Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej p. Leszek poprosił mnie o nr konta. Powiedział, że chciałby przekazać pewną kwotę dla psiaków pod moją opieką. Dzisiaj stwierdziłam, że 19.12.  na moje konto wpłynęła kwota 300,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Leszkowi za tak wielką pomoc dla bezdomniaków

1910851969_dzikuj82.gif.9b6dec36edf5b2d6a57c53a15136e1f2.gif        228890858_dzikuj61.jpg.cd9dd9eb3e2d6a4891e85dff7d6eaacd.jpg

 

Na szczęście moje psiaczki, dzięki Dobrym Duszkom mają ful deklaracji więc postanowiłam podzielić tę kwotę pomiędzy bardziej potrzebujące zwierzaczki.

150,00 zł przelałam na konto Fado, który za hotel płaci 700/750 zł, a ma miesięcznie deklaracji na kwotę 465,00 zł.

150,00 zł przekażę na konto Skarbnika  Makarego, który ma deklaracje miesięczne na niespełna 400,00 zł a potrzebuje 380,00 zł na hotel + na karmę, opiekę weterynaryjną i leki.

Proszę o podanie numeru konta. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 00:24, ania75 napisał:

Piękny gest 

Pan Leszek ma wielkie serce dla zwierząt.   Dziękuję za miłe słowa  🙂   

Aniu kochana, mam do Ciebie ogromna prośbę, czy mogłabyś przenieść  swoją deklarację Misiową na Fado, który za hotel płaci 700/750 zł miesięcznie, a ma około 400,00 zł miesięcznych deklaracji.  Fado to pies bardzo skrzywdzony przez ludzi   😪    Oczywiście jeśli możesz w dalszym ciągu pomagać bezdomnym psiakom, bo rozumiem, że coraz trudniej jest nam pogodzić możliwości finansowe z potrzebami. 
To wątek Fado, gdybyś chciała poznać jego losy. Za każda odpowiedź będę bardzo wdzięczna Aniu. Bardzo, bardzo dziękuję Ci za te kilkanaście lat współpracy i pomocy finansowej z Twojej strony.

< W Ą T E K   F A D O >  

Link to comment
Share on other sites

Zwróciłam się indywidualnie do ania75, bo od bardzo dawna wspiera psiaki, którymi się opiekuję, ale bardzo serdecznie proszę wszystkich deklarowiczów Misia o rozważenie możliwości przeniesienia deklaracji na Fado lub na Makarego. Oba psiaki mają duże braki finansowe. Ich opiekunem jest agat21, która pod swoją opieką ma jeszcze inne psiaki. Każda zaoferowana deklaracja będzie dużą pomocą dla psiaków. W razie podjęcia decyzji o przeniesieniu deklaracji, bardzo proszę poinformować o tym na wątku psiaków.

Wątek Fado jest w poście powyżej, natomiast tu jest wątek Makarego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:23, elik napisał:

Zwróciłam się indywidualnie do ania75, bo od bardzo dawna wspiera psiaki, którymi się opiekuję, ale bardzo serdecznie proszę wszystkich deklarowiczów Misia o rozważenie możliwości przeniesienia deklaracji na Fado lub na Makarego. Oba psiaki mają duże braki finansowe. Ich opiekunem jest agat21, która pod swoją opieką ma jeszcze inne psiaki. Każda zaoferowana deklaracja będzie dużą pomocą dla psiaków. W razie podjęcia decyzji o przeniesieniu deklaracji, bardzo proszę poinformować o tym na wątku psiaków.

Wątek Fado jest w poście powyżej, natomiast tu jest wątek Makarego.

Dziękuję Ci bardzo, że pomyślałaś o Fado i Makusiu 😘 🧡🧡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 14:17, agat21 napisał:

Dziękuję Ci bardzo, że pomyślałaś o Fado i Makusiu 😘 🧡🧡

Oba psiaki mają duże braki finansowe i bez pomocy mogą mieć kłopoty z tego powodu.  Ta kasa wpadła im na gwiazdkę   😉          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:03, elik napisał:

Pan Leszek ma wielkie serce dla zwierząt.   Dziękuję za miłe słowa  🙂   

Aniu kochana, mam do Ciebie ogromna prośbę, czy mogłabyś przenieść  swoją deklarację Misiową na Fado, który za hotel płaci 700/750 zł miesięcznie, a ma około 400,00 zł miesięcznych deklaracji.  Fado to pies bardzo skrzywdzony przez ludzi   😪    Oczywiście jeśli możesz w dalszym ciągu pomagać bezdomnym psiakom, bo rozumiem, że coraz trudniej jest nam pogodzić możliwości finansowe z potrzebami. 
To wątek Fado, gdybyś chciała poznać jego losy. Za każda odpowiedź będę bardzo wdzięczna Aniu. Bardzo, bardzo dziękuję Ci za te kilkanaście lat współpracy i pomocy finansowej z Twojej strony.

< W Ą T E K   F A D O >  

Eliczku wątek Fado to wątek Makarego ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 19:07, Livka napisał:

Eliczku wątek Fado to wątek Makarego ...

Dziękuję    473279750_dzikujpiknie1.png.12c8c6fbd8f030dd9e0e1ef7a11cff0a.png

Wątek Fado jest podlinkowany prawidłowo, tylko link do wątku Makarego kieruje do wątku Fado 🙂  Już poprawiłam i oba linki są poprawne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

  100,00 od  Pani Ani G-R deklaracja XII -  20.12.
    50,00 od  Pani Zuzanny  z Krakowa  deklaracja  XII  -  27.12.
    10,00 od  kikou  deklaracja XII  -  31.12.


      Bardzo serdecznie dziękuję 

457429233_choinka21.jpg.f80b03331ff5e43700f8215d55b5d02b.jpg 

                     34647423_pikne1.jpg.ede26ef1ada78f3f6ea11630610f5eee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie na koncie Miszka jest kwota 3286,69 zł. Czekam na fakturę za ostatnie dni Miszka w hotelu i myślą, że będzie można rozdzielić pozostałą kasę pomiędzy potrzebujące psiaczki. Może macie jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2023 o 22:57, elik napisał:

Aktualnie na koncie Miszka jest kwota 3286,69 zł. Czekam na fakturę za ostatnie dni Miszka w hotelu i myślą, że będzie można rozdzielić pozostałą kasę pomiędzy potrzebujące psiaczki. Może macie jakieś propozycje?

Myślę, że jako skarbnik najlepiej wiesz, który psiak jest na największym minusie i w największej potrzebie.

Makary, Wiktor, Rewa, Franuś, Bonus, Miłeczek, Dylan, Agat, Drugi.... i wielu, wielu innych biedaków...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2023 o 22:57, elik napisał:

Aktualnie na koncie Miszka jest kwota 3286,69 zł. Czekam na fakturę za ostatnie dni Miszka w hotelu i myślą, że będzie można rozdzielić pozostałą kasę pomiędzy potrzebujące psiaczki. Może macie jakieś propozycje?

Spora kwota, Eluniu, a nie korci Cię, żeby kolejnego biedaka wyciągnac ze schroniska? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 09:20, mari23 napisał:

Myślę, że jako skarbnik najlepiej wiesz, który psiak jest na największym minusie i w największej potrzebie.

Makary, Wiktor, Rewa, Franuś, Bonus, Miłeczek, Dylan, Agat, Drugi.... i wielu, wielu innych biedaków...

 

Dnia 4.01.2023 o 10:51, Gabi79 napisał:

Spora kwota, Eluniu, a nie korci Cię, żeby kolejnego biedaka wyciągnac ze schroniska? 

Dziękuję bardzo  🙂  Obie propozycje są kuszące. Poczekam na fakturę i jeśli nic się nie zmieni u Micha, to pomyślimy  🙂 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 3.01.2023 o 22:57, elik napisał:

Aktualnie na koncie Miszka jest kwota 3286,69 zł. Czekam na fakturę za ostatnie dni Miszka w hotelu i myślą, że będzie można rozdzielić pozostałą kasę pomiędzy potrzebujące psiaczki. Może macie jakieś propozycje?

Może udało by się wspomóc Pusię i Puszka nasze dwa psiaczki pod naszą opieką.Psiaki są w Hoteliku u Szafirki.Wymagają jeszcze sporo finansów zanim będą ogłaszane.

Link do ich wątku w moim podpisie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie powinnam się wypowiadać, ale pozwolę sobie z racji że ogłaszałam Micha 😄 Moim zdaniem dobrze byłoby wesprzeć psiaki, które już opuściły zamojski schron, nie wszystkie mają komplet deklaracji, większość z nich jest nieadopcyjna, a niektóre są na minusie.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...