Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zimowe otulacze na ratunek zamojskim psiakom. Idealne na prezent mikołajkowy. Do 25.11.21 do 20:00


Jo37

Recommended Posts

Dnia 22.11.2021 o 17:15, seramarias napisał:

A paczkomatem Inpost  dałoby radę przesłać ? Ja wprawdzie z Warszawy, ale kompletnie nie mam kiedy odebrać 😞

Ja sama nie nadaję ale myślę, że znajdę kogoś kto mi pomoże.

W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 21:54, Tyśka) napisał:

A ja w pierwszej myśli skojarzyłam sobie, że to otulacze dla niemowląt, do kubka kawy albo transporterka 😄 Widać, że jestem ciepłolub.

Otulaczem może być pled, wielki sweter, szal ... no i komin.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 17:59, Jo37 napisał:

Ja na Ochocie. Mogę podjechać. Będę jechać do Brwinowa. 

Nie chciałabym robić problemu i ciągnąć Cię na Ursus, troszkę byś zboczyć z trasy musiała. Mi kolorystycznie bardzo pasowałby komin 14, ale tak troszkę mi niezręcznie, prosić o dostawę osobistą do domu, a sama nie wiem kiedy dam radę podjechać, taki trochę trudny okres mamy 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 18:38, seramarias napisał:

Nie chciałabym robić problemu i ciągnąć Cię na Ursus, troszkę byś zboczyć z trasy musiała. Mi kolorystycznie bardzo pasowałby komin 14, ale tak troszkę mi niezręcznie, prosić o dostawę osobistą do domu, a sama nie wiem kiedy dam radę podjechać, taki trochę trudny okres mamy 😞

Nie ma problemu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...