Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczam. Rękoczynowy i trochę innych drobiazgów dla Maxa i kotków do 28.11. do godz. 20.00


Isiak

Recommended Posts

Dnia 6.12.2021 o 13:57, guccio napisał:

Kochana Isiak!!!!!!

Czy Ty i kupujący pozwolicie żebym połowę kwoty przeznaczyła na pomoc kotom z Chojnic od Ula-Feta?

Tam penleukopemia.Podawana surowica.

Ja nie mam nic przeciwko. Czytałam na wątku, że źle tam się dzieje 😞 Mam nadzieję, że kupujący też nie będą mieli nic przeciwko temu. Od początku 40 % było przeznaczone dla kotków.

Dnia 6.12.2021 o 16:55, Alaskan malamutte napisał:

Przesyłka już u mnie!

Po otwarciu wielkie WOW!!! Kartka i zakładka cuuuuudna po prostu!! Dziękuję!!! swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0029

Baaardzo się cieszę, że się podoba 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 22:02, jotpeg napisał:

do mnie przesyłka doszła dziś. Kartki są tak piękne, że nie wiem, czy je komuś oddam...
Dziękuję!!

 

Dnia 6.12.2021 o 22:50, Alaskan malamutte napisał:

No ja swojej nie oddam na pewno!!!

 

Dnia 8.12.2021 o 15:51, Toska1 napisał:

I do mnie przesyłka już dotarła, ale wczoraj miałam jakiś problem z Dogo i nie mogłam nic napisać.
Kartki na żywo są zachwycające i podobnie jak Jotpeg będę miała problem, jak się z nimi rozstać 🙂
Chyba zostaną ze mną 🙂

Dziękuję za potwierdzenie i za przemiłe słowa na temat mojej "radosnej twórczości" 😄 To bardzo miłe, kiedy komuś podoba się to, co tworzymy z potrzeby serca 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...