Jump to content
Dogomania

KONIEC, ROZLICZAM!! Bazarek z rzeczami dla domu i dla Ciebie - do 14.12 do godziny 19:00. Zapraszamy!!!


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 12.12.2021 o 04:45, Kamila Proc napisał:

druga... jak to mozliwe?

Ach, no jednak 🥰

Dnia 12.12.2021 o 05:04, Aska7 napisał:

Dzień dobry : )

Dobry I miłego dnia!🙂

Dnia 12.12.2021 o 05:37, Nadziejka napisał:

Rozgrzewające herbatki na chłodne dni | Stowarzyszenie SPiR

Jaki pysznie się zrobiło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 09:32, Ellig napisał:

Że dobrze spałes Radku 🙂

A to prawda. Wyspany jestem. 

Dnia 12.12.2021 o 10:59, Ewa Marta napisał:

Dzień dobry 🙂 Ale jestem dzisiaj wyspana 🙂 Mąż zabrał psiaki na spacer, a ja drugi dzień odsypiałam 2 ostatnie tygodnie.

Dzisiaj też mam plaże. Iguś z Lepszą Połową na zajęciach od rana. Z rana podreptałem trochę z Gajulką, a teraz herbata i książka. 

Dnia 12.12.2021 o 11:27, Kamila Proc napisał:

piaty

Nie da się ukryć 😕 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 11:39, Kamila Proc napisał:

to jakis sympatyczny kolo

Sympatyczny i najlepszy ❤️ Niestety co najmniej do końca marca widujemy się co drugi weekend, bo służbowo oddelegowali go do Niemiec. Jak przylatuje, to psiaki go obsiadają i kroku zrobić nie dają. Przejmuje wtedy spacery, żebym mogła odpocząć i kolejne 12 dni wychodzić z całą czwórką na wszystkie spacery.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 11:48, Ewa Marta napisał:

Sympatyczny i najlepszy ❤️ Niestety co najmniej do końca marca widujemy się co drugi weekend, bo służbowo oddelegowali go do Niemiec. Jak przylatuje, to psiaki go obsiadają i kroku zrobić nie dają. Przejmuje wtedy spacery, żebym mogła odpocząć i kolejne 12 dni wychodzić z całą czwórką na wszystkie spacery.

 

ojej, to faktycznie kicha. ale moze to jest metoda na dobry zwiazek?

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką prośbę do kupujących o podawanie mi nawet teraz sposobu wysyłki (paczka pocztowa, kurier inpost, czy paczkomat) zakupionych fantów. Część z Was skorzystała z opcji kup teraz, więc na pewno będę słała paczuszki. Byłoby mi wygodniej wiedzieć już teraz jak mam wysyłać. Jeśli na adres domowy, to poproszę o podanie adresu. Jeśli do paczkomatu to nr i adres paczkomatu. 

We wtorek zacznę pakować wylicytowane przedmioty i rozsyłać do was informację o kwocie do zapłaty, ale muszę znać sposób wysyłki, żeby oszacować koszt przesyłki. 

Nie dotyczy to Aski7, od której mam już te informacje 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 13:44, Ewa Marta napisał:

Mam wielką prośbę do kupujących o podawanie mi nawet teraz sposobu wysyłki (paczka pocztowa, kurier inpost, czy paczkomat) zakupionych fantów. Część z Was skorzystała z opcji kup teraz, więc na pewno będę słała paczuszki. Byłoby mi wygodniej wiedzieć już teraz jak mam wysyłać. Jeśli na adres domowy, to poproszę o podanie adresu. Jeśli do paczkomatu to nr i adres paczkomatu. 

We wtorek zacznę pakować wylicytowane przedmioty i rozsyłać do was informację o kwocie do zapłaty, ale muszę znać sposób wysyłki, żeby oszacować koszt przesyłki. 

Nie dotyczy to Aski7, od której mam już te informacje 🙂

 

Zapraszamy! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...