Jump to content
Dogomania

Rozliczony.Wszystko co zostało za 1/2 ceny.Dołożyłam.Ciuchy i inne fanty.Do 2 grudnia,godż.20-ta.


guccio

Recommended Posts

Dnia 2.12.2021 o 23:02, rozi napisał:

Nie nie, to świetny szkoleniowiec, każdemu mogę polecić, mało komu tak ufam, chodziło mi o to, że generalnie poradzę sobie bez, choć pewnie pojadę na zajęcia, żeby przygotować Perełkę do egzaminów.

No ja bardzo daleko od takich specjalistów a moje dwa psy to takie typowe domowe.

Przytula się, podziękują w psi sposób.

Wyszły ze schronisk,bezdomności.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 23:16, guccio napisał:

No ja bardzo daleko od takich specjalistów a moje dwa psy to takie typowe domowe.

Przytula się, podziękują w psi sposób.

Wyszły ze schronisk,bezdomności.

 

 

Ja kupiłam szczeniaka z dobrej hodowli, bo tak na ten moment chciałam i koniec. A specjalista DOBRY jest często wybawieniem dla adopciaka, który sobie/z którym sobie nie radzi opiekun.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 23:26, rozi napisał:

Ja kupiłam szczeniaka z dobrej hodowli, bo tak na ten moment chciałam i koniec. A specjalista DOBRY jest często wybawieniem dla adopciaka, który sobie/z którym sobie nie radzi opiekun.

Miałam szczęście-Olinka i Buli-super psiny.

Link to comment
Share on other sites

  • guccio changed the title to Rozliczam.Wszystko co zostało za 1/2 ceny.Dołożyłam.Ciuchy i inne fanty.Do 2 grudnia,godż.20-ta.
Dnia 13.12.2021 o 09:35, BORYSboxer napisał:

Ja ròwnież siė przypominam bo widzę,że cos tam wylicytowałam.Na razie nie wysyłaj proszę,może jeszcze coś od Ciebie kupię na bazarku to wtedy wyślesz,jeśli to nie problem 😉

Żaden problem.Okazalo się,że PW pisane w czasie wybryków dogo nie podochodziły.

Bazarek zrobię po świętach.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • guccio changed the title to Rozliczony.Wszystko co zostało za 1/2 ceny.Dołożyłam.Ciuchy i inne fanty.Do 2 grudnia,godż.20-ta.
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...