Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

16.05. na konto Micha wpłynęły poniższe kwoty:

150,00 zł  od Keyuta  na gryzaki dla Micha
100,00 zł  od Karen116  V
  20,00 zł  od  Dulska  V
  20,00 zł  od  Livka  V
  20,00 zł  od  jankamałpa  IV
  25,00 zł  od Nuncek  V

 

Bardzo serdecznie dziękuję  

1a122.jpg.e4d10d1a9ba9b87bbf240f00ff1a1570.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 12:16, AniaB napisał:

Prosze jakie szczescie psie!!! 

Zadowolony widac bardzo! 

Od razu widac ze wyluzoqany, najedzony, swobodny.. 

received_749838636384911.jpeg

received_2873254276305491.jpeg

received_792368685066909.jpeg

Ja to muszę pobrać nauki u LILUtosi dotyczące utrzymania roślinności.  Podziwiam Micha w bratkach, bo u mnie nie ma szansy na takie widoki. Doniczki moga być na parapetach, bo krzewy i świeżo zasadzone drzewka nawet popadały zasikane przez chłopaków. Porobiłam metalowe odgrodzenia, ale strumien moczu i tak się przedostawal. Jak tylko coś zasadze, to moje diablęta idą wykopac lub skosztowac i po moich uprawach.

Michu szybciutko sie aklimatyzuje 🙂

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 13:19, Keyuta napisał:

AniaB - on się u Ciebie nauczył, że człowiek jest w dobry i nie robi krzywdy. Dlatego łatwiej mu przychodzi teraz nawiązać kontakt z nowym ludziem😉. Pięknie mu w tych kwiatkach 😍

Keyuta❤❤❤❤ U mnie chyba taki rozesmiany nie byl na zdjeciach 😄. Bardziej znudzony jednak :D..

A tutaj az promienieje!!😍

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 09:59, elik napisał:

Czy Michu ma jeszcze te suplementy, a jeśli nie, to czy mu zamówić?

spacer.png

Eliku, ja przekazalam LiluTosi prawie pelne pojemniczki- mysle ze na miesiac jeszcze minimum mu wystarczy a nawet na dluzej, u mnie dostawal tylko przez chyba tydzien z nowych opakowan, a tam jest po 90 tabletek każdego suplementu czyli na 45 dni kazdy suplemrnt starcza (bo bierze po 2 tabl kazdego suplementu dziennie). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 10:38, AniaB napisał:

Eliku, ja przekazalam LiluTosi prawie pelne pojemniczki- mysle ze na miesiac jeszcze minimum mu wystarczy a nawet na dluzej, u mnie dostawal tylko przez chyba tydzien z nowych opakowan, a tam jest po 90 tabletek każdego suplementu czyli na 45 dni kazdy suplemrnt starcza (bo bierze po 2 tabl kazdego suplementu dziennie). 

To super.  Dzięki za wyjaśnienie  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 13:45, Ewa Marta napisał:

Nie do wiary jaki Michu jest zadowolony 🙂 A tak się o niego martwiłam, zupełnie niepotrzebnie 🙂

Chyba wszyscy się o niego martwiliśmy, a Michu na szczęście tak szybko i łatwo się zaaklimatyzował  🙂          

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A bo z tymi zwierzakami nie wiadomo. Brakuje któremuś czegoś, co nikt nie wymyśli że tak właśnie.

Michu chciał łazić po łąkach, Anię pokochał, ale teraz spełniły się jego marzenia.

Nieodgadnione 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 17:53, rozi napisał:

A bo z tymi zwierzakami nie wiadomo. Brakuje któremuś czegoś, co nikt nie wymyśli że tak właśnie.

Michu chciał łazić po łąkach, Anię pokochał, ale teraz spełniły się jego marzenia.

Nieodgadnione 🙂

Tak dokladnie:D.. Z tym ze on od poczatku wykazywal lęki przed miastem i ruchem ulicznym, i nie czul sie komfortowo w takim otoczeniu; mysle ze dlugi czas zajeloby mu oswojenie sie z nim, a czy by polubil kiedykolwiek, ciezko powiedziec.. 

Najlepsze dla niego miejsce to dom poza duzym ruchliwym osrodkiem, bo tam ma spokoj i swobodę. 

Co nie zmienia faktu ze ja osobiscie tesknie za nim bardzo:D:D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 20:59, rozi napisał:

Tej mordy ciepłej.

No wlasnie tak jest..:((.. I jak patrze na zdjecia LiluTosi to jest taki znajomy, moj, wszystko w nim znam, rozumiem, echh.. 

Niech bedzie najszczesliwszy, wygral zycie, naprawde.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...