Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 26.01.2022 o 14:06, Sowa napisał:

Wspólne spacery proponowałam - pisałam o tym - dla zwiększenia więzi między psami, bo to zapobiega poważnym starciom. Nie dla zmęczenia Karata.

Chodzi mi o to , że Karat drepcząc przy Michu nie pozbędzie się energii. A Michu z kolei nie jest w stanie dorównać Karatowi i dlatego napisałam, żeby najpierw wyjść z Karatem,a potem dołączyć się z Michem. Wtedy zmęczony Karat ma szansę iść spokojniej , a Michu mu dorówna.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Michu wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł od Nesiowata   dodatkowa  -  24.01.
   100,00 zł od Pani Asi znajomej mari23 24.01.
    70,00 zł od Pani Zuzanny  deklaracja  I
  -  24.01.
   100,00 zł od Pani Doroty Ś znajomej Ewy Marty i Ellig  
24.01.
    20,00 zł od Kaas1  
deklaracja I  -  26.01.
 

Bardzo serdecznie dziękuję

bukiet.jpg.d48c6d5cea6112e9dc51d61a903e5f91.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 18:38, mari23 napisał:

Jeśli wpłata 100 złotych, to jest to "moja" Asia spoza dogo 🙂

w deklaracjach stałych wpisana jako "znajoma mari23" 🙂

Tak to jest wpłata 100,00 zł     Dziękuje za wyjaśnienie   🙂   

Link to comment
Share on other sites

A ja nieco zmieniłam tekst ogłoszenia. Dodałam informację dlaczego szukamy domu mimo, że jest w domu. Nie wszyscy rozumieją znaczenie DT.

Ten duży, piękny pies niedawno przebywał za schroniskowymi kratami. Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Był lubiany przez pracowników schroniska i nazwany był przez nich Miśkiem. Z wielką nadzieją podbiegał do siatki na widok ludzi, jednak przestał już wierzyć, że człowiek go stamtąd zabierze. Schudł i zmizerniał, był smutny, zrezygnowany, nie podchodził do ogrodzenia... Z tego powodu zabraliśmy go se schroniska i pilnie szukamy dla niego domu stałego u miłośników/znawców molosów, ponieważ pies posiada cechy charakterystyczne dla tych ras. Bardzo prosimy o ratunek dla tego biedaka. Szukamy ludzi o dobrym sercu, którzy pomogą nam odmienić, a raczej uratować jego życie. Preferujemy dom z ogrodem.
Pies jest wykastrowany i zaszczepiony, ma około 8 lat. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie, jednak nie może pozostać w nim na stałe z uwagi na już przebywające tam 2 duże psiaki.
Możliwa jest pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji wyłącznie telefoniczny.

 

Przydałoby się jeszcze ogłoszenie na Śląsk - Katowice lub Opole...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 13:04, elik napisał:

mdk8 bardzo proszę dopisz jeszcze na I stronie

Ogłoszenie na Warszawę - promowane do
https://www.olx.pl/d/oferta/molosowaty-misza-bardzo-prosi-o-dom-CID103-IDNAZe5.html

 A przy ogłoszeniu na Wrocław dodaj proszę, że jest promowane do 4.02.

Dziękuję bardzo  🙂  

Moje ogłoszenie nie jest promowane, nie mam na razie zniżki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 13:28, Tola napisał:

Moje ogłoszenie nie jest promowane, nie mam na razie zniżki.

Tak, wiem, dlatego nie ma daty, ale dopisze się gdy ktoś z nas będzie miał zniżkę i wyróżni ogłoszenie Micha.

Bardzo o to proszę za zwrotem kasy   1626437291_kwiatki9.gif.15b06404977ce7130c8bffac0da59e1f.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 13:49, Aska7 napisał:

Nie wiem do kiedy, ale zapłaciłam max 24,93 zł.

Dzięki wielgachne Aska     1024097444_buziakdlaCiebie.jpg.a6dfbc1cbd2a855012ecc81f6c806019.jpg

Jak od dzisiaj to do 26.02. pewnikiem, ale dokładnie powie nam Martusia, bo tylko Ona będzie to widziała   🙂    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...