Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 1.01.2022 o 21:33, elik napisał:

Miałam tego na razie nie pisać, bo tak życzyła sobie AniaB, ale zmieniła zdanie i pozwoliła więc powiem Wam.

8.01. Ania zabierze Micha do siebie na DT!

Aniu ogromne dzięki

1816157976_dlaciebiebukietczerwonychr.gif.70a6293072f126ac96cb3a6b46095a82.gif

Moja radość nie ma granic.

Genialna wiadomość! 😄 Szczęśliwy początek roku dla Micha - i niech tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Będę chciała prosić panią Iwonę, żeby w przyszłym tygodniu zawiozła Micha na badanie krwi uwzględniające stan wątroby, trzustki, i wymaz z pupy pod kątem robali i giardii, żeby było wiadomo z czym mamy do czynienia i jak postępować, żeby psiakowi jak najszybciej i jak najlepiej pomóc w odbudowie ciałka.
Ania ma obecnie pod opieką kilka psiaków, na które nie ma deklaracji. Nie może sobie pozwolić na kolejnego bezpłatnego psiaka. Zaproponowałam Ani płatne DT w kwocie 500,00 zł/m-c. Opłaty za piekę weterynaryjną oczywiście będą leżały w naszej gestii.
500,00 zł za pobyt u Ani i 450,00 zł za pobyt w hotelu, to jak niebo i ziemia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 21:45, kikou napisał:

Bardzo, bardzo się cieszę, że chłopaczek zazna domowej atmosfery

Domowej atmosfery i codziennych spacerów  🙂 

Łzy leciały mi z oczy, gdy widziałam jak Michu spragniony jest zapachu ziemi, smaku trawy. Przecież on tego nie zaznał przez kilka ostatnich lat  😞  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 22:02, Ewa Marta napisał:

Wspaniała wiadomość!!! To już niebawem 🙂

No jeszcze cały tydzień Michu misi siedzieć w tym hotelu. Gdyby tam można było dojechać komunikacją zbiorową, to byłabym tam codziennie, żeby go wyprowadzić. Niestety. Wyszłam z domu o godz. 8:30,  wróciłam po 12-tej, a byłyśmy w hotelu tylko w sumie około godzinę.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z p. Iwoną z hotelu.  Jutro zadzwoni do swojego weta i umówi się na najbliższy termin. Prosiłam, żeby Michowi pobrano krew na morfologię i biochemię oraz wymaz z odbytu pod kątem lamblii. Prosiłam o fakturę przelewową na Fundację ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Micha wpłynęły kolejne wpłaty:

  200,00 od WiosnaA  - 31.12.  
    10,00 od kikou deklaracja  I  -  1.01.2022
    50,00 od ona03 deklaracja  XII.2021 - IV.2022 -  1.01.
 

    Bardzo serdecznie dziękuję

p_280-604-Bukiet-kwiatow-polnych.jpg.b04504d4ebf31aa3b92d730de763be6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 20:42, Tola napisał:

Zaglądam, wciąż jestem myślami z Michem, niech mu ten czas szybko upłynie!

Cieszę się też, że będzie miał badanie jeszcze przed wyjazdem, mam nadzieje, że wszystko z nim ok.

Ja to chyba jajo zniosę do soboty. Moje myśli wciąż do Micha uciekają. Tak mi go żal, że jeszcze tyle dni musi siedzieć w tej ciasnej klatce  😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...