Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Tak pani Agnieszka odpowiedziała na moje zapytanie, czy podtrzymują adopcję Maxa:

Tylko się jeszcze bardziej upewniliśmy, że chcemy go adoptować 🙂

 

Cudowny jest, ma w sobie szczenięcą ciekawość świata, coraz bardziej się otwiera i nie ma w nim ani trochę agresji, trochę wyrywał do psów, ale chcąc się z nimi bawić
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 10:56, teresaa118 napisał:

nie moge sie doczekac kiedy Max obejmie w posiadanie ta kanape na zawsze, czekanie nigdy nie bylo moja mocna strona

 

Dnia 5.04.2022 o 13:45, Ewa Marta napisał:

Wszyscy przestępują z nogi na nogę i czekają na tę adopcję 🙂

 

Im bliżej tej adopcji, tym bardziej się stresuję. Cieszę się, że Viola jest na miejscu, no i mam zapewnienie, gdyby nie daj Boże "coś" (tfu tfu tfu) to Max do niej może wrócić. Viola cały czas mówi, że mam się nie martwić....

Niestety, ja z tych przeżywających...heh...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 15:23, Alaskan malamutte napisał:

 

Im bliżej tej adopcji, tym bardziej się stresuję. Cieszę się, że Viola jest na miejscu, no i mam zapewnienie, gdyby nie daj Boże "coś" (tfu tfu tfu) to Max do niej może wrócić. Viola cały czas mówi, że mam się nie martwić....

Niestety, ja z tych przeżywających...heh...

wyobrażam sobie...

Jestem myślami z Maxem i mocno trzymam kciui za szybką aklimatyzacje w nowym domku.

Dawaj znać jutro ❤️

Link to comment
Share on other sites

No i pojechał mój Maxiulek do domku!!

Pani Agnieszka ubrała go w śliczne szelki, przypięłą adresatkę. Chętnie wsiadł do samochodu. Teraz są na mega długim spacerze nad Zalewem Zemborzyckim. Jak wrócą do domu, pani Agnieszka wyśle zdjęcia. 

Bardzo wszystkich kibicujących Maxowi proszę o kciuki i ciepłe myśli. Stresuję się, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!

Za pobyt Maxa marzec 600zł + 10dni kwietnia 200zł + kąpiel 70zł = 870zł 

Tyle przelewam na konto hoteliku. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...