Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek dla 2 dzieciaczków chorych na parwowirozę i proszę o hojność, bo koszty będą ogromne. Sunie od tygodnia są w szpitaliku.


elik

Recommended Posts

Wieczorkiem podniosę 🙂

elik, dobrze,że sobie pospałaś, czasami to potrzebne :)))

A mój piesio dziś wyniuchał na podwórku jeżyczka, jeszcze nie zasnął, całe 500 gram, troszkę za mały żeby zahibernował.

Jutro zawiozę go na 'zimowisko' :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 21:06, ona03 napisał:

Wieczorkiem podniosę 🙂

elik, dobrze,że sobie pospałaś, czasami to potrzebne :)))

A mój piesio dziś wyniuchał na podwórku jeżyczka, jeszcze nie zasnął, całe 500 gram, troszkę za mały żeby zahibernował.

Jutro zawiozę go na 'zimowisko' :)))

Organizm domagał się snu i co było robić  🙂 

Zrobiliśmy na działce domek dla jeżyka. Wiemy, że jest u nas, bo całe lato podjadał kotkom karmę. Nie wiem jednak czy trafi do tego domku, a nie chcę podglądać, żeby go, jeśli wlazł, nie zbudzić. Sprawdzimy na wiosnę, bo trzeba będzie wysprzątać jeżykową chatkę  🙂   
Co masz na myśli mówiąc, że zawieziesz go na zimowisko??

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 22:36, elik napisał:

Organizm domagał się snu i co było robić  🙂 

Zrobiliśmy na działce domek dla jeżyka. Wiemy, że jest u nas, bo całe lato podjadał kotkom karmę. Nie wiem jednak czy trafi do tego domku, a nie chcę podglądać, żeby go, jeśli wlazł, nie zbudzić. Sprawdzimy na wiosnę, bo trzeba będzie wysprzątać jeżykową chatkę  🙂   
Co masz na myśli mówiąc, że zawieziesz go na zimowisko??

Ja co roku jesienią kilka maluchów znajduję i zimę spędzają w miejscu, gdzie są całą zimę dokarmiane i monitorowane, a na wiosnę wypuszczane na wolność. W tym roku to drugi, pierwszy ze trzy tygodnie temu, ale był strasznie malusi, 200 gram.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 12:35, b-b napisał:

Elu jeśli w jakiś sposób ułatwi to Ci życie to ja mogę już wpłacić za moje fanty i można już do mnie liścik wysłać :))

Boguniu, czy ja już Ci mówiłam, że Ciem kofam  ?    Nie, no to mówiem  🙂 

Jutro "moja" poczta jest nieczynna, ale zaraz raniutko w poniedziałek wyślę Twoje fanty w drogę i będę mogła powiedzieć jaka była opłata.

EDIT
Bluzeczka i naklejki już w kopercie, ale tym razem może być większa opłata, bo koperta ma grubość ponad 2 cm  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 23:23, ona03 napisał:

Ja co roku jesienią kilka maluchów znajduję i zimę spędzają w miejscu, gdzie są całą zimę dokarmiane i monitorowane, a na wiosnę wypuszczane na wolność. W tym roku to drugi, pierwszy ze trzy tygodnie temu, ale był strasznie malusi, 200 gram.

To jakaś organizacja, czy osoba prywatna takie zimowisko dla jeżyków organizuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...