Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 19.11.2021 o 20:52, rozi napisał:

Mnie wolontariuszka znalazła psa po zdjęciu.

 

Dnia 20.11.2021 o 09:21, Jaaga napisał:

Tez myślę, że wolontariuszka da radę rozpoznać go po zdjęciu. Jest duży i nie ma chyba innego podobnego.

Wysłałam wolontariuszce zdjęcia, być może jutro będzie w schronisku.

Jak się nie uda, to podjadę do schroniska.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 09:40, mari23 napisał:

Czekam na wiadomość. Koleżanka trzyma w hotelu na dłuższy pobyt psa swojego brata i obiecała coś wynegocjować w Wołowie, to blisko mnie, ale ona płaci tam 30 zł za dobę, może dla bezdomniaka obniżą trochę cenę.

Jest wiadomość, niestety zła wiadomość 😞 hotelik nie ma miejsca i możliwości przyjąć dużego psa 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 11:50, Tyśka) napisał:

Możecie zadzwonić do tego hoteliku: https://www.facebook.com/Bialykiel.opieka/ - podpytać o cenę (jest indywidualnie ustalana, a w hoteliku są i bezdomniaki), warunki. Ten hotelik jest w okolicach Mińska Mazowieckiego. Może akurat...

Czy ktoś dzwonił tutaj?

Albo próbował zarezerwować miejsce u dexterki/psiej rodziny?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 10:16, Tola napisał:

Dostałam informację od wolontariuszki, że pies jest w schronisku. P. Wiesław nazywa go Misiek i uważa za bardzo fajnego. 

ufff....

pan Wiesław bardzo lubi Miśka, może przy naszej pomocy finansowej na karmę i badania mógłby wziąć go na DT / DS 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 10:21, mari23 napisał:

ufff....

pan Wiesław bardzo lubi Miśka, może przy naszej pomocy finansowej na karmę i badania mógłby wziąć go na DT / DS 

Z tego co wiem, to p. Wiesław ma wielu ulubieńców, między innymi bardzo bliska była mu Czetka. Myślę, że to nie jest możliwe, aby zabrał Miśka do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 10:35, Tola napisał:

Z tego co wiem, to p. Wiesław ma wielu ulubieńców, między innymi bardzo bliska była mu Czetka. Myślę, że to nie jest możliwe, aby zabrał Miśka do siebie.

Pan Wiesław to dobry człowiek, zarobki w schronisku pewnie nie "rewelacyjne", ale może przy zapewnieniu pomocy w pokryciu kosztów karmy i weterynarza by się zdecydował.... zaproponować można, szansa nikła, ale może cud się zdarzy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 11:02, mari23 napisał:

Pan Wiesław to dobry człowiek, zarobki w schronisku pewnie nie "rewelacyjne", ale może przy zapewnieniu pomocy w pokryciu kosztów karmy i weterynarza by się zdecydował.... zaproponować można, szansa nikła, ale może cud się zdarzy?

Jeśli to faktycznie dobry człowiek, który dbałby należycie o Misia, to można byłoby zapytać. Nic nie kosztuje, a może...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 10:16, Tola napisał:

Dostałam informację od wolontariuszki, że pies jest w schronisku. P. Wiesław nazywa go Misiek i uważa za bardzo fajnego. 

         matko ziemio nasza ale ulga ale ulga   ruduniu 
 niechaj sie uda cud niechaj sie uda
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 11:02, mari23 napisał:

Pan Wiesław to dobry człowiek, zarobki w schronisku pewnie nie "rewelacyjne", ale może przy zapewnieniu pomocy w pokryciu kosztów karmy i weterynarza by się zdecydował.... zaproponować można, szansa nikła, ale może cud się zdarzy?

 

Dnia 23.11.2021 o 11:28, elik napisał:

Jeśli to faktycznie dobry człowiek, który dbałby należycie o Misia, to można byłoby zapytać. Nic nie kosztuje, a może...

 

Dnia 23.11.2021 o 11:29, Nadziejka napisał:
         matko ziemio nasza ale ulga ale ulga   ruduniu 
 niechaj sie uda cud niechaj sie uda

Wszystkie bardzo chcemy, aby Misiowi udało się odmienić los, rozumiem nadzieje i starania, ale na tą adopcje nie możemy liczyć, przykro mi.

P. Wiesław ma swoje psy i nie przewiduje powiększenia stada.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 21:13, Tola napisał:

Wszystkie bardzo chcemy, aby Misiowi udało się odmienić los, rozumiem nadzieje i starania, ale na tą adopcje nie możemy liczyć, przykro mi.

P. Wiesław ma swoje psy i nie przewiduje powiększenia stada.

Trudno  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:39, elik napisał:

Nie rezygnujcie. Trzeba próbować, bez tego nic się dla biedaka nie znajdzie  😞 

Ja też szukam tutaj u nas, pytam:(

Dzisiaj rozmawiałam z p. Moniką, u której był Magnus, ale pani do Świąt będzie miała ciężki czas w firmie, rzadko kiedy będzie w domu i o kolejnym tymczasie pomyśli dopiero w Nowym Roku, ale już zaznaczyła, że to nie może być duży pies.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 22:12, Tola napisał:

Ja też szukam tutaj u nas, pytam:(

Dzisiaj rozmawiałam z p. Moniką, u której był Magnus, ale pani do Świąt będzie miała ciężki czas w firmie, rzadko kiedy będzie w domu i o kolejnym tymczasie pomyśli dopiero w Nowym Roku, ale już zaznaczyła, że to nie może być duży pies.

Duże psiaki mają trudniej o lokum  😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...