Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Wieści i zdjęcia z Maxiowego domciu❤️

Dzień dobry! Max był bardzo grzeczny, pojechaliśmy na prawie 3 dni. Bardzo dużo chodziliśmy, wchodził do jeziora, rzeki, strumyka, biegał też luzem u znajomych w ogródku i obudziły się w nim psie zachowania, których przedniej nie było, m.in. zaczął kopać dołki w ziemi. Całkiem sporo szczekał, ale nasi znajomi są obeznani z psami i nie bali się tego szczekania, więc po chwili odpuszczał i wracał do biegania lub spania ☺️ Przez tydzień po powrocie był niesamowicie spokojny i wyciszony jak nigdy,          I coraz bardziej lubi jeździć samochodem, więc dwugodzinna podróż nie była dla niego wyzwaniem. W drodze powrotnej i przez cały następny dzień odsypiał wrażenia.

300869289_1025082241520571_7631512216808355812_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 26.12.2022 o 11:17, Alaskan malamutte napisał:

Pierwsze w życiu Maxa prawdziwe święta🎁❤️🎄

Jestem mega szczęśliwa🥰❤️🥰❤️

Widać, że Maxio też bardzo szczęśliwy 😃😃 😃. Czy ja już pisałam, że kocham oglądać kocio-psią przyjaźń ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...