Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 15:28, Poker napisał:

Jednym słowem na tym etapie wszystko super.

Cieszę się elik, że zapytałaś. Kto pyta nie błądzi

 

Tak, Michu zaskoczył mnie pozytywnie. Gdy dałam mu dłoń do powąchania, a potem podrapałam pod brodą,  pomachał ogonem.   To było bardzo miłe 🙂  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałam umieścić Micha u LILUtosi, gdzie jest ukraiński Oro. Niestety obecnie LILUtosi nie może go przyjąć, ale obiecała, że będzie miała Micha na uwadze, gdy zwolni się miejsce.  Kontakt z LILUtosi nie był jednak bezowocny. Załatwiła Michowi sesję zdjęciową u swojego znajomego dobrego fotografa. Będzie można ogłaszać Micha ze zdjęciami dobrej jakości. Michu ma moje ogłoszenie ze zdjęciami ze schroniska więc trudno się dziwić, że nie ma tłumów, ale i tak nie jest zupełnie bez odzewu,  Pani Zuzanna zadzwoniła do Martusi. Przekazałam Ani numer telefonu do pana fotografa i już jest umówiona na najbliższą sobotę. Jestem bardzo ciekawa tych zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 16:30, Tola napisał:

Opłacona faktura za badania Micha - 520,01 zł ( z pieniędzy, które na konto fundacji wpłaciła córka Figuni  z przeznaczeniem na zabiegi medyczne, leczenie)

Bardzo serdecznie dziękuję  🙂 
To ogromna pomoc dla Micha.  Zastanawiam się czemu ta kwota taka wielka 410,01 zł do ogromnie dużo.  Dzisiaj zapłaciłam za badanie krwi 120,00 zł Oczywiście nie wszystkie parametry dzisiaj będą brane pod uwagę, ale mimo wszystko, taka wielka różnica?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:12, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję  🙂 
To ogromna pomoc dla Micha.  Zastanawiam się czemu ta kwota taka wielka 410,01 zł do ogromnie dużo.  Dzisiaj zapłaciłam za badanie krwi 120,00 zł Oczywiście nie wszystkie parametry dzisiaj będą brane pod uwagę, ale mimo wszystko, taka wielka różnica?

Też zwróciłam na to uwagę, ale nie znam odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:25, Tola napisał:

Też zwróciłam na to uwagę, ale nie znam odpowiedzi. 

Bardzo żałuję, że dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. Już zbyt dużo czasu upłynęło, żeby dzwonić z zapytaniem. Mam pewne podejrzenie, ale... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:33, elik napisał:

Bardzo żałuję, że dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. Już zbyt dużo czasu upłynęło, żeby dzwonić z zapytaniem. Mam pewne podejrzenie, ale... 

W gabinecie powinni mieć informację za co wystawili fakturę. Jakąś kartę psiaka. Spróbuj może Elu zadzwonić. Może na fakturze jest też leczenie innego psa 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:36, Ewa Marta napisał:

Może na fakturze jest też leczenie innego psa 

To właśnie podejrzewam, ale czy po tak długim czasie ktoś będzie pamiętał? Przez gabinet przewija się dziesiątki zwierząt codziennie. Ale spróbuję zadzwonić z zapytaniem ile kosztuje badanie krwi pełny profil. Dziwi mnie też zapis odnośnie wizyty, leczenia?  Mój wet jak przychodzę z Alfikiem do badania krwi, a robię to b. często, nigdy nie pobiera opłaty za wizytę. Chyba zadzwonię, tylko ten brak czasu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:12, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję  🙂 
To ogromna pomoc dla Micha.  Zastanawiam się czemu ta kwota taka wielka 410,01 zł do ogromnie dużo.  Dzisiaj zapłaciłam za badanie krwi 120,00 zł Oczywiście nie wszystkie parametry dzisiaj będą brane pod uwagę, ale mimo wszystko, taka wielka różnica?

My też parę dni temu opłacaliśmy pełne badanie krwi u suczki i też zapłaciliśmy (na śląsku) 120 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:25, pyra napisał:

intrygujący jest 3 pkt. Leczenie i diagnostyka ? W trakcie wizyty go leczono? A badania diagnostyczne są wycenione oddzielnie. Spróbuj jednak to wyjaśnić bo to największa kwota w tym rachunku.

Masz rację, to trzeba wyjaśnić. Zadzwonię jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:43, elik napisał:

To właśnie podejrzewam, ale czy po tak długim czasie ktoś będzie pamiętał? Przez gabinet przewija się dziesiątki zwierząt codziennie. Ale spróbuję zadzwonić z zapytaniem ile kosztuje badanie krwi pełny profil. Dziwi mnie też zapis odnośnie wizyty, leczenia?  Mój wet jak przychodzę z Alfikiem do badania krwi, a robię to b. często, nigdy nie pobiera opłaty za wizytę. Chyba zadzwonię, tylko ten brak czasu. 

Nie muszą pamiętać, wszystko mają na pewno w karcie psa, a Ty wiesz, o jakie badania prosiłaś,  poproś o cennik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:28, Tola napisał:

Nie muszą pamiętać, wszystko mają na pewno w karcie psa, a Ty wiesz, o jakie badania prosiłaś,  poproś o cennik.

Czy mogłabyś przesłać mi na maila skan tej faktury? Ja jestem ślepuga i ledwo co widzę, co jest napisane na tym zdjęciu, a muszę dobrze widzieć o czym gadam  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:32, elik napisał:

Czy mogłabyś przesłać mi na maila skan tej faktury? Ja jestem ślepuga i ledwo co widzę, co jest napisane na tym zdjęciu, a muszę dobrze widzieć o czym gadam  🙂

Zobacz, jakie wyniki masz, co zrobiono przy psie i porównasz z cennikiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:28, elik napisał:

Masz rację, to trzeba wyjaśnić. Zadzwonię jutro.

Myślę, że wystarczy poprosić o zajrzenie do karty Micha w lecznicy. Musieli zapisywać co było robione. Ewentualnie napisz oficjalnie do Pani z hotelu i poproś, żeby wyjaśniła co było robione i skąd taki koszt. Czy oni go wtedy nie usypiali do jakiegoś badania?

Edit: Wróciłam na wątku do 4 stycznia i tam od razu po wynikach była wstawiona ta sama faktura. Robiona była morfologia, biochemia i ten podstawowy profil zazwyczaj mieści się w 120 zł. Dodatkowo był robiony poziom T4 (wydaje mi się, że nie powinno kosztować więcej niż 50 zł) i TLI (nie mam pojęcia ile może kosztować). Możliwe, że to jakieś drogie badanie. Dotyczyło trzustki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 19:29, Ewa Marta napisał:

Myślę, że wystarczy poprosić o zajrzenie do karty Micha w lecznicy. Musieli zapisywać co było robione. Ewentualnie napisz oficjalnie do Pani z hotelu i poproś, żeby wyjaśniła co było robione i skąd taki koszt. Czy oni go wtedy nie usypiali do jakiegoś badania?

Edit: Wróciłam na wątku do 4 stycznia i tam od razu po wynikach była wstawiona ta sama faktura. Robiona była morfologia, biochemia i ten podstawowy profil zazwyczaj mieści się w 120 zł. Dodatkowo był robiony poziom T4 (wydaje mi się, że nie powinno kosztować więcej niż 50 zł) i TLI (nie mam pojęcia ile może kosztować). Możliwe, że to jakieś drogie badanie. Dotyczyło trzustki.

Mój Alfik z powodu specyfiki choroby ma robione badania krwi w różnych wariantach i takie specjalistyczne z powtórka po pewnym czasie i to kosztowało najwięcej. Nie pamiętam dokładnie ile, ale coś ponad 300,00 zł. Do ponad pięćset jeszcze sporo brakuje. Jestem zła na siebie, że wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Może jutro uda mi się to wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

Witam się i ja na wątku psiaka. W hotelu Amok był Romuś i Rysio, nie wiem czy temat jeszcze jest bo to było z 10, czy 9 lat temu. Byłam wtedy w tym hotelu i pamiętam, że psiaki były wesołe, zaopiekowanie, bardzo związane z Iwoną. Ale jak teraz czytam o rzucaniu psa na siedzenie i inne rewelacje to mnie to niepokoi. Może cos zmieniło się przez te lata, za dużo psów, inne problemy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...