Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 28.12.2022 o 09:03, elik napisał:

Pan Leszek ma wielkie serce dla zwierząt.   Dziękuję za miłe słowa  🙂   

Aniu kochana, mam do Ciebie ogromna prośbę, czy mogłabyś przenieść  swoją deklarację Misiową na Fado, który za hotel płaci 700/750 zł miesięcznie, a ma około 400,00 zł miesięcznych deklaracji.  Fado to pies bardzo skrzywdzony przez ludzi   😪    Oczywiście jeśli możesz w dalszym ciągu pomagać bezdomnym psiakom, bo rozumiem, że coraz trudniej jest nam pogodzić możliwości finansowe z potrzebami. 
To wątek Fado, gdybyś chciała poznać jego losy. Za każda odpowiedź będę bardzo wdzięczna Aniu. Bardzo, bardzo dziękuję Ci za te kilkanaście lat współpracy i pomocy finansowej z Twojej strony.

< W Ą T E K   F A D O >  

Elu moja deklaracja może być dla Fado lub innego psiaka w potrzebie. Jeśli trzeba zmienić nr konta to poproszę o informacje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2023 o 00:18, ania75 napisał:

Elu moja deklaracja może być dla Fado lub innego psiaka w potrzebie. Jeśli trzeba zmienić nr konta to poproszę o informacje 

Aniu Droga bardzo, bardzo gorąco Ci dziękuję i zapraszam na wątek Fado

1779176593_koszyk2.jpg.99fd11955a73eb8a9ece96a428ef23d7.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 08:20, UlaFeta napisał:

Wiadomo co u Micha?❤️

Dzień dobry 😀

 

Dokładnie co, nie wiadomo, ale na pewno jest ok, bo nie dzwonił do LILUtosi, a taka właśnie była umowa. Może uda mi się w najbliższych dniach zadzwonić, to przekażę najświeższe informacje. Ze zdjęciami jest taki problem, że pan nie umie ich robić i wklejać na dogo, musi prosić córkę, a wiemy jak to bywa  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:41, elik napisał:

Dokładnie co, nie wiadomo, ale na pewno jest ok, bo nie dzwonił do LILUtosi, a taka właśnie była umowa. Może uda mi się w najbliższych dniach zadzwonić, to przekażę najświeższe informacje. Ze zdjęciami jest taki problem, że pan nie umie ich robić i wklejać na dogo, musi prosić córkę, a wiemy jak to bywa  🙂 

Dzięki ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chyba można powiedzieć, że nasz Michuszka ma dom, w którym pozostanie do końca swoich dni. Myślę więc, że możemy już rozdysponować majątek jaki pozostał po adopcji Micha, a jest to kwota 2.866,69 zł.  

Moje propozycje są następujące:

  500,00 zł  -  na operację Freski (guz)  - reszta ze zbiórki i z bazarków,
  500,00 zł  -  na operację Loli  (złamana łapka)- reszta ze zbiórki i z bazarków,
  500,00 zł  -  Guciu -  co miesiąc brak 125,00 zł do zapłaty za hotel, 205,00 zł na minusie
  500,00 zł  -  Nuuka  -  brak deklaracji, obecnie na minusie 515,49 zł 
  500,00 zł  -  Zew  -  deklaracje 205,00 zł, hotel 500,00 zł obecny stan konta  78,66 zł
  366,69 zł  -  Mela  -  obecnie na minusie ponad 1.000,00 zł

=: =: =: =: =: =: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=:=
2.868,69 zł

Bardzo proszę o ewentualne uwagi.
Chciałabym jak najszybciej przekazać pieniądze wytypowanym pieskom, dlatego bardzo proszę o wypowiedzi do 11.02.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 12:25, elik napisał:

Chyba można powiedzieć, że nasz Michuszka ma dom, w którym pozostanie do końca swoich dni. Myślę więc, że możemy już rozdysponować majątek jaki pozostał po adopcji Micha, a jest to kwota 2.866,69 zł.  

Moje propozycje są następujące:

1.000,00 zł  -  na operację Freski - reszta ze zbiórki i z bazarków,
  500,00 zł  -  Guciu -  brak 125,00 zł do opłaty za hotel obecnie 205,00 zł na minusie
  500,00 zł  -  Nuuka  -  brak deklaracji, obecnie na minusie 515,49 zł 
  500,00 zł  -  Zew  -  deklaracje 205,00 zł, hotel 500,00 zł obecny stan konta  78,66 zł
  366,69 zł  -  Mela  -  obecnie na minusie ponad 1.000,00 zł

=: =: =: =: =: =: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=: =: =: =: =:=:=
2.868,69 zł

Bardzo proszę o ewentualne uwagi.
Chciałabym jak najszybciej przekazać pieniądze wytypowanym pieskom, dlatego bardzo proszę o wypowiedzi do 11.02.

Świetnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 13:35, Tianku napisał:

Przykro tak wybierać pomiędzy suniami w ogromnej potrzebie ale jeśli mogę się wypowiedzieć to czy można z pieniążków Freski przekazać grosza dla Kody pod opieką @Jo37

ma tylko 100 zł deklaracji i czeka ja operacja  usunięcia guzków na listwach 

 

Masz rację, trudno jest wybierać, którego pieska wspomóc, zwłaszcza kiedy wszystkie są w potrzebie 😞    To ogromnie trudne zadanie. 
Czuję się zobowiązana wyjaśnić, że pod pozycją 1.000,00 zł na operację Freski, kryją się w zasadzie operacje dwóch suczek - Freski i suni, którą "roboczo" nazwałam Lolą, czyli suni, którą czeka operacja złamanej łapeczki - składanie, albo amputacja w zależności od tego, co ustali lekarz. Koszt każdej z operacji będzie wynosił około 2 tys. złotych. Zarezerwowana suma 1 tys. na obie sunie jest więc niewielka. Zastanawiam się, czy jest jeszcze z czego ujmować.
Ustaliłam to z Martusią  już po takim podziale, jaki jest zapisany. Zastanawiałam się czy zmienić zapis, ale wydawało mi się, że lepiej niech tak zostanie i ewentualnie wyjaśnię czemu tak, niż zmieniać po zapisaniu postu na wątku. W tej sytuacji jednak zmienię zapis na taki, jaki jest faktycznie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 16:48, elik napisał:

Masz rację, trudno jest wybierać, którego pieska wspomóc, zwłaszcza kiedy wszystkie są w potrzebie 😞    To ogromnie trudne zadanie. 
Jestem winna wyjaśnienia, że pod pozycją 1.000,00 zł na operację Freski, kryją się w zasadzie operacje dwóch suczek - Freski i suni, którą "roboczo" nazwałam Lolą, czyli suni, którą czeka operacja złamanej łapeczki - składanie, albo amputacja w zależności od tego, co ustali lekarz. Koszt każdej z operacji będzie wynosił około 2 tys. złotych. Zarezerwowana suma 1 tys. na obie sunie jest więc niewielka. Zastanawiam się, czy jest z czego jeszcze ujmować.
Ustaliłam to z Martusią  już po takim podziale, jaki jest zapisany. Zastanawiałam się czy zmienić zapis, ale wydawało mi się, że lepiej niech tak zostanie i ewentualnie wyjaśnię czemu tak, niż zmieniać po zapisaniu postu na wątku. W tej sytuacji jednak zmienię zapis na taki, jaki jest faktycznie.

 

Elu, odejmij Guciowi, a dołóż suniom na operacje - to będą ogromne wydatki w porównaniu z sytuacją Gucia. Bardzo jestem Ci wdzięczna, że o nim pomyślałaś, ale nie może być tak, że potem zabraknie na sunie, którw ratujesz. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 16:53, agat21 napisał:

Elu, odejmij Guciowi, a dołóż suniom na operacje - to będą ogromne wydatki w porównaniu z sytuacją Gucia. Bardzo jestem Ci wdzięczna, że o nim pomyślałaś, ale nie może być tak, że potem zabraknie na sunie, którw ratujesz. 

Agatko, Guciowi co miesiąc brakuje 125,00 zł do zapłaty za hotel, czeka go sanacja jamy ustnej i już jest na minusie 205,00 zł. Proszę nie odrzucaj pomocy, bo Guciu na prawdę bardzo jej potrzebuje.    

Link to comment
Share on other sites

Potrzeby są wielkie więc zdaję sobie sprawę z tego, że ktoś może poczuć się zawiedziony, niezauważony. Ale zapewniam, że tak nie jest. Może gdyby podział był inny, nie po 500, a po mniej, więcej psiaczków dostałoby trochu kasy. Uznałam jednak, że lepiej będzie wspomóc mniej psiaków, ale konkretną kwotą, która, przynajmniej na jakiś czas, pozwoli być bez długów.

 Koda będzie jedną z beneficjentek mojego najbliższego bazarku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 17:30, Jo37 napisał:

Pomińcie Kodę. Do operacji minie sporo czasu. Na razie trzeba

wybić robale i ją odkarmić.  Później może poproszę Was o bazarek dla niej.

Tak jak napisałam, Koda będzie jedną z beneficjentek mojego najbliższego bazarku. To już postanowione  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 17:02, elik napisał:

Agatko, Guciowi co miesiąc brakuje 125,00 zł do zapłaty za hotel, czeka go sanacja jamy ustnej i już jest na minusie 205,00 zł. Proszę nie odrzucaj pomocy, bo Guciu na prawdę bardzo jej potrzebuje.    

Dziękuję Elu, to nie odrzucanie. Bardzo Ci dziękuję 🌷🌷🌷

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2023 o 12:11, Tyśka) napisał:

Pieniądze po Michu (366,69) już na koncie Melci. W imieniu Marty bardzo dziękuję. 🪻

 

Dnia 13.02.2023 o 14:08, agat21 napisał:

Również konto Gucia się zasiliło - ogromne Wam dzięki 😘 🌷🌼🌷

Bardzo dziękuję za potwierdzenie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2023 o 08:18, limonka80 napisał:

Pieniądze po Michu dla Nuukusi są już na moim koncie - 500 zł 😘

Bardzo, bardzo dziękuję 🌷🌼🌷

A ja bardzo, bardzo dziękuję za potwierdzenie        🌷🌼🌷          

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...