Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Nie wiedziałam kiedy odbędzie sie badanie więc nie pisałam wcześniej, że uzgadniałyśmy z LILUtosi kontrolne badanie Micha i podanie kolejnej dawki Libreli. Przyda mu się wsparcie przed zimowym chłodem. Nie wiem jeszcze jaki jest ogólny koszt wizyty. Czekam na fakturę.

Michuszka faktycznie wzorowo zachowywał się w gab. weta, no chyba, że były jakieś ekscesy, których fotograf nie uwiecznił    😉          

Link to comment
Share on other sites

Jak by się rzucał to bym musiała trzymać go a nie uwieczniać chwilę. Nie było źle ale też nie byłby sobą jakby nie rozrabiał trochę, musiałam go dyscyplinować i wspierac. Więcej przy pobieraniu krwi. Na USG buntował się ale bez zeboli. Ogólnie i tak myślałam że będzie gorzej. Był bardzo dzielny. Tu zdjęcia pozorowane już po badaniu 🤪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

Jeśli Michu ma dodatkowe schorzenia lub potrzebuje specjalistycznej karmy, to proszę o info, bo nie pamietam.

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 od  Dulska  deklaracja  XI  -  16.11.
    20,00 od Livka  deklaracja  XI  -  17.11.
    20,00 od Agnieszki znajomej elik  deklaracja  XI  -  18.11.
   100,00 od Ani G-R deklaracja  XI  -  18.11.

      Bardzo serdecznie dziękuję  

587888234_kwiatw.jpg.4284f63398e0509862ca6932b87ca198.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą miałam telefon o Micha. Pan dzwonił z Legnicy. Mieszkanie dwupokojowe na parterze - 7 schodków. Niedawno pożegnali dużego psiaka bardzo podobnego do Michuszki. Został pochowany na psim cmentarzy we Wrocławiu. Adoptowali go z fundacji w bardzo złym stanie zdrowia, fatalna trzustka. Zgadza się na wizytę przed-adopcyjną i  umowę adopcyjną. Przed adopcją chciałby zobaczyć Micha.
Czy jest na dogo ktoś z Legnicy lub okolicy?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 13:15, elik napisał:

Przed chwilą miałam telefon o Micha. Pan dzwonił z Legnicy. Mieszkanie dwupokojowe na parterze - 7 schodków. Niedawno pożegnali dużego psiaka bardzo podobnego do Michuszki. Został pochowany na psim cmentarzy we Wrocławiu. Adoptowali go z fundacji w bardzo złym stanie zdrowia, fatalna trzustka. Zgadza się na wizytę przed-adopcyjną i  umowę adopcyjną. Przed adopcją chciałby zobaczyć Micha.
Czy jest na dogo ktoś z Legnicy lub okolicy?

Tysia szukała na wątku dla Benka

Alaskan pisała że Patmol jest z Legnicy 

ojej może to TEN domek ... tak nieśmiało sobie myślę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 13:36, Tianku napisał:

Tysia szukała na wątku dla Benka

Alaskan pisała że Patmol jest z Legnicy 

ojej może to TEN domek ... tak nieśmiało sobie myślę

Ja też tak sobie myślę  🙂  Byłoby super, gdyby przed zimą udało się znaleźć odpowiedni dom dla niego.
Podałam nr telefonu do LILUtosi i poczekamy, co powie po spotkaniu. Jeśli nadal będzie na tak, to skontaktuję się z Patmol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 13:15, elik napisał:

Przed chwilą miałam telefon o Micha. Pan dzwonił z Legnicy. Mieszkanie dwupokojowe na parterze - 7 schodków. Niedawno pożegnali dużego psiaka bardzo podobnego do Michuszki. Został pochowany na psim cmentarzy we Wrocławiu. Adoptowali go z fundacji w bardzo złym stanie zdrowia, fatalna trzustka. Zgadza się na wizytę przed-adopcyjną i  umowę adopcyjną. Przed adopcją chciałby zobaczyć Micha.
Czy jest na dogo ktoś z Legnicy lub okolicy?

Trzymam kciuki 

Link to comment
Share on other sites

Córka pana jest w głębokiej żałobie po piesiu i potrzebuje więcej czasu, żeby ochłonąć po jego odejściu. Pan jest bardzo na tak i wybiera się w sobotę do Michulca, żeby go poznać. Powiedziałam żeby nie naciskał na córkę. Ona musi przetrawić ból i dojrzeć do podjęcia decyzji o przyjęciu nowego przyjaciela.
Pan przysłał mi zdjęcie pieska, który odszedł. Faktycznie jest
podobny do naszego Micha.

Resized_20180509_023754_5799.jpeg.5ca58f1c459ccc94378032cf8d81e5a0.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...