Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 24.01.2022 o 11:18, Aska7 napisał:

O rany, nie miętoli się tak psa na starcie, ale sunia zdała egzamin. Powodzenia.

No też tak zareagowałam, dzwoniłam nawet do hoteliku wypytać o o tą sytuację  i tak jak piszesz - sunia w każdej dziedzinie zdała egzamin.

Podobno bardzo przyjaznie przywitała p. Ewę,  domagała się głaskania,   a do auta pomaszerowała  jak do swojego.

W nowym domu właściwie bez stresu - apetyt ma, chętnie wychodzi na spacery (te dwa pierwsze były tylko do ogródka), przespała spokojnie całą pierwszą noc.

Pani Ewa mówi, ze spodziewała się problemów, a tu nie ma żadnego.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniła p. Ewa - wg niej Sara trochę tęskni za hotelikiem i Edytą - często podchodzi pod drzwi i patrzy na p. Ewę jakby mówiła - no dobra, było fajnie, pobawiłyśmy się, ale kiedy odwieziesz mnie do hoteliku?  Pani Ewa na razie nie  zostawia jej samej w domu, żeby nie pogłębiać  tego smutku i zabiera na swoje zajęcia.😉

Link to comment
Share on other sites

                                                                           

Dnia 22.01.2022 o 21:40, Tola napisał:

I w drogę do własnego domu

2.jpg

                                                            ❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 12:22, Poker napisał:

A może ona chce iść na spacer? Albo daje sygnał, że chce sioo albo koo?

Nie wiem, p. Ewa  uznała, że to  tęsknota. Pamiętam, że w ten sposób do drzwi podchodził  też Wolfik, jak przyjechała do Jaaga.

Zobaczymy jak będzie za parę dni...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 11:22, Tola napisał:

Pani Ewa na razie nie  zostawia jej samej w domu, żeby nie pogłębiać  tego smutku i zabiera na swoje zajęcia

To najlepszy sposób, aby suka zaczęła demolkę w domu, kiedy w końcu zostanie sama.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale są problemy, dlatego prosiłam Sowę o pomoc. Wczoraj p. Ewę odwiedziła córka z bliźniakami no i Sara cały wieczór obszczekiwała i powarkiwala na dzieci. Nie wiem na razie gdzie leży problem- czy hotelik źle określił charakter psa, czy cos zadziało się u p. Ewy, co spowodowało takie zachowanie suczki.  Sara do tej pory pokazała się z najlepszej strony jako łagodna, spokojna -  taki miałam przekaz z hoteliku z od p. Ewy. 

Link to comment
Share on other sites

Sara poznała chłopców w ubiegłym tyg.  jak przyjechała. Też odwiedzili p. Ewę i było wszystko ok. Chłopcy mają po 4 lata, są spokojni, tak określa ich babcia. Cieszyłam się z tego domu;  po informacjach z hoteliku o Sarze szukałam wyciszonej, łagodnej osoby i spokojnego miejsca, bo tak określono mi charakter suczki. Pani Ewa po tyg.z Sarą też ją tak określiła. Sara była z nią w wielu miejscach,spotkała wielu ludzi, jechała tramwajem i wpisała się na medal. Może ona ma się doświadczenia z dziećmi? 

 

Link to comment
Share on other sites

Następny dom - jeśli pani odda Sarę - musi być bez dzieci. Jeśli pani boi się, to nic nie da się zrobić. Pies doskonale odbiera nasze emocje. Oczywiście czekam na telefon, ale na pracę przy dzieciach - bo bez tego nie obeszłoby się - musiałaby wyrazić zgodę matka dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z p. Ewą, nie podejmie się pracy z sunią w obawie o bezpieczeństwo wnuków, córka też jest tego zdania. Sara wraca z adopcji, ale pojedzie do Jagny. Mam nadzieję  że stąd będzie jej bliżej do przyszłego domu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to SARA PO TYGODNIU WRACA Z ADOPCJI:(Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Na pewno będzie łatwiej, jak sunia nie zostanie tutaj sama.
Dnia 30.01.2022 o 20:30, Sowa napisał:

Ale do ugryzienia czy uderzenia zębami na pewno nie doszło?

 

Nie, na pewno nie. Pani Ewa nawet nie chciała zamknąć jej w oddzielnym pokoju, co obie sugerowałyśmy. Ale dzieci boją się Sary po jej wczorajszym szczekaniu i warczeniu  -  to ze względu  na ich bezpieczeństwo taka decyzja. One przychodzą raz na tydzień w sobotę lub raz na dwa tyg. więc   panie doszły do wniosku, że praca z Sarą też przedłużałaby się... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 20:27, Tola napisał:

Bardzo proszę osoby, które robiły Sarze OLX, o ich wznowienie. Może ktoś jeszcze pomoże? Na 1 stronie wątku jest informacja o poprzednich ogłoszeniach.

Może jednak poproszę nie o wznowienie, ale wrzucenie ogłoszeń od nowa, będą świeższe. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to SARA PO TYGODNIU WRACA Z ADOPCJI:(PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU! Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Na pewno będzie łatwiej, jak sunia nie zostanie tutaj sama.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...