Jump to content
Dogomania

KONIEC!!!!!Świąteczny bazarek KOSMETYCZNY dla zwierzaków z Grey Animals.ROZLICZAM


Kmicic666

Recommended Posts

  • Kmicic666 changed the title to DZIŚ O 21 KONIEC!!!!!Świąteczny bazarek KOSMETYCZNY dla zwierzaków z Grey Animals do 12 grudnia do 21:00. ZAPRASZAM :)

Mam pytanko czy uda się dostarczyć kosmetyki przed świętami i czy męskie wody toaletowe mają pudełka. Jeśli odpowiedź na oba pytania będzie twierdząca, to bym na prezenty jeszcze dokupiła co nieco. Wyskoczył mi nieprzewidziany czynnik męski do obdarowania 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 12:11, agat21 napisał:

Mam pytanko czy uda się dostarczyć kosmetyki przed świętami i czy męskie wody toaletowe mają pudełka. Jeśli odpowiedź na oba pytania będzie twierdząca, to bym na prezenty jeszcze dokupiła co nieco. Wyskoczył mi nieprzewidziany czynnik męski do obdarowania 😀

Wysyłka głównie paczkomatami więc spokojnie dojdzie przed świętami.
Każdy kosmetyk ma opis-jak czegoś brakuje od razu piszę ale dla ułatwienia dodam że pudełka mają następujące numery:20,21,22,23,24,25

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 12:18, Kmicic666 napisał:

Wysyłka głównie paczkomatami więc spokojnie dojdzie przed świętami.
Każdy kosmetyk ma opis-jak czegoś brakuje od razu piszę ale dla ułatwienia dodam że pudełka mają następujące numery:20,21,22,23,24,25

Wielkie dzięki - to jeszcze dziś postaram się zdecydować które męskie pachnidła jeszcze dokupię. Postaram się przed końcem bazaru 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...