Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

  • mdk8 changed the title to Już w hoteliku. ON JUŻ NIE MA CZASU !!!!!!!!. Stracił nadzieję i chęć do życia. Jak mu nie pomożemy umrze tam sam na zimnym betonie :(
Dnia 18.12.2021 o 19:45, Tola napisał:

Ma chyba początki zaćmy, może z powodu gorszego wzroku już tak często nie wychodził...

Dopiero na tych zdjęciach widać, jak strasznie jest chudy 😞 😞 😞

Dnia 18.12.2021 o 20:30, Aska7 napisał:

Aska w domu

Teraz "siad", potem "leżeć"  😉😉 

odpocznij, wspaniała kobieto !!! Słowo DZIĘKUJEMY jest tu za małe....a innego nie znam....

dzięki Tobie ten chudzielec rozpoczyna dzisiaj życie od nowa ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Michu tylko w samochodzie burczał. Po wyjęciu dał sobie spokojnie zapiąć smycz, merdał ogonkiem i był trochę niepewny. Zaćmę ma na bank, żebra na wierzchu i ciężkie życie wypisane na twarzy.

Śmieszek za to był grzeczny jak anioł. Z tą swoją nieoczywistą urodą jest absolutnie wyjątkowy : )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 06:02, Aska7 napisał:

Michu tylko w samochodzie burczał. Po wyjęciu dał sobie spokojnie zapiąć smycz, merdał ogonkiem i był trochę niepewny. Zaćmę ma na bank, żebra na wierzchu i ciężkie życie wypisane na twarzy.

Śmieszek za to był grzeczny jak anioł. Z tą swoją nieoczywistą urodą jest absolutnie wyjątkowy : )

Może Michu pierwszy raz w życiu jechał samochodem? Wygląda bardzo nędznie - fakt 😞

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p. Iwoną z hotelu Amok. Pieski zostały zainstalowane w jednym ogrzewanym domku, ale w osobnych boksach z uwagi na to, że p. Iwona nie wie jak się w stosunku do siebie będą zachowywały, a różnica w gabarytach jest duża i nie chce ryzykować. W osobnych boksach, ale się widzą. Chętnie zjadły kolacje i dzisiaj śniadanie. Są spokojne. Misiu jest bardzo chudy  😞 
Prosiłam, żeby odrobaczyć oba psiaki. Po 1.01. Misiu będzie miał pobraną krew -  morfologie i chemię.
Będziemy miały zdjęcia. Na razie nic więcej nie mogła p. Iwona powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 13:01, elik napisał:

OK  🙂

EDIT

Jest wpłata od Ciebie na konto Misia 100,00 zł. 
Na 100% gdy robiłam aktualizację majątków psiaczków, Twojej wpłaty jeszcze nie było. Musiała wpłynąć po tym, jak sprawdzałam stany kont.
Takie sytuacje będą się zdarzać, bo sprawdzam konta o określonej godzinie, ale kasa wpływa na konta także i po moim sprawdzeniu. Wtedy taką wpłatę wykazuję przy następnej aktualizacji stanu kont.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...