Jump to content
Dogomania

~ Emka - terierka niemiecka u nas w bdt ...


malagos

Recommended Posts

Dnia 1.12.2021 o 16:28, malagos napisał:

Był, jak najbardziej! i umówienie się na dziś w południe.

Państwo przyjechali wcześniej, bo nie mogli się doczekać. To przeznaczenie - mówi pani, i ja też tak myślę, że tak i pies, i pani na siebie wpadli. Miłka (teraz Lunka) bardzo się do państwa garnęła, wręcz tuliła się do nich!...

Umowa podpisana, 100 uwag przekazanych, i Lunka pojechała sobie w objęciach pani do Radzymina.

Blisko, można wpaść 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 17:56, Poker napisał:

Bomba, bomba, kto nie czytał ten trąba.

Bardzo się cieszę.

Ja! 😉 Dopiero dotarłam, ale za to w jakim momencie :) Przyłączam się do radości, oby więcej takich krótkich, szczęśliwie zakończonych wątków było na dogo.

Teraz pora na jej córeczkę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani dzwoni i opowiada - jestem bardzo szczęśliwa, ze tak szybko poszło, że tak dobrze, ze pies się nie zasiedział...

Kuchnia wreszcie otwarta na oścież, koty wchodzą i wychodzą, wreszcie sytuacja wróciła do normy. Tomek mówi, że ta druga jest bardziej energiczna, rozbiegana...aż się boję, bo pewnie na koty taka sama reakcja, jak Miłki 😞

Link to comment
Share on other sites

Nie będę zakładać nowego wątku drugiej suczce terierce, tylko zmienię tytuł tego.

Dziś pojechaliśmy zobaczyć suczynkę, zrobić kilka zdjęć. Podmieniłam na olx zdjęcia i tekst, szkoda było wyróżnienia.

Suczkę nazwałam Emka. Ma ok. 2 lat, jest zaniedbana - nos, i uszy, waży tak na oko 8 kg. I ma ucięty ogonek - ktoś z niej chciał zrobić rasowca pełną gębą, cholerka 😞

W poniedziałek umówimy sterylizację u dr Magdy, zawieziemy, weźmiemy do domu, sprawdzimy na koty i nasze suczydła. Najwyżej wróci do kojca, albo znajdzie się dla niej DOM TYMCZASOWY (proszę, proszę, proszę...)

20211204_135110.jpg

20211204_135140.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ Emka - terierka niemiecka u nas w bdt ...
Dnia 4.12.2021 o 22:11, mari23 napisał:

Emka śliczna, nie wygląda na mordercę kotów, ale jeśli charakteru ma tyle z teriera, co urody to...

trzymam kciuki, żeby jednak nie 🙂

Mój ma wygląd białego aniołka i jest niższy od wielu kotów (27cm w kłębie, niecałe 7kg)...

260146531_295278485816334_3144724334916246288_n.jpg.9f44873fe78f3399aca67504f0752bb5.jpg ... a mruczki by zamordował 😉  Strasznie się przy nich odpala. 

 


Mam nadzieję jednak, że Emka jest grzeczna:) Zaciskam kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Emkę wezmę do naszego kojca dzień przed zaplanowaną sterylizacją, a po operacji trafi - jak prawie wszystkie  tymczasowiczki - na wpół śpiąco do kuchni. Wtedy najłagodniej przebiega zapoznanie stada. 

Przyznam, jakoś mam coraz mniej siły na to wszystko :(.

Bezia całe godziny spędza pod drzwiami łazienki z Caro, to jej ulubiona telewizja, Internet i kółko zainteresowań. A o kota był jeden jedyny telefon z Warszawy, i oczywiście oburzenie, że kot jest 100  km dalej niż ogłoszenie 😞

Dwa szczeniaki, te suczki od księdza, nadal w kojcu gminnym. Nie odrobaczone, nie odpchlone, dziczeją 😞 zrobiłam im wczoraj ogłoszenie na olx i MojaOstrołęka, ale czarno to widzę. Gmina i pracownicy oczywiscie maja to w nosie, skoro maja taką panią Małgosię i pana Tomka 😞

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 10:16, Mazowszanka13 napisał:

A ten pan, który przygarnął je do kojca nie może ich cywilizować ? Chociaż to.

Ksiądz, rozumiem, nie poczuwa się do niczego.

Szczylki mają pełną miskę (chrupki) i zmienioną wodę, słomę w budzie - to wg chłopa ze wsi czego im więcej potrzeba? ... ehh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...