Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 30.10.2022 o 07:40, Moli@ napisał:

Proponuję, przestać ściemniać i wprowadzić zmiany w ogłoszeniach psów..., pozostawić tylko - "Nie wydajemy na łańcuch".

W hotelach są młodsze, zdrowe - duże psy, które nie spały w łóżku i dla nich własna buda, pełna micha, podwórko, swój człowiek będzie luksusem.

Pies, który przebywa / żyje  na podwórku/ kojcu, śpi w budzie -  śmierdzi! Już widzę jak wchodzi do domu gdy będzie chciał 😞

no może latem...,  wyczyszczony w trawach. Jesienią, zimą zapomnijcie - mokre/wilgotne brudne futro "pięknie" pachnie 😞

 

Komentarz zbędny 😉 , "uderz w stół a nożyce  się odezwą"😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 07:01, rozi napisał:

Ręce opadają.

Elik, napiszę drukowanymi:

TE POSTY, O KTÓRE SIĘ CISKASZ, CZYLI Moli@ i mój, W OGÓLE NIE BYŁY SKIEROWANE DO CIEBIE.

Rozpętałaś bezsensowną aferę i naprawdę daj już spokój   😄

Uwagi pisane na wątku mojego psa mnie nie dotyczą? Nie były skierowane do mnie, a do kogo?  Usiłujesz wybrnąć z sytuacji, ale tylko się ośmieszasz.

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szkoda pisać.. I tak elik nikt nie przekona, że uwagi nie są do niej skierowane tylko pisane w sensie ogólnym. Niektórzy ludzie tak mają.

Weszłam tu tylko po to , by zasugerować kto mógłby zrobić wizytę przedA, więc znikam. Życzę Michowi jak najlepszego wyjścia dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jestem taka głupia, że nie rozumiem o co komuś chodzi, to pewnie może ktoś mądrzejszy lepiej poprowadzi wątek i psa.

Kto jest chętny do przejęcia Micha?
Obiecuje, że nie będę krytykować bezpodstawnie, nie będę rzucać słów w powietrze, bo po co komu takie słowa nie adresowane do nikogo?

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 09:47, elik napisał:

Uwagi pisane na wątku mojego psa mnie nie dotyczą?

 

Dotyczą psa. Nie Ty jesteś najważniejsza z całej wsi, tego nie pojmujesz. I to jest kontynuacja któregoś mojego wywodu sprzed lat, że ludzie pomagają psom dla siebie, nie dla zwierzaka. Jesteś koronnym przykładem.

Dobra, przestań wreszcie rozwalać wątek Micha.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 09:56, Poker napisał:

Szkoda pisać.. I tak elik nikt nie przekona, że uwagi nie są do niej skierowane tylko pisane w sensie ogólnym. Niektórzy ludzie tak mają.

Takie sformułowanie to pokrętne tłumaczenie sytuacji. Do uwag w sensie ogólnym nie odnosiłam się, nie cytowałam. Odniosłam się tylko do słów odnoszących się do mojego sposobu prowadzenia psa.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 10:24, rozi napisał:

Dotyczą psa. Nie Ty jesteś najważniejsza z całej wsi, tego nie pojmujesz. I to jest kontynuacja któregoś mojego wywodu sprzed lat, że ludzie pomagają psom dla siebie, nie dla zwierzaka. Jesteś koronnym przykładem.

Dobra, przestań wreszcie rozwalać wątek Micha.

Dotyczą psa. Ty chyba nie wiesz co piszesz ale myślę jednak, że wiesz i piszesz to celowo.  Przestań wreszcie mnie oceniać, bo nie jesteś w stanie zrozumieć pobudek mojego działania. Zajmij się wreszcie sobą i przemyśl to, co wyrabiasz innym

A wątek to Ty rozwalasz. Nic nie robisz dla tego psa, ale uwag masz, jak zwykle, po kokardki.   To Twój i nie tylko Twój,  sposób na zaistnienie.

Mądrzejszy ustępuje więc znikam i czekam na propozycje przejęcia psa.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

   50,00 zł  od  Pani Zuzanny z Krakowa  deklaracja X  -  28.10.
   10,00 zł  od  kikou  deklaracja  XI  -  31.10.
120,00 zł   od  maarit  -  31.10.
 

Bardzo serdecznie dziękuję 

499730768_tulipany1.png.13843eeb8c8387f03ab964ea0e3efb28.png

Link to comment
Share on other sites

Od dawna wiem, że rozi, delikatnie mówiąc, nie darzy mnie sympatią. Ale żeby aż tak się odkrywać, to musi być bardziej konkretne uczucie niż tylko brak sympatii. 
Aż 7 negatywnych opinii. No, no, no. Podziwiam szczerość intencji.  

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czas otrząsnąć się z tego deszczu pochwał i uznania i wziąć się do konkretnej pracy.

mdk8 bardzo proszę uaktualnij pierwszy post wątku.

Tola, Tyśka) bardzo proszę o zmianę w ogłoszeniach obecnego miejsca pobytu Micha z DT na hotel, bo to ogromnie istotna informacja. Proszę rozważyć zmianę lokalizację ogłoszenia.
Proszę o informację o wprowadzeniu zmian, wtedy wyróżnię ogłoszenia. Moje jest wyróżnione do 5.11. więc na razie nic nie będę zmieniać w treści.
Uważam, że nie ma co pisać o kłopotach psa z tylnymi łapkami i nie jest to ściemnianie. Taką informację można, a nawet trzeba podać w trakcie rozmowy z zainteresowaną osobą, o ile taka się pojawi.

 

Nie zamierzam odpowiadać na kąśliwe uwagi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 18:59, mdk8 napisał:

Co mam dopisać ? 

Niekoniecznie dopisać, raczej zmienić lub wykasować.  W ostatnich postach jest o tym mowa.

EDIT
Widzę, że część już zmieniłaś - aktualne miejsce pobytu Micha. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 19:06, Tyśka) napisał:

Co tu się... 😞 

Zmieniłam treść ogłoszenia. 

Super  Wielkie dzięki  🙂 

Jeszcze dzisiaj wyróżnię to ogłoszenie i bardzo proszę wklej potem na wątek informację OLX-u o wyróżnieniu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...