Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 16.01.2022 o 20:31, Tola napisał:

Dzisiaj miałam bardzo sympatyczny telefon z Krakowa o Sarę.

Pani Ewa rozmawiała już z hotelikiem, zobaczymy, czy oddzwoni...

Jak zwykle prosimy o kciuki, bo sunia się zasiedziała.

Trzymam kciuki za ciąg dalszy. Sarcia jest śliczna to musi się udać ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:30, Poker napisał:

Te zdjęcia są fajne oprócz tych z durną kokardą, która zasłania pół głowy.

Po tym komentarzu aż zagladnelam na poprzednią stronę i mimo, że nie jestem religijna, to wymknęło mi się "o Boże". Taki mimowolny odruch na ten widok. Tego się niestety nie odzobaczy. Za to zdjecia z tej strony są rewelacyjne.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:33, Poker napisał:

to i tu kciuki na pokład

 

Dnia 16.01.2022 o 20:55, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki za ciąg dalszy. Sarcia jest śliczna to musi się udać ❤️ 

Pani Ewa zdecydowana jest na adopcję Sary, na wizytę PA podjedzie pan, który był na wizycie u poprzedniej zamojskiej Sary vel Sali.

Jeśli dostaniemy zielone światło, Sara w sobotę wyruszy do Krakowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 18:12, Tola napisał:

 

Pani Ewa zdecydowana jest na adopcję Sary, na wizytę PA podjedzie pan, który był na wizycie u poprzedniej zamojskiej Sary vel Sali.

Jeśli dostaniemy zielone światło, Sara w sobotę wyruszy do Krakowa.

Ogromnie zaciskam kciuki ❤️ Niech się dzieje 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dam zaraz znać, jak tylko pan inspektor zadzwoni po wizycie. Od razu podalam adres i telefon, a potem już dopisalam, bo już nie chcialam upierdliwie dzwonić, na co ma szczególnie zwrócić uwagę wg wskazówek Toli. Mam nadzieje, ze to będzie ten wyczekiwany dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 19:09, Jaaga napisał:

Dam zaraz znać, jak tylko pan inspektor zadzwoni po wizycie. Od razu podalam adres i telefon, a potem już dopisalam, bo już nie chcialam upierdliwie dzwonić, na co ma szczególnie zwrócić uwagę wg wskazówek Toli. Mam nadzieje, ze to będzie ten wyczekiwany dom.

Dzięki Ci Jaaga za pomoc i za kontakt z inspektorem - ja znowu łapię wolne chwile, bo to czas, kiedy  rozwozimy karmę ze zbiórek na podzamojskie wsie, trochę to czasu zajmuje.

Pani Ewa dobrze brzmi i mam nadzieję, że wizyta to potwierdzi.

O Sarę miałam parę zapytań w ciągu ostatnich dni,  ale były to zapytania pełne obaw, czy Sara aby nie za duża i czy ten łańcuch aby nie zmienił jej psychiki.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie, Sara ma własny, tylko swój domek taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062.gif

Ogromnie się cieszę, bo to już trzeci miesiąc sunia czeka w hoteliku na kogoś, kto się zachwyci i zechce pokochać. 

No i stało się - Sara zamieszka w Krakowie  na małym, ogrodzonym  osiedlu domków, będzie miała też swój mały ogródek.

Osiedle znajduje na uboczu, z dala od ruchu ulicznego, tuż przy pięknych trasach spacerowych. co tez bardzo mnie cieszy, bo Sara nie zna miasta.

Pani Ewa jest spokojną ciepłą osobą, miała w przeszłości psa, dożył 14 lat;  dom bez czworonoga jest smutny, stąd poszukiwania kolejnego.

No i padło na Saręserce-ruchomy-obrazek-0589.gif

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 12:18, Tyśka) napisał:

Hurra 🙂 Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za aklimatyzację. 

Tolu, czy zdjąć juz ogloszenie?

Myślę, że tak, ja swoje zostawię, tak jak zawsze, do momentu pierwszych dobrych  informacji z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...