Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

    40,00 od  jankamałpa  deklaracja  XI-XII  -  21.11.
    20,00 od mdk8  deklaracja  XI  -  25.11.
    50,00 od Pani Zuzanny z Krakowa deklaracja  XI  -  28.11.

      Bardzo serdecznie dziękuję  

1890345495_kwiatki12.gif.25b16457ddfe6bdb253adbb63869a222.gif
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że  "zaśmiecam" wątek, ale są tu wspaniałe osoby, może ktoś wesprze wiedzą...sprawa dotyczy Asi, która Micha wspiera od początku, może więc Michu za pomocą tego wątku wesprze Asię w szukaniu ratunku...

Na zdjęciu po prawej Misio z pola, którego łapałam na Sedalin, ma cudowny domek u Asi. Przytula się do Olgi - jednej z dwóch onek, które go do tegoż domku przyjęły serdecznie. I tu ogromna prośba o rady:

Olga - 13-letnia onka Asi miała w niedzielę udar 😞 czy ktoś ma doświadczenie w takim przypadku? Ktoś może polecić dobrego lekarza specjalistę (sunia mieszka w Środzie Ślaskiej, ale myślę, że pojadą, gdzie tylko będzie trzeba). Może ktoś zna wypróbowane już  metody leczenia itp. Proszę o pomoc! (może na PW żeby wątku nie zaśmiecać).

IMG-20221129-WA0040.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 13:18, Poker napisał:

Mari, leczenie powinno być podjęte natychmiast. Na pewno weci dają sterydy i leki rozrzedzające krew. Nie znam weta, ktry sie specjalizuje w udarach. Ale lepiej natychmiast jakikolwiek zanim się znajdzie najlepszego.

 

Dnia 30.11.2022 o 14:34, elik napisał:

Nie chciałam się wymądrzać, bo w tematach weterynaryjnych jestem cienka, ale to akurat wiem, że w przypadku udaru leczenie powinno być jak najszybsze. Może sunia była u weta. Oby.

Ależ to oczywiste, że sunia natychmiast była u weta i jest pod jego opieką, Asia szuka ewentualnie specjalisty od takich problemów, żeby dalsze leczenie było skuteczniejsze.... sunia ma 13 lat, więc raczej perspektywy "średnie" 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 08:36, mari23 napisał:

Ależ to oczywiste, że sunia natychmiast była u weta i jest pod jego opieką, Asia szuka ewentualnie specjalisty od takich problemów, żeby dalsze leczenie było skuteczniejsze.... sunia ma 13 lat, więc raczej perspektywy "średnie" 😞

Przepraszam, nie napisałaś tego, a to była moja pierwsza myśl.
Sprawdziłam w przelewach i wiem w jakiej miejscowości mieszka Pani Asia. Dzisiaj będę rozmawiać z moją wetka to zapytam jaki specjalista najlepiej mógłby pomóc i może zna takiego w R.Ś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 08:57, elik napisał:

Sprawdziłam w przelewach i wiem w jakiej miejscowości mieszka Pani Asia. Dzisiaj będę rozmawiać z moją wetka to zapytam jaki specjalista najlepiej mógłby pomóc i może zna takiego w R.Ś.

Rozmawiałam z wetką, zapytała czy sunia miała zrobiony tomograf, bo  tylko tak można stwierdzić z całą pewnością, że to był udar, a nie np zespół przedsionkowy, który może dawać podobne objawy. Jeśli to udar, to najlepiej udać się do weta o specjalności neurolog.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 15:27, LILUtosi napisał:

Byli państwo. Pan tak jak było mówione bardzo, bardzo na tak. Córka się opiera bo nie chce przeżywać szybko znowu rozłąki, bardzo to przeżywa jeszcze. Ale domek byłby super. Mają się przespać i dać znać. Jakby co zawiozę go do nich. 

Ogromne kciuki za pozytywną decyzję córki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 15:27, LILUtosi napisał:

Byli państwo. Pan tak jak było mówione bardzo, bardzo na tak. Córka się opiera bo nie chce przeżywać szybko znowu rozłąki, bardzo to przeżywa jeszcze. Ale domek byłby super. Mają się przespać i dać znać. Jakby co zawiozę go do nich. 

Dzięki za wiadomość   🌷  🍓    i za ofertę transportu  ❤️   Mam nadzieję, że Michu z niej skorzysta  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...