję ,że dałaś Albertowi spokojną przystań ,kiedy nigdzie nie mogłam znależć dla niego miejsca.Wiem,że jest mu u Ciebie dobrze. Że podjęłam dobrą decyzję/chociaż przecież ta decyzja została podjęta na wątku przez Wszystkich na samym początku a ja ją tylko kontynuowałam/ Wiem że ma miłość i opiekę. To piękny i wspaniały pies okrutnie przez los skrzywdzony /jak wiele innych/ który załużył sobie na spokojną starość bez bólu i głodu.
Ja zawsze będę z Wami sercem i duszą.
Bardzo proszę darczyńców o dalsze wspieranie mariamc.Bo Albert będzie nadal potrzebował wsparcia.Będą mu potrzebne leki i specjalistyczna karma.
Mam nadzieję,że będziecie jej pomagać tak jak pomagaliście mnie.
Jeszcze raz Wszystkim serdecznie dziękuję i życzę wielu sukcesów w pomaganiu tym wszystkim bidom,których jest tak wiele. Powodzenia.
Będę na dogo do wyjaśnienia wszystkich spraw związanych z Albertem.
[B]Wyjeżdżam od 08-24.08.br W tym czasie odwiedzę jeszcze raz mojego staruszka w Szczecinku.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Majka - jest mi smutno, ale rozumiem powody tej decyzji. Odezwij się czasem, kobieto, choćby małe pw wyślij:)

Mariamc - ja się oczywiście zgadzam na przejęcie finansów Albertaprzez Ciebie. Zmieni się pewnie numer konta, na które należy wpłacać deklaracje. W razie czego, proszę na pw lub maila.

Link to comment
Share on other sites

=majka50;Iza dziękuję Ci za wyjaśnienia w sprawie allegro cegiełkowego. Coronaaj bądż proszę cierpliwa i pozostali darczyńcy też. Iza zrobi rozliczenie jak wróci za co z góry bardzo jej dziękuję.

:cool3:Bede cierpliwa nie ma sprawy, chodzi mi o to, ze mam duzo psow na utrzymaniu i od czasu do czasu sprawdzam na watkach czy czegos nie ominelam, zapomnialam zeby sie nie pomylic z ta moja ksiegowoscia..:roll::roll:

:angryy::angryy:Pozatem nie chce zeby mod sie nie przyczepil...pozdrawiam cioteczki serdecznie, Majka :loveu::loveu:wracaj z tych wakacji i do roboty...mozesz na nas liczyc..:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Majka - jest mi smutno, ale rozumiem powody tej decyzji. Odezwij się czasem, kobieto, choćby małe pw wyślij:)

Mariamc - ja się oczywiście zgadzam na przejęcie finansów Albertaprzez Ciebie. Zmieni się pewnie numer konta, na które należy wpłacać deklaracje. W razie czego, proszę na pw lub maila.[/QUOTE]
Ja tez....jezeli Majka sie wycofala...szkoda, szkoda cioteczko...Majko

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Dziewczyny, cały czas mam jeszcze nikłą nadzieję,że jak Majka przyjedzie do nas i zobaczy Alberta w świetnej formie jak na jego wiek i chorobę , to zostanie z nami dalej;)
Coś cichutko u Alberta, wakacje.
U nas od paru dni takie upały ,że psy wcale nie wychodzą w ciągu dnia na wybiegi.Siedzą w środku ,w chłodzie.
Idziemy po 18h na spacer.
Będą nowe zdjęcia:multi:

Link to comment
Share on other sites

=mariamc;Dzięki Dziewczyny, cały czas mam jeszcze nikłą nadzieję,że jak Majka przyjedzie do nas i zobaczy Alberta w świetnej formie jak na jego wiek i chorobę , to zostanie z nami dalej;)
Coś cichutko u Alberta, wakacje.
U nas od paru dni takie upały ,że psy wcale nie wychodzą w ciągu dnia na wybiegi.Siedzą w środku ,w chłodzie.
Idziemy po 18h na spacer.
Będą nowe zdjęcia:multi:



:crazyeye::crazyeye:Cioteczki na wywczasach, dlatego troche cisza, ale pamietamy i czekamy na nowe foty!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam rozliczenie za allegro cegiełkowe:


[COLOR=Red][B]Aukcja nr [U]659475732[/U][/B][/COLOR]

[B]KETUNIA[/B][COLOR=DarkOrchid]- 50ZŁ[/COLOR] KASIA R.
[B]JENDKER8[/B]5[COLOR=DarkOrchid]- 5ZŁ[/COLOR] ANDRZEJ G.
[B]ARROYODELAMIEL[/B][COLOR=DarkOrchid]- 25ZŁ[/COLOR] SYLWIA Z.
[B]POLMANKA[/B]-[COLOR=DarkOrchid] 10ZŁ[/COLOR] MONIKA S.
[B]ANIMEZ_MOI[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] AGNIESZKA S.
[B]YELTET[/B][COLOR=DarkOrchid]- 5ZŁ[/COLOR] PATRYCJA W.
[B]PAWELWOZNIAK[/B][COLOR=DarkOrchid]- 25ZŁ[/COLOR] PAWEŁ W.
[B]KASIAHH[/B][COLOR=DarkOrchid]- 25ZŁ[/COLOR] KATARZYNA K.
[B]MICHALINKA_2005[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] MONIKA D.
[B]GOSIAKOWALKOWSKA[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] MAŁGORZATA K.
[B]IVONNE1975[/B][COLOR=DarkOrchid]- 50ZŁ[/COLOR] IWONA W.
[B]PIEGUSEK1510[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] MAGDALENA W.
[B]MONITAG[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] MONIKA G.
[B]KATARZYNA005[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] KATARZYNA W.
[B]MARIUSZPATKA[/B][COLOR=DarkOrchid]- 5ZŁ[/COLOR] PATRYCJA W.
[B]WIEWIORKA[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] ANETA P.
[B]VIKI021[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] LILIANA P.
[B]IBDG[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] IWONA G.
[B]DZOZEFINA1[/B][COLOR=DarkOrchid]- 5ZŁ[/COLOR] EWA K.
[B]EMILIA18_18[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] EMILIA O.
[B]WOYTEK[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] WOJCIECH D.
[B]CENTRA7[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] ESTERA G.-K.
[B]MARIA55_2008[/B][COLOR=DarkOrchid]- 20ZŁ[/COLOR] MARIA M.
[B]BEA1234[/B][COLOR=DarkOrchid]- 25ZŁ[/COLOR] BEATA P.-P.
[B]DANUTA285[/B][COLOR=DarkOrchid]- 100ZŁ[/COLOR] DANUTA C.
[B]RUDYKASIOR[/B][COLOR=DarkOrchid]- 50ZŁ[/COLOR] KATARZYNA C.-F.
[B]MALWINA2003[/B][COLOR=DarkOrchid]- 5ZŁ[/COLOR] IZABELA P.
[B]TERESA06101957[/B][COLOR=DarkOrchid]- 15ZŁ[/COLOR] TERESA Ś.
[B]KRYSPIN1221[/B][COLOR=DarkOrchid]- 10ZŁ[/COLOR] KRYSPIN K.
[B]TOMEK0000[/B][COLOR=DarkOrchid]- 50ZŁ[/COLOR] TOMEK P.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Aukcja nr [U]671550576[/U][/B][/COLOR]

[B]
KEGOSIA[/B][COLOR=Purple]- 10ZŁ[/COLOR] MAŁGORZATA K.
[B]IWONAA22[/B][COLOR=Purple]- 10ZŁ[/COLOR] IWONA R.
[B]KINGA_AK[/B][COLOR=Purple]- 10ZŁ[/COLOR] MAGDALENA B.
[B]ANNAGOZDZIK[/B][COLOR=Purple]- 20ZŁ[/COLOR] ANNA G.
[B]CORONAAJ[/B][COLOR=Purple]- 125ZŁ[/COLOR] ALICE C.
[B]MORSKA_2008[COLOR=Purple]-[/COLOR][/B][COLOR=Purple] 30ZŁ[/COLOR] ANDRZEJ K.[B]
SROKI4[/B][COLOR=Purple]- 50ZŁ[/COLOR] KATARZYNA S.
[B]MADZIA450[/B][COLOR=Purple]- 10ZŁ[/COLOR] MAGDALENA S.
[B]VIKI021[COLOR=Purple]- [/COLOR][/B][COLOR=Purple]20ZŁ[/COLOR] LILIANA P.[B]
YETI33[/B][COLOR=Purple]- 10ZŁ[/COLOR] EWA L.
[B]DZOZEFINA1[/B][COLOR=Purple]- 5ZŁ[/COLOR] EWA K.


[COLOR=Navy][B]Za pierwszą aukcję wyszło 650zł a za drugą 300zł
650zł + 300zł= 950zł
105zł odliczyłam za prowizje Allegro, które musiałam zapłacić
Czyli 950zł - 105zł = 845zł


[COLOR=Green]Link do pierwszej aukcji: [/COLOR][/B][COLOR=Green][COLOR=Black]http://allegro.pl/item659475732_albert_samotny_opuszczony_pies_blaga_o_pomoc.html

[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Green]Link do drugiej aukcji: [/COLOR][/B][COLOR=Black]http://allegro.pl/item671550576_albert_samotny_opuszczony_pies_blaga_o_pomoc.html


[COLOR=Magenta][B]Pozdrawiam serdecznie ;)[/B][/COLOR]
[/COLOR][B][COLOR=Green]


[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przesłałam nr konta swojego do Baldek2 na wpłatę na Alberta.

Majka nie dała się przekonać,jak tylko trochę się ogarnę i moi weci też:evil_lol:, jeszcze nie wystawili faktury za leczenia Alberta, to zacznę wstawiać na wątek.
Albert ma opłacony miesiąc pobytu u mnie przez Majkę-200pln.
Reszta kasy czeka na rozliczenie przez moich wetów.

Albert miał mały kryzys, sądzę jednak,że to zmiany pogodowe, u nas dzisiaj prawie caly czas pada ,wczoraj jeszcze potworny upał.

Link to comment
Share on other sites

Majko, proszę napisz jeszcze raz o bolących łapach ALberta, bo niechcący wykasowałam e-maila:oops: Zdjęcia na szczęście wczesniej wrzuciłam na fotosik:

[IMG]http://images40.fotosik.pl/175/dca1463f3c43d2dcmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/176/626e9cf64f79d3b6med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/180/e1f91e1c77a163c8med.jpg[/IMG]

Mizianko dla psiaka, ja będę na dogo dopiero ok. soboty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...