Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 28.11.2021 o 19:59, Monika z Katowic napisał:

Napisałam do Ani, bo nasz kochany Ibisek wczoraj umarł....

Ale nie wiem, czy będzie miejsce po Nim.

Deklaruję 25 zł stałej wpłaty.

----------------

Niestety przed chwilą otrzymałam z hoteliku Ani odpowiedź negatywną...

Bardzo dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 14:32, agat21 napisał:

Poprosiłam Dexterkę żeby dała natychmiast znać jak będzie miała miejsce dla większego psa. 

Mam nadzieję, że Dexterka znajdzie miejsce dla tego biedaka.

Ależ temu psiakowi "wiatr w oczy" 😞 😞 tutaj albo nie ma miejsca, albo ceny zaporowe 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 08:41, mari23 napisał:

Mam nadzieję, że Dexterka znajdzie miejsce dla tego biedaka.

Ależ temu psiakowi "wiatr w oczy" 😞 😞 tutaj albo nie ma miejsca, albo ceny zaporowe 😞 😞

Niestety,  niektóre psy maja całe życie pod górkę, oby udało się wreszcie odwrócić ten zły los Misia:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2021 o 20:22, Tola napisał:

Niestety,  niektóre psy maja całe życie pod górkę, oby udało się wreszcie odwrócić ten zły los Misia:(

Czetka dom znalazła, więc jej promowane ogłoszenie podmieniłam na takie:

https://www.olx.pl/d/oferta/uratuj-psie-zycie-misiek-blaga-o-dom-CID103-IDJS0jz.html

Proszę o podpowiedzi na jakie miasto i co zmienić w tekście, bo zrobiłam to na szybko (w pracy)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 10:30, mari23 napisał:

Czetka dom znalazła, więc jej promowane ogłoszenie podmieniłam na takie:

https://www.olx.pl/d/oferta/uratuj-psie-zycie-misiek-blaga-o-dom-CID103-IDJS0jz.html

Proszę o podpowiedzi na jakie miasto i co zmienić w tekście, bo zrobiłam to na szybko (w pracy)

Bardzo dobry pomysł.

Bardzo wzruszające ogłoszenie. żeby tylko przeczytał je ktoś o dobrym sercu i z możliwością przytulenia na zawsze naszego Misia.

Może dopisać, że jest możliwa pomoc w opiece weterynaryjnej?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 10:43, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł.

Bardzo wzruszające ogłoszenie. żeby tylko przeczytał je ktoś o dobrym sercu i z możliwością przytulenia na zawsze naszego Misia.

Może dopisać, że jest możliwa pomoc w opiece weterynaryjnej?

Myślałam o tym, tylko bałam się, że jak napiszę, to ktoś pomyśli, że on chory...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest taki hotelik kolo Opola "Kudłaty czas u Tośków" ( Na fb maja stronke) ceny mają dla hotelikowych psów wysokie ale może dla bezdomniaka inne? Sprobujcie sie skontaktowac. Włascicielka nie raz pomagala bezdomniakom moja kuzynka miala tam dwa bezdomniaki swego czasu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No niestety od pisania na wątku nie stanie się cud.. 

Tutaj nie ma nikogo, kto zajmie się tym psem. Nikogo, kto dzwoni do podrzucanych propozycji hoteli i pyta o miejsce. Nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za psa, który może już dożywotnio siedzieć w hotelu. Taka jest prawda. Fundusze pewnie by się i znalazły. I to nawet pewnie spore. Ale co z tego? Nikt nie chce się zaangażować w psa. Ja nie wezmę na siebie piątego zwierzaka. Ale większość nie chce nawet wziąć jednego. Może więc tytuł wątku z enigmatycznego "jak mu nie pomożemy" zmienić na "bardzo pilnie poszukiwana osoba, która zajmie się ratowaniem psa". Bez takiej osoby można sobie tu pisać, a pies zejdzie sobie cichutko któregoś mroźnego dnia w schronie. 

Sorry, ale szlag mnie już trafia. 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 22:33, Tola napisał:

Z ogłoszenia mari23 cisza, ani jednego zapytania:(

U nas przyszła zima, a on tam w nieogrzewanym betonowym boksie:(.

Nie stanie się cud i nie zacznie nowego roku poza schroniskiem:(

w nocy się budzę i myślę o nim, nie mogę spać przez to, a jestem bezsilna 😞 😞

Dnia 8.12.2021 o 06:23, agat21 napisał:

No niestety od pisania na wątku nie stanie się cud.. 

Tutaj nie ma nikogo, kto zajmie się tym psem. Nikogo, kto dzwoni do podrzucanych propozycji hoteli i pyta o miejsce. Nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za psa, który może już dożywotnio siedzieć w hotelu. Taka jest prawda. Fundusze pewnie by się i znalazły. I to nawet pewnie spore. Ale co z tego? Nikt nie chce się zaangażować w psa. Ja nie wezmę na siebie piątego zwierzaka. Ale większość nie chce nawet wziąć jednego. Może więc tytuł wątku z enigmatycznego "jak mu nie pomożemy" zmienić na "bardzo pilnie poszukiwana osoba, która zajmie się ratowaniem psa". Bez takiej osoby można sobie tu pisać, a pies zejdzie sobie cichutko któregoś mroźnego dnia w schronie. 

Sorry, ale szlag mnie już trafia. 

Nie przepraszaj za prawdę..... bo taka ona jest niestety 😞 Dla mnie Misiek byłby trzynastym psem, z dwunastki podopiecznych tylko jedna jest młoda i zdrowa :(:( do tego choruję mocno od 2 lat, a ostatnio i mąż 😞 😞

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 08:53, mari23 napisał:

w nocy się budzę i myślę o nim, nie mogę spać przez to, a jestem bezsilna 😞 😞

Nie przepraszaj za prawdę..... bo taka ona jest niestety 😞 Dla mnie Misiek byłby trzynastym psem, z dwunastki podopiecznych tylko jedna jest młoda i zdrowa :(:( do tego choruję mocno od 2 lat, a ostatnio i mąż 😞 😞

 

 

 

Mari, dlatego dopisałam, że nie mam Ciebie na myśli. Ty robisz za 10 osób co najmniej. Dbaj o siebie proszę. Bez Ciebie świat byłby dużo dużo gorszy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 09:15, agat21 napisał:

Mari, dlatego dopisałam, że nie mam Ciebie na myśli. Ty robisz za 10 osób co najmniej. Dbaj o siebie proszę. Bez Ciebie świat byłby dużo dużo gorszy.

pisałyśmy chyba jednocześnie :)

Czuję się bezsilna i bezużyteczna, nie potrafię pomóc temu biedakowi, liczyłam na ubłaganie właścicielki pobliskiego hoteliku, ale nawet to mi się nie udało 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 17:52, Livka napisał:

Dziewczyny spróbujcie u Myngey - Inowrocław - miała miejsce dla niufka Brego, proponowała dla niego 30 zł/dobę.

Jest też na FB - https://www.facebook.com/psowoz

 

Dnia 22.11.2021 o 19:10, mdk8 napisał:

Cena zaporowa. Nie damy rady tyle płacić . Tym bardziej ,że trzeba się liczyć z jego dożywotnim pobytem w hotelu 😞

 

Dnia 4.12.2021 o 12:52, Monika z Katowic napisał:

Szukałam w innych hotelikach - niestety nikt nie chce podjąć się opieki nad dużym, starszym psem.

 

Dnia 8.12.2021 o 06:23, agat21 napisał:

No niestety od pisania na wątku nie stanie się cud.. 

Tutaj nie ma nikogo, kto zajmie się tym psem. Nikogo, kto dzwoni do podrzucanych propozycji hoteli i pyta o miejsce. Nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za psa, który może już dożywotnio siedzieć w hotelu. Taka jest prawda. Fundusze pewnie by się i znalazły. I to nawet pewnie spore. Ale co z tego? Nikt nie chce się zaangażować w psa. Ja nie wezmę na siebie piątego zwierzaka. Ale większość nie chce nawet wziąć jednego. Może więc tytuł wątku z enigmatycznego "jak mu nie pomożemy" zmienić na "bardzo pilnie poszukiwana osoba, która zajmie się ratowaniem psa". Bez takiej osoby można sobie tu pisać, a pies zejdzie sobie cichutko któregoś mroźnego dnia w schronie. 

Sorry, ale szlag mnie już trafia. 

Piszesz, jakby nikt nic nie zrobił w sprawie tego biedaka, a to nieprawda. Przytoczyłam tylko kilka postów z poprzedniej strony. Nie mam czasu szukać dalej. Dziewczyny piszą o podejmowanych próbach znalezienia hotelu, ale wszystko niestety spełza na niczym. Nikt nie chciał przyjąć tak dużego psa. A i kwestia pieniędzy nie przedstawia się tak różowo jak piszesz. Nie napadajmy na siebie, bo to tylko robi kwasy, pogarsza sytuację, zniechęca do działania, a to nie jest nam potrzebne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 23:20, elik napisał:

 

 

 

Piszesz, jakby nikt nic nie zrobił w sprawie tego biedaka, a to nieprawda. Przytoczyłam tylko kilka postów z poprzedniej strony. Nie mam czasu szukać dalej. Dziewczyny piszą o podejmowanych próbach znalezienia hotelu, ale wszystko niestety spełza na niczym. Nikt nie chciał przyjąć tak dużego psa. A i kwestia pieniędzy nie przedstawia się tak różowo jak piszesz. Nie napadajmy na siebie, bo to tylko robi kwasy, pogarsza sytuację, zniechęca do działania, a to nie jest nam potrzebne.

Nie rozumiesz mnie. Nawet jak znajdzie się hotelik i kasa, potrzebna jest osoba decyzyjna, która będzie za psa odpowiedzialna i która będzie podejmować decyzje w jego sprawie. Spójrz choćby na posty Jankimałpy powyżej.

Link to comment
Share on other sites

Większość hoteli też wymaga podpisania umowy z opiekunem psa. Pytałam juz z dwa razy kto chce wziąć odpowiedzialność za psa i odpowiadała cisza. A bez tego się nie ruszy...

Pomysł agat21, aby dodać w tytule wzmiankę o poszukiwaniu opiekuna prawnego jest dobry. Nie widzę w nim ataku czy chęci podcięcia skrzydeł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 06:51, jankamałpa napisał:

Ja dziś napisalam do Myngey czy mozliwy bylby jakiś upust w cenie. Poprosila o zdjęcie albo link. Mari23 czy mogłabyś napisać do Myngey i zapytać o możliwość upustu podesłać zdjęcie czy link? Ja dziś w pracy do 19 . No i nie jestem decyzyjna w tej sprawie.

Już piszę, dziękuję ❤️ 

edit: napisałam, mam nadzieję, że los tego biedaka wzruszy Jej serce.

Ponowiłam też błagania w znajomym hoteliku, zapsiony na maksa, ale wbrew rozsądkowi nie rezygnuję..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...