Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 16.12.2021 o 22:16, Alaskan malamutte napisał:

Brak wiadomości, to chyba dobra wiadomość. ..

Na razie nie mam żadnego info od p. Edyty, ale chyba zbiorę się w sobie i napiszę...  

Z ogłoszeń głucha cisza....

Jakiś niedobry czas. Gdzie się nie obejrzeć - złe wieści. Nasze psiaki też to odczuwają, ludzie rzadziej się decydują na adopcję. Trzeba nam cierpliwości i optymizmu. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 00:01, Ewa Marta napisał:

Ciekawe, czy ma dom, czy bezdomniak i zamieszkał na całą zimę. Czy on sobie w razie czego poradzi, jak nie będziecie jeździć na działkę?

To na pewno kot właścicielski. W pobliżu naszej działki są gospodarstwa..Kot nie boi się psa, po wyjściu z budy nic sobie nie robił z tego, że Zew chce go obwąchać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam dwie propozycje domków dla Maxa. 

Przed wigilią zadzwonił pan z Łęcznej. Chciał psa dla swojej teściowej, na podwórko..Pan po 50...Bardzo krytykował procedury, był niegrzeczny wręcz...Nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie po to zabierałam Maxa z łańcucha od starego dziadka aby dać do starej baby na łańcuch....

Druga propozycja tez podwórkowa ale tylko wtedy, jak dogada się z dwoma psiakami, które biegają luzem...Jak się nie dogada, to jest kojec....

Tyle w temacie...

Postaram się wieczorem zadzwonić do p. Edyty i zapytać, jak się Max sprawuje...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2021 o 13:05, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dwie propozycje domków dla Maxa. 

Przed wigilią zadzwonił pan z Łęcznej. Chciał psa dla swojej teściowej, na podwórko..Pan po 50...Bardzo krytykował procedury, był niegrzeczny wręcz...Nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie po to zabierałam Maxa z łańcucha od starego dziadka aby dać do starej baby na łańcuch....

Druga propozycja tez podwórkowa ale tylko wtedy, jak dogada się z dwoma psiakami, które biegają luzem...Jak się nie dogada, to jest kojec....

Tyle w temacie...

Postaram się wieczorem zadzwonić do p. Edyty i zapytać, jak się Max sprawuje...

Niestety ludzie nie rozumieją,że ponosimy koszty(niemałe),żeby psa/kota ratować.

Pies do budy na łańcuch,kot ma za zadanie łapać myszy....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2021 o 13:25, guccio napisał:

Niestety ludzie nie rozumieją,że ponosimy koszty(niemałe),żeby psa/kota ratować.

Pies do budy na łańcuch,kot ma za zadanie łapać myszy....

Bo dla większości ludzi, psy i koty to są przedmioty użytku ( wyrzucane, jak się zepsują) , a nie przyjaciele i członkowie rodziny :((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...