Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 6.01.2022 o 22:12, elik napisał:

Sama byłam przerażona, gdy przeczytałam artykuł, do czego była zdolna właścicielka hotelu, a jeszcze jak wczoraj powiedziała jak Michu miał pobieraną krew, to we mnie krew się wzburzyła. Powoli jednak dochodzę do wniosku, że to chyba niemożliwe, żeby weterynarz tak postępował z psem. Przecież mogli mu połamać żebra! Właścicielka chyba zamierza podnieść cenę za tak niebezpiecznego psa. Za ryzyko należy się większa zapłata. Ja chyba zadzwonię jutro do tego gabinetu Pupil - tel.znalazłam w necie -  i zapytam, czy coś takiego miało miejsce.

Chyba dobmy pomysl, skoro to Ty opłacałaś wizytę i jestes formalnym opiekunem psa w hoteliku. Nie ma prawa odmówić udzielenia informacji, bo właścicielką hoteliku tylko psa doprowadziła na wizytę. Możesz zapytać bezpośrednio, co zaniepokoiło lekarza, ze zalecił badanie, jak wyglądała wizytą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 22:12, elik napisał:

Ja chyba zadzwonię jutro do tego gabinetu Pupil - tel.znalazłam w necie -  i zapytam, czy coś takiego miało miejsce.

Nie dzwoniłam, nie miałam ani czasu, ani ochoty.

Michu jutro z samego rańca jedziemy po ciebie!!!!
Jestem umówiona z Anią o 8:00.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 21:51, Monika z Katowic napisał:

Mocno trzymam kciuki za powodzenie wyprawy!🥰

W jakiej miejscowości znajduje się ten nowy hotelik?

Czy w przyszłości (najwcześniej wiosną) będzie możliwość odwiedzenia Misia?

Dziękujemy za kciuki  🙂 
Jak już pisałam, Micho pojedzie do domowego DT w Krakowie u AniaB. Będzie przebywał w mieszkaniu. Ania pracuje zdalnie więc będzie miał człowieka cały czas
przy sobie.
W sprawie odwiedzin wypowie się już sama Ania  🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:33, Tola napisał:

To już jutro, jeszcze parę godzin i Micho zacznie lepsze życie.

Tak, jeszcze tylko parę godzin. Pani wie, że jutro zabieramy Micha. Dostanę fakturę od weta i wyślę ją listem poleconym tylko Martusiu proszę o adres na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:36, elik napisał:

Tak, jeszcze tylko parę godzin. Pani wie, że jutro zabieramy Micha. Dostanę fakturę od weta i wyślę ją listem poleconym tylko Martusiu proszę o adres na PW.

Tak, już wysyłam.

Dobrze, że o tym pomyślałaś  i poprosiłaś o adres, nam z nowym rokiem zmienia się cała dokumentacja, adres fundacji, pieczątki. 

Systematycznie wysyłamy właśnie do współpracujących lecznic te nowe dane do faktur.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:40, Tola napisał:

Systematycznie wysyłamy właśnie do współpracujących lecznic te nowe dane do faktur.

A ja podałam do faktury za Micha ten stary  😞  Nie wiedziałam o zmianie. Teraz pytałam o adres, bo pomyślałam, że może chcesz dostać do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 21:42, elik napisał:

Nie dzwoniłam, nie miałam ani czasu, ani ochoty.

Michu jutro z samego rańca jedziemy po ciebie!!!!
Jestem umówiona z Anią o 8:00.

 

Dnia 7.01.2022 o 22:02, elik napisał:

Dziękujemy za kciuki  🙂 
Jak już pisałam, Micho pojedzie do domowego DT w Krakowie u AniaB. Będzie przebywał w mieszkaniu. Ania pracuje zdalnie więc będzie miał człowieka cały czas
przy sobie.
W sprawie odwiedzin wypowie się już sama Ania  🙂

Z modlitwa klaniam klaniam nisko
Dziekuje z calej duszy za wszystko dla rudunia misia
 
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła elik - Michu już w Krakowie u AniB. Bez problemu wszedł do auta, trzeba mu było tylko trochę pomóc. Załatwił się  -  kupa już zdecydowanie lepsza, nie woda,  wysikał i teraz czeka na kąpiel, bo straszliwie śmierdzi. Ela jak dotrzeć do domu i ogarnie swoje sprawy, to napisze więcej. Teraz tak tylko sjaoe wieści, żeby już kciuki można było puścić. 

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 09:57, Tola napisał:

Dzwoniła elik - Michu już w Krakowie u AniB. Bez problemu wszedł do auta, trzeba mu było tylko trochę pomóc. Załatwił się  -  kupa już zdecydowanie lepsza, nie woda,  wysikał i teraz czeka na kąpiel, bo straszliwie śmierdzi. Ela jak dotrzeć do domu i ogarnie swoje sprawy, to napisze więcej. Teraz tak tylko sjaoe wieści, żeby już kciuki można było puścić. 

I to najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 10:01, Nesiowata napisał:

I to najważniejsze!

 

Dnia 8.01.2022 o 10:29, Tyśka) napisał:

 Świetnie, że Michu już u AniB 🙂 Dzielne kobiety!

 

Dnia 8.01.2022 o 10:47, mari23 napisał:

Cudowne wieści !!!!! To dopiero dzisiaj jest TEN dzień dla Micha ❤️ 

 

Dnia 8.01.2022 o 12:09, ona03 napisał:

Ufff, teraz już będzie tylko lepiej, trzymaj się  Michu 🥰

 

Dnia 8.01.2022 o 16:23, Ewa Marta napisał:

Niech Ci będzie dobrze u Ani Michu 🙂

 

To wielki dzień Micha, a właściwie ogromny.

Jak elik wstawi zdjęcia to same się przekonacie, o czym piszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...