Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 20:14, Tola napisał:

Na konto fundacji dotarły wpłaty dedykowane suni, bardzo dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

Anula - 760 zł (15.11.) serce-ruchomy-obrazek-0209.gif

Isiak - 50 zł ( serce-ruchomy-obrazek-0209.gif

limonka80 - 50 zł (15.11.)(serce-ruchomy-obrazek-0209.gif

Nesiowata - 20 zł (15.11.)serce-ruchomy-obrazek-0209.gif

Jolanta S. - 20 zł (15.11.) serce-ruchomy-obrazek-0209.gif

Wow ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj raniutko Sara była na badaniu krwi (morfologia z biochemią),  bo potem miała umówiony zabieg sterylizacji; wyprzedził  szczepienie, bo obawialiśmy się ropomacicza, suczka nie jest młoda, wg sąsiadki dawno nie miała cieczki.

Sara zabieg zniosła bardzo dobrze, wetka zachwycona  zachowaniem suni , bo dawała robić przy sobie wszystko, nawet krew pobierano na spokojnie.

Jeden problem mamy rozwiązany!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 20:33, Tola napisał:

Dzisiaj raniutko Sara była na badaniu krwi (morfologia z biochemią),  bo potem miała umówiony zabieg sterylizacji;

wyprzedził  szczepienie, bo obawialiśmy się ropomacicza, suczka nie jest młoda, wg sąsiadki dawno nie miała cieczki.

Sara zabieg zniosła bardzo dobrze, wetka zachwycona  zachowaniem suni , bo dawała robić przy sobie wszystko, nawet krew pobierano na spokojnie.

Jeden problem mamy rozwiązany!

Oby wszystko  dobrze się goiło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z p. Edytą;  Sara radzi sobie bardzo dobrze, już nie jest taka pobudzona i warcząca na inne psy, chociaż nadal  nie potrzebuje z nimi  jakiś bliższych kontaktów.

Dla Sary najważniejsza jest p. Edyta, nie interesują ją  zabawy z psami w ogrodzie, ale mizianie, rozmowy,  jak najbliższy kontakt z opiekunką.

I już wie, że żaden pies jej tego nie zabierze, że wszyscy dostają po równo:)

Po wygojeniu rany p. Edyta ma zamiar wykąpać dziewczynę.

Zobaczymy, jak to zniesie.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo ładne zdjęcia Sary, jak zdążę to jeszcze dzisiaj wstawię, jak nie to dopiero jutro.

Miałam ciężką noc, dzisiejszy dzień też nie lepszy - 4 nowe maleńkie kociaki porzucone u nas nad rzeką, sporo nerwów, szukanie miejsca, czekanie w lecznicy, a  wciąż jestem bardzo psychicznie podłamana chorującymi na parwo szczeniakami:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...