Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 7.12.2022 o 18:12, Kate1 napisał:

Cudowna wiadomość. Po tych wszystkich perypetiach, przed nadejściem zimy Miszko znalazł swoją rodzinę. Jakież to będą piękne święta po tych wszystkich przeżyciach. Powodzenia i wszystkiego dobrego Michu...

Kamień z serca mi spadł, bo moje dotychczasowe poszukiwania ciepłego lokum dla Miszka spełzły na niczym. Myśl, że Michu może spędzić zimę w zewnętrznym kojcu, napawała mnie strachem i smutkiem. Ale będę spać spokojnie dopiero, gdy minie marzec 2023, a Michu nadal będzie w domku  🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:29, elik napisał:

Kamień z serca mi spadł, bo moje dotychczasowe poszukiwania ciepłego lokum dla Miszka spełzły na niczym. Myśl, że Michu może spędzić zimę w zewnętrznym kojcu, napawała mnie strachem i smutkiem. Ale będę spać spokojnie dopiero, gdy minie marzec 2023, a Michu nadal będzie w domku  🙂

                                          🍀🍀🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:29, elik napisał:

Kamień z serca mi spadł, bo moje dotychczasowe poszukiwania ciepłego lokum dla Miszka spełzły na niczym. Myśl, że Michu może spędzić zimę w zewnętrznym kojcu, napawała mnie strachem i smutkiem. Ale będę spać spokojnie dopiero, gdy minie marzec 2023, a Michu nadal będzie w domku  🙂

Eliku za wszystko, co robiłaś dla Michu i robisz wyrazy głębokiego szacunku ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 11:51, Livka napisał:

Cieszę się z domku dla Miszki 🙂

Oby się szybko zaaklimatyzował w nowym miejscu.

Eliku 💕 Pozdrawiam ciepło 💕

 

Dnia 8.12.2022 o 12:43, Ewa Marta napisał:

To taka prawie niemożliwa adopcja. Tym bardziej cieszy ❤️

Bardzo dziękuję za te miłe słowa, ale one należą się Wam wszystkim, którzy wspieracie Michuszkę finansowo, a mnie podtrzymujecie na duchu. Jeśli ta adopcja dojdzie do skutku i będzie trwać, to będzie to sukces nas wszystkich i możemy to sobie wzajemnie gratulować  🙂      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 14:30, mgog napisał:

Eliku za wszystko, co robiłaś dla Michu i robisz wyrazy głębokiego szacunku ❤️

Oj tam, oj tam  🙂  Nie ukrywam, że bardzo to miłe, co mówisz i dziękuję, ale większość z nas zmaga się z różnymi problemami przy adopcji naszych podopiecznych.  Problemy to nieodłączny element starań o dobry dom dla naszych psiaczków. Za to radość, gdy uda się wszystkie rozwiązać, pokonać, jest tym większa, im większe były trudności. Wszyscy mamy powód i prawo do radości, że kolejny raz udało się pomimo problemów doprowadzić psiaka do własnego domu.
Mówię to na razie w oderwaniu od Michuszki, bo on ma przed sobą jeszcze kilka dni wędrówki, a potem kilka miesięcy aklimatyzacji, ale wierzę, że i on dotrze do swojego szczęśliwego domu.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zarejestrowałam Michulca w Bazie Safe-Animal.  Zróżnicowano opłaty za rejestracje w zależności na jaki okres psiak ma być w bazie danych.  Oplata 59,00 zł na rok, 149,00 zł na 3 lata i 399,00 zł dożywotnio. Wybrałam opcję na rok.

2050713176_Michurej59.png.5dbd1cc31dfb454894f1a854efba0020.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 23:30, elik napisał:

Zarejestrowałam Michulca w Bazie Safe-Animal.  Zróżnicowano opłaty za rejestracje w zależności na jaki okres psiak ma być w bazie danych.  Oplata 59,00 zł na rok, 149,00 zł na 3 lata i 399,00 zł dożywotnio. Wybrałam opcję na rok.

2050713176_Michurej59.png.5dbd1cc31dfb454894f1a854efba0020.png

Elik, to nie jest opłata za czas jaki dane psiaka będą widnieć w bazie SA tylko za okres w którym będziesz miała dostęp do tego wpisu i będziesz mogła go edytować. Natomiast dane raz wpisane do bazy są tam już na stałe, bez względu na to który pakiet wybierzesz.

Natomiast w wielu lecznicach wet jest możliwość rejestracji czipa w Safe Animal za darmo. Nie można wtedy samemu edytować danych, trzeba w razie takiej potrzeby ponownie prosić o pomoc lecznicę, ale przynajmniej u mnie nigdy nie było z tym problemu. Może się taka informacja przyda na przyszłość🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 08:58, Marysia R. napisał:

Elik, to nie jest opłata za czas jaki dane psiaka będą widnieć w bazie SA tylko za okres w którym będziesz miała dostęp do tego wpisu i będziesz mogła go edytować. Natomiast dane raz wpisane do bazy są tam już na stałe, bez względu na to który pakiet wybierzesz.

Natomiast w wielu lecznicach wet jest możliwość rejestracji czipa w Safe Animal za darmo. Nie można wtedy samemu edytować danych, trzeba w razie takiej potrzeby ponownie prosić o pomoc lecznicę, ale przynajmniej u mnie nigdy nie było z tym problemu. Może się taka informacja przyda na przyszłość🙂

Dzięki za wyjaśnienie.
Zastanawiam się z jakiego powodu wprowadzono takie ograniczenia i co zrobić, jak dokonać zmiany, gdy będzie to konieczne po terminie na jaki się opłaci.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

    50,00 od  Pani Iwony znajomej Tola  deklaracja  XI  -  2.12.
    50,00 od  Monika z Katowic  deklaracja  XII  -  2.12.
    50,00 od  MALWA deklaracja  XI-XII  -  2.12.
  100,00 od  Pani Joanny znajomej mari23 deklaracja XII -  5.12.
    20,00 od  mari23  deklaracja XII  -  5.12.
    15,00 od  Tianku  deklaracja XII  -  5.12.
    10,00 od  Nesiowata  deklaracja XII  -  6.12.
    25,00 od  Nuncek  deklaracja XII  -  9.12.

      Bardzo serdecznie dziękuję  

                     34647423_pikne1.jpg.ede26ef1ada78f3f6ea11630610f5eee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 14:04, elik napisał:

Dzięki za wyjaśnienie.
Zastanawiam się z jakiego powodu wprowadzono takie ograniczenia i co zrobić, jak dokonać zmiany, gdy będzie to konieczne po terminie na jaki się opłaci.

Tego niestety nie wiem. Trzeba by się chyba skontaktować z Safe Animal i dopytać jak to wyglada.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 17:29, Aska7 napisał:

Ja też. Michu ma charakter.

Oj tak. To charakterny psiak, choć LILUtosi mówi, że go obłaskawiła  🙂   Ale Michu to jest długodystansowiec. Musi dobrze i długo poznawać, żeby zaufać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 19:56, agat21 napisał:

Dobre powiedzenie 😁 

Myślę, że nowa rodzina Micha też liczy się z tym faktem. Dadzą radę 🙂👍

Fajowe  😁

LILUtosi  ostrzegła pana, żeby nie narzucał się Michowi, żeby dał mu czas na zbudowanie więzi i zaufania. Mam nadzieję, że pan skorzysta z tej rady. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...