Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 3.08.2022 o 17:30, Ewa Marta napisał:

Trzeba się chyba cieszyć, że jest bezpieczny w hotelu. To starszy, duży pies. Może nie znaleźć domu.

Oczywiście, cieszę się, że jest bezpieczny w hotelu, a nie w schronisku, gdzie marniał, ale prawdę powiedziawszy wolałabym, żeby miał swojego pana i swój dom. Myślę, że to jest najlepsza opcja dla każdego psa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 20:28, Gabi79 napisał:

Bardzo proszę i przepraszam za "obsuwę". Postaram się nadrobić zaległości w najbliższym czasie

Gabrysiu pomagasz w utrzymaniu Micha, za co ogromnie Ci dziękuję więc nie masz za co przepraszać 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 17:34, elik napisał:

Oczywiście, cieszę się, że jest bezpieczny w hotelu, a nie w schronisku, gdzie marniał, ale prawdę powiedziawszy wolałabym, żeby miał swojego pana i swój dom. Myślę, że to jest najlepsza opcja dla każdego psa.

i ja tak myślę.....sama mam "naście" takich bezskutecznie czekających na "najlepszą opcję".... ale Michu to wyjątkowy pies, może więc gdzieś czeka na niego wyjątkowy dom....

moje "Michowe" ogłoszenie wciąż wyróżnione

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 12:17, mari23 napisał:

i ja tak myślę.....sama mam "naście" takich bezskutecznie czekających na "najlepszą opcję".... ale Michu to wyjątkowy pies, może więc gdzieś czeka na niego wyjątkowy dom....

moje "Michowe" ogłoszenie wciąż wyróżnione

Pozostaje mieć nadzieję i trzymać za to kciuki 🙂 Latem może nie koniecznie, ale za miesiąc szanse się zwiększą 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2022 o 12:23, Maciek777 napisał:

Pozostaje mieć nadzieję i trzymać za to kciuki 🙂 Latem może nie koniecznie, ale za miesiąc szanse się zwiększą 🙂 

Nadzieję mam i mam nadzieję, że nie bezowocną  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 17:55, Gabi79 napisał:

Mam trochę zaległości w deklaracjach dla Micha.

Wpłaciłam za pierwszy kwartał br.

Gabryniu, miałaś zapłacone do stycznia więc teraz, po wpłacie na 3 m-ce masz uregulowane deklaracje do kwietnia, czyli I kwartał i kawałek II-go. Bardzo dziękuję   🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 10:09, elik napisał:

Gabryniu, miałaś zapłacone do stycznia więc teraz, po wpłacie na 3 m-ce masz uregulowane deklaracje do kwietnia, czyli I kwartał i kawałek II-go. Bardzo dziękuję   🙂 

Ok. Dziękuję Eluniu za info. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uffff ale się tych wydatków zebrało  🙄  

Tylko dzięki Waszym dobrym i hojnym sercom możliwe było i jest nadal zapewnienie Michowi godnych warunków życia.  

Na konto Micha wpłynęły poniższe kwoty:

  50,00 od  Pani Zuzanny z Krakowa  deklaracja  VII  -  28.07.
  50,00 od  Pani Iwony znajomej Tola  deklaracja  VII  -  29.07.
  10,00 od  kikou  deklaracja  VIII  -  31.07.
  15,00 od  Tianku deklaracja  VIII  -   2.08.
  20,00 od mari23  deklaracja  VIII  -  3.08.
  50,00 od  Monika z Katowic  deklaracja  VIII  -  4.08.
  45,00 od  Gabi79 deklaracja  II-IV  -   4.08.
  20,00 od  Kaas1  deklaracja  VII  -  5.08.
  10,00 od  Nesiowata  deklaracja  VIII  -  5.08.


      Bardzo serdecznie dziękuję  

spacer.png


oraz
  30,00 od  elik  deklaracja VIII  -  2.08.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2022 o 11:13, Tyśka) napisał:

Przeniosłam swoje ogłoszenia do Legnicy: https://www.olx.pl/d/oferta/ulozony-dostojny-molos-8letni-jogi-zadbany-i-wykastrowany-CID103-IDOXdEN.html?bs=olx_pro_listing

Michu ma dwa ogłoszenia na Wrocław.

Bardzo serdecznie dziękuję Tysiu  ❤️  
Na pierwszej stronie wątku widać tylko jedno ogłoszenie na Wrocław. Skąd taki wniosek, że ma dwa?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2022 o 13:09, Tyśka) napisał:

Bo wchodziłam w każdy link i jednak ma dwa.

Widocznie któreś ogłoszenie jest źle opisane. Sprawdzę które i ewentualnie poproszę o zmianę na inne miasto.

Tak, oczywiście moje ogłoszenie jest opisane nieprawidłowo. Zaraz go zmienię.

Wielkie dzięki Tysiu za czujność   1435953266_brawoTy.jpg.3fd263a60b5fab12f849be4daf0c4327.jpg

Coś się niedobrego dzieje z OLX. Niedawno usunęli mi niesłusznie jedno z ogłoszeń. Po interwencji przeprosili i przywrócili. Kilka dni temu, również niesłusznie, usunęli inne i jak na razie nie odpowiedzieli na reklamację. Teraz długo nie otwierała się strona z moimi ogłoszeniami. Zmieniłam na Wieliczkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...